BrzydUla 2, odcinek 83: Ula i Marek przekażą dzieciom złe wieści! Dla Julki i Kuby to będzie cios

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 83: Ula i Marek przekażą dzieciom złe wieści! Dla Julki i Kuby to będzie cios

BrzydUla 2, odcinek 83: Ula i Marek przekażą dzieciom złe wieści! Dla Julki i Kuby to będzie cios

2021-01-29 12:24

W 83 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) staną przed trudnym wyzwaniem. Będą musieli powiedzieć dzieciom, że w ich rodzinie nie dzieje się najlepiej, a to oznacza konieczność wprowadzenia pewnych drastycznych zmian. Te złe wieści Dobrzańscy będą musieli przekazać Julce (Maria Włodkowska) i Kubie (Jakub Rutkowski) wyjątkowo delikatnie. Bo oni i tak w 83 odcinku "BrzydUli" zaczną się domyślać, że jest naprawdę źle między rodzicami, a rozwód wisi w powietrzu. Dzielnie jednak przyjmą ten cios, żeby na własną rękę ratować miłość Uli i Marka.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 83 - czwartek, 11.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula i Marek z "BrzydUli" w 83 odcinku będą musieli poważnie porozmawiać z dziećmi. Jedna już taka rozmowa się odbędzie, bo Dobrzański weźmie na siebie ciężar powiadomienia Julki i Kuby o rozwodzie. Skłóceni małżonkowie dojdą bowiem do wniosku, że nie mogą dłużej oszukiwać dzieci, że najwyższy czas, by powiedzieć im o rozstaniu. Jak ich pocieszy przyjmą tą wiadomość? Dzieciaki uznają, że miłość rodziców jest silniejsza niż to, co ich podzieliło i rozłączyło. Postanowią walczyć o rodzinę, skoro Ula i Marek się poddają!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Ale w 83 odcinku "BrzydUli" przed Ulą i Markiem kolejny trudny obowiązek. Widząc jak bardzo dzieci pragną, żeby w ich rodzinie panowało takie szczęście jak kiedyś, będzie im niezwykle ciężko przekazać kolejne smutne wieści. Krytyczna sytuacja w firmie F&D, kolejne konfrontacje z panem Hu (Bui Ngoc Hai Nam), ultimatum jakie postawią mężowi Violetty ( Małgorzata Socha), aż wreszcie podejrzane interesy biznesmena z Chin doprowadzą do tego, że Dobrzańscy nie będą mieli wyjścia.

Ich prywatne sprawy odejdą na bok, a dzieci w 83 odcinku "BrzydUli" usłyszą, że muszą odwołać wakacyjny wyjazd. Julka i Kuba poddadzą się jednak bez walki. Dzieci Uli i Marka opracują plan jak ocalić ich rodzinę, jak pogodzić rodziców, żeby zrozumieli, że przecież wciąż bardzo się kochają i nie mogą wszystkiego niszczyć.

BrzydUla 2 sezon. Ula w furii. Zmusi Marka do rozmowy i przyzna się dlaczego go zdradziła

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1563: Koniec Kamili. Wystawi Piotrka bandytom i gorzko tego pożałuje - WIDEO

Co będzie dalej z Ulą i Markiem w "BrzydUli"? Z relacji z planu serialu, które są zamieszczane na oficjalnym Instagramie i na profilach Julii Kamińskiej, Filipa Bobka oraz ich ekranowych dzieci wynika, że rodzina Dobrzańskich jednak się nie rozpadnie. Nie wiemy kiedy i jak dokładnie Ula i Marek się pogodzą, ale nadal będą razem!

Najnowsze