BrzydUla 2, odcinek 80: Ula i Marek powiedzą dzieciom o rozwodzie! Nie będzie już odwrotu

i

Autor: player BrzydUla 2, odcinek 80: Ula i Marek powiedzą dzieciom o rozwodzie! Nie będzie już odwrotu

BrzydUla 2, odcinek 80: Ula i Marek powiedzą dzieciom o rozwodzie! Nie będzie już odwrotu

W 80 odcinku serialu "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) postanowią powiedzieć dzieciom, że to koniec i będzie rozwód! Ula będzie się biła z myślami na temat swojej miłości do Marka przed ważnym spotkaniem w firmie. Będzie widać, że nadal go kocha! Ale zajęty stosem dokumentów Marek tego nie zauważy i uprze się, że porozmawia z dziećmi o końcu ich rodzinnego świata. Jak zaregują najmłodsi Dobrzańscy w 80 odcinku "BrzydUli"?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 80 - poniedziałek 8.02.2021, o godz. 20 w TVN7

W 80 odcinku "BrzydUli 2" Dobrzańskich czekać będzie ostateczna walka o władzę w firmie. Marek będzie miał głowę zajęta wyłącznie tym wydarzeniem, za to Uli na widok zmartwionego i zapracowanego męża, drgnie mocniej do niego serce! 

- Czyli to koniec? Koniec wszystkiego? Mam się poddać, przestać walczyć, przestać kochać? - Ula będzie się biła z własnymi myślami o Marku. - Jak można podjąć taką decyzję? - doda jeszcze, kiedy mąż na nią spojrzy znad notatek na biurku w 80 odcinku "BrzydUli 2". 

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2379: Stawicki poniży Anetę tuż przed bajecznym ślubem na Malcie! Nie będzie miała nic do gadania - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 75-79. Ula w ciąży z Arturem?! Marek zażąda rozwodu
BrzydUla 2 odc. 78. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 78. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

I zanim jeszcze zacznie się kluczowe dla losów firmy spotkanie w 80 odcinku "BrzydUli 2", Ula wejdzie do gabinetu męża. I powie mu co tak naprawdę się dla niej liczy. Jaki będzie skutek tej rozmowy?

- Ja sobie muszę to jakoś poukładać! Musimy powiedzieć dzieciom - zacznie Ula.  

- O rany, wiem, ale Febo (Dariusz Zaniewski) czeka... 

- Dzieci są najważniejsze!

- Dla mnie też, Ula!

- Ważniejsze od ciebie, ważniejsze ode mnie, ważniejsze od wszystkiego! Ty zdecydowałeś, ty powiesz, tak? - zapyta Ula w końcu z nadzieją że Marek zmienił zdanie. 

- Tak, powiem, dzisiaj... Nie możemy ich oszukiwać

- Co im powiesz?

Jednak ta rozmowa w 80 odcinku "BrzydUli 2" zostanie przerwana przez Elę (Katarzyna Zielińska-Jaworska) i Izę (Dominika Kluźniak), która wpadną z kwiatami do gabinetu Marka i prośbą do Dobrzańskich, aby się nie poddawali! I choć chodziło im będzie o firmę, Ula i Marek usłyszą w tym coś więcej...

Czy Marek dotrzyma obietnicy i porozmawia wieczorem z dziećmi o rozwodzie ich rodziców? Czy dowiem się co im powie? Czy Ula będzie przy tym? Zobaczymy już w 80 odcinku "BrzydUli 2". 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1565: Dramat Szymka. Zachoruje po rozstaniu Izy z Marcinem - WIDEO

BrzydUla 2, odc. 80: Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze