BrzydUla 2, odcinek 75: Aleks postawi Uli twarde warunki. Odpuści Markowi jeśli odejdzie na zawsze

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 75: Aleks postawi Uli twarde warunki. Odpuści Markowi jeśli odejdzie na zawsze

BrzydUla 2, odcinek 75: Aleks postawi Uli twarde warunki. Odpuści Markowi jeśli odda mu firmę - ZWIASTUN

2021-01-30 19:27

W 75 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) będzie się szykowała na spotkanie zarządu F&D, na którym zaprezentuje wreszcie swój plan naprawczy dla bankrutującej firmy. Marek (Filip Bobek) jako prezes pozwoli Uli zabrać głos, ale w ostatniej chwili nastąpi niespodziewany zwrot. Kiedy do biura wkroczą Aleks Febo (Mariusz Zaniewski) i Paulina (Maja Hirsch) wszystko się zmieni! A do tego w 75 odcinku "BrzydUli" wspólnik, a zarazem największy wróg Marka postawi Uli twarde warunki dalszej współpracy. A wszystko po to, żeby przejąć firmę po Marku! Zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 75 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Do będzie decydująca chwila w 75 odcinku "BrzydUli"! Zebranie zarządu firmy Febo&Dobrzański, na którym Ula przedstawi swój plan naprawczy, który będzie miał uchronić rodzinny interes przed upadkiem. Dosłownie w ostatniej chwili Ula wpadnie na pomysł jak postawić F&D na nogi, jak ocalić wszystko, co przez lata budowali razem z Markiem! Zanim Dobrzańscy w 75 odcinku "BrzydUli" pojadą do biura, Ula przedstawi Markowi swój pomysł na ratowanie firmy, żeby wydobyć ją z finansowego dołka. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem, bo niespodziewanie Marek zostawi żonę samą na placu boju.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Na domiar złego w 75 odcinku "BrzydUli" okaże się, że Aleks całkowicie zmienił swoją decyzję i nie chce słuchać żadnych argumentów Uli. Razem z Pauliną zdecydowanym krokiem wejdzie do sali konferencyjnej i od razu wprawi wszystkich w osłupienie. - Gdzie Marco? - zapyta Paula nie widząc nigdzie Dobrzańskiego.

Na szczęście Ula w 75 odcinku "BrzydUli" nie straci zimnej krwi. Z uśmiechem na ustach wyjaśni, że jej męża nie będzie na decydującym zebraniu zarządu. - Marek niestety nie będzie mógł do nas dołączyć, dlatego ja będę mówić za nas oboje...- Proszę? - Paulina będzie myślała, że się przesłyszała.

BrzydUla 2 sezon. Ula w furii. Zmusi Marka do rozmowy i przyzna się dlaczego go zdradziła

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1563: Sparaliżowany Janek podejmie dramatyczną decyzję. Zerwie z Sonią i odda ją Rafałowi

A wtedy Aleks w 75 odcinku "BrzydUli" zatriumfuje. Bo będzie coraz bliżej przejęcia F&D z rąk Dobrzańskich, którzy winni mu są duże pieniądze za udziały w firmie. - To nawet lepiej, że go nie ma! Zanim przejdziemy do omawiania czegokolwiek, chciałbym postawić sprawę jasno! Nie będę się domagał spłaty kar w trybie natychmiastowym. Pod warunkiem, że Marek Dobrzański zrzeknie się funkcji prezesa... - rzuci do Uli zdecydowanym tonem, a ona aż zaniemówi z wrażenia. Warunek Febo będzie nie do przyjęcia!

BrzydUla 2 odc. 75. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 75. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 75. Paulina (Maja Hirsch), Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Sebastian (Łukasz Garlicki)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 75. Paulina (Maja Hirsch), Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Sebastian (Łukasz Garlicki)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze