BrzydUla 2, odcinek 74: Dzieci Uli i Marka wkręcą ich w swoją grę. Będą musieli zadać ważne pytania! - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 74: Dzieci Uli i Marka wkręcą ich w swoją grę. Będą musieli zadać ważne pytania! - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 74: Dzieci Uli i Marka wkręcą ich w swoją grę. Będą musieli zadać ważne pytania! - ZWIASTUN

2021-01-28 8:29

W 74 odcinku serialu "BrzydUla" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) wezmą udział w grze, którą wymyślą ich dzieci, Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski). Dobrzańscy nadal będą przed nimi udawali zgodne, kochające małżeństwo. Ale napięta sytuacja w ich związku odbije się na dzieciach, bo one zorientują się, że coś jest nie tak. Zwłaszcza w momencie kiedy w 74 odcinku "BrzydUli" Ula będzie musiała zadać Markowi ważne pytania. Atmosfera zrobi się dla niego nie do zniesienia. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 74 - piątek, 29.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Czy Ula i Marek z "BrzydUli" wreszcie się pogodzą? Po burzliwej kłótni, podczas której wykrzyczą sobie prosto w oczy wszystko, co leży im na sercu, ich relacje wcale się nie poprawią. Pogrążone w kryzysie małżeństwo Dobrzańskich w 74 odcinku "BrzydUli" będą próbowały ratować dzieci. Julka i Kuba wciągną rodziców w specjalną grę, żeby wreszcie zaczęli ze sobą normalnie rozmawiać. Dobrzańscy będą kontynuować popołudnie gier aż do momentu kiedy Ula będzie miała ruch. Stanie planszy na polu, które będzie oznaczało, że musi zadać Markowi jakieś pytanie.

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

W głowie Uli w 74 odcinku "BrzydUli" pojawi się ich kilka. "Wiesz jak bardzo za tobą tęsknię? Możesz mi wybaczyć?" Żadnego jednak nie będzie miała odwagi powiedzieć głośno. Zwłaszcza przy dzieciach, które wciąż oszukują, że między nimi wszystko jest w porządku. Marek spojrzy na żonę z napięciem. Wreszcie w 74 odcinku "BrzydUli" Julka przerwie niezręczne milczenie rodziców. - Nie masz do taty żadnego pytania? - Oczywiście, że mam! - zaprzeczy Ula, ale nie zdoła nic z siebie wykrztusić. - Dobra, mamo nie wstrzymuj kolejki! - przywoła ją do porządku Kuba.

BrzydUla 2 sezon. Ula w furii. Zmusi Marka do rozmowy i przyzna się dlaczego go zdradziła

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 81: Ula ciężko chora? To dlatego tak schudła. Kochanek Artur postawi straszną diagnozę

Zmęczony napiętą atmosferą Marek 74 odcinku "BrzydUli" w końcu przeprosi dzieci i wyjdzie do pracy.Ula zacznie się szykować się do wystąpienia przed zarządem F&D, podczas którego będzie miała przekonać rodzeństwo Febo, że dla firmy jest jeszcze nadzieja. Pomoże jej w tym Maciek (Krzysztof Czeczot), który będzie udawał Aleksa Febo (Mariusz Zaniewski).

Rozmawa o kryzysie w F&D w 74 odcinku "BrzydUli" zejdzie na temat małżeństwa Dobrzańskich. Ula będzie gotowa na wszystko, żeby ratować firmę – to jedyne miejsce, w którym jeszcze rozmawia z mężem! Kiedy będzie pomagać Kubie z projektem do szkoły o recyklingu niespodziewanie wpadnie na genialny pomysł. Zabierze się za prezentację na spotkanie z zarządem!Tymczasem w firmie w 74 odcinku "BrzydUli" Nadia (Magdalena Koleśnik) opowie Markowi o ustaleniach z Aleksem. Oboje będą świętować, że Febo nie wsadzi Dobrzańskiego do więzienia i nie poda go do sądu za niespłacenie jego udziałów. Co więcej, Aleks obieca kochance, że nie będzie działa na niekorzyśc jej szefa. Po pracy Marek odwiezie pijaną asystentkę do domu… Nadia powie mu niespodziewanie, że się zakochała!

BrzydUla 2 odc. 74. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 74. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)
BrzydUla 2 odc. 74. Julka (Maria Włodkowska), Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 74. Julka (Maria Włodkowska), Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
Najnowsze