BrzydUla 2, odcinek 59: Rozpacz Uli. Marek nie będzie nawet na nią patrzył!

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 59: Rozpacz Uli. Marek nie będzie nawet na nią patrzył!

BrzydUla 2, odcinek 59: Rozpacz Uli. Marek nie będzie chciał już z nią sypiać! - ZWIASTUN

2021-01-08 10:20

Kiedy w serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) w końcu szczerze porozmawiają o tym, że go zdradziła? Okazja nadarzy się w 59 odcinku "BrzydUli" kiedy Dobrzański wróci do domu i dzieci. Po gwałtownej awanturze oboje będą udawać przed rodziną, że się pogodzili i są razem szczęśliwi. Ale prawda okaże się zupełnie inna! Ula pogrąży się w rozpaczy kiedy w 59 odcinku "BrzydUli" ukochany nawet na nią nie spojrzy. A do tego Marek nie będzie chciał z nią rozmawiać. To będzie ich ostateczny koniec? Zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 59 - piątek, 8.01.2021, o godz. 20 w TVN7

W 59 odcinku "BrzydUli" w domu Uli i Marka zapanuje prawdziwa sielanka. Ale to tylko pozory stwarzane po to, by starsze dzieci, Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski), nie zorientowały się, że Dobrzańscy są o krok od rozwodu. Po jak co Marek usłyszy od Pauliny (Maja Hirsch) jeszcze w szpitalu i po odsłuchaniu wiadomości od żony, nadal będzie pewny, że Ula chce się z nim rozwieść. Na domiar złego w 59 odcinku "BrzydUli" nie zdoła wybaczyć jej zdrady z lekarzem Arturem (Karol Pocheć).

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Dlatego gdy w 59 odcinku "BrzydUli" Ula poprosi Marka o szczerą rozmowę, usłyszy słowa, które złamią jej serce. - Możemy na spokojnie porozmawiać? - O czym? - zapyta z pogardą Marek, nie patrząc nawet Uli prosto w oczy.

- O nas... o tym wszystkim... Ja w ogóle nie wiem co my robimy? Będziemy ich oszukiwać? - Ula wciąż będzie się łudziła, że miłość jej i Marka przetrwa nawet tak poważny kryzys. Ale on w 59 odcinku "BrzydUli" będzie wyjątkowo bezlitosny dla żony. - A wolałabyś im powiedzieć prawdę? Tak myślałem... - doda i zamiast położyć się spać w sypialni, zejdzie na dół do salonu.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 63: Ula drastycznie schudnie! Wypięknieje i zawrze pakt z Nadią, żeby ratować Marka - ZDJĘCIA

W 59 odcinku "BrzydUla" Ula odtrącona przez męża wpadnie w rozpacz. - To tak to będzie teraz wyglądać? - zapyta samą siebie. I po chwili, leżąc w małżeńskim, pustym łóżku przypomni sobie najszczęśliwsze chwile z Markiem. Tuż po ślubie, kiedy nie mieli jeszcze dzieci, a także te kiedy na świat przychodzili kolejno Kuba, Julka i Antoś, a ich sypialnia była miejscem, które łączyło całą rodzinę.

W tej scenie w 59 odcinku "BrzydUli" w tle będzie leciała piosenka w wykonaniu Julii Kamińskiej "Znowu", którą w oryginalnej wersji śpiewa Monika Brodka.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany