BrzydUla 2, odcinek 266: Szczera rozmowa Uli z kochanką Marka. Dobrzański wyjaśni wszystkie grzechy - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 266: Szczera rozmowa Uli z kochanką Marka. Dobrzański wyjaśni wszystkie grzechy - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 266: Szczera rozmowa Uli z kochanką Marka. Dobrzański wyjaśni wszystkie grzechy - ZDJĘCIA

2022-04-07 13:52

W 266 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) otworzy się i szczerze porozmawia z Markiem (Filip Bobek), ale nie tylko. Dobrzańscy się rozwiedli, ale nadal wiele ich łączy i nie chodzi tylko o dzieci i pracę. Niebawem w "BrtzydUla 2" Ula będzie musiała tłumaczyć się ze swoich relacji z Dobrowolskim (Aleksandar Milićević). Każdy w F&D będzie podejrzewał, że kobieta ma romans z pracownikiem. Ula sięgnie po poradę do Ani (Monika Frączek), ale przerwie im kochanka Marka. Z nią Dobrzańska też będzie miała coś do wyjaśnienia.

"BrzydUla" 2 odcinek 266 - wtorek, 12.04.2022, o godz. 20.00 w TVN7

W 266 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie próbowała rozwikłać zagadkę dziwnego zachowania byłego męża. Ona i Marek rozwiedli się, ale wciąż mają wiele wspólnego. Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) postanowią, że pomogą rodzicom się dogadać. Wymyślą plan, jak zbliżyć matę i ojca, żeby wszyscy znów tworzyli szczęśliwą rodzinę. Kidy już wymyślą, co chcą zrobić, napadną na Marka i zaczną zadawać mu masę pytań, na które Dobrzański nie do końca będzie umiał odpowiedzieć.

W 266 odcinku "BrzydUla 2" Ula powie Ani, że zachowanie męża jest dziwne i nie zauważy, że cały problem może tkwić w Dobrowolskim i tym, że Ula cały czas się z nim umawia. W F&D będą krążyły plotki, że Dobrzańska ma romans. Także Seba (Łukasz Garlicki) zrobi się zazdrosny o Marka 2, bo przyuważy, że rzekomo flirtuje z Violettą (Małgorzata Socha). Nawet nie da rady udawać, że nie jest zazdrosny o Kubasińską, a ona zatriumfuje. Nie będzie jej przeszkadzało, że o żadnych flirtach z Dobrowolskim nie ma mowy i tylko zwyczajne rozmawiają. Seba pomyśli, że jest inaczej.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw w szpitalu - ZDJĘCIA

Rozmowę Ani i Uli w 266 odcinku "BrzydUla 2" przerwie Aldona (Elżbieta Romanowska). Przypomnijmy, że kobieta uchodziła za kochankę Marka i nie kryła, że mężczyzna bardzo jej się podobał. F&D huczało od informacji o ich romansie, a Ula była przekonana, że były mąż sypia z siostrą Adama (Łukasz Simlat). To okazało się nieprawdą, a kobieta dostała od Marka tzw. "kosza". W 266 odcinku "BrzydUla 2" Aldona będzie cała roztrzęsiona i oznajmi, że jest wielki problem z budżetem w F&D. Ula będzie musiała zająć się sprawami firmy i przestać skupiać się na Marku. Z byłym mężem dojdzie jednak do szczerej rozmowy, ale nie zapowiada się, że małżeństwo pogodzi się na dobre. Fani nie kryją niezadowolenia z kierunku, w którym zmierza serial.

Niech już to się skończy, co za bzdety -_- - brzmi jeden z komentarzy na jednym z profilów fanowskich serialu "BrzydUla 2"

Najnowsze