BrzydUla 2, odcinek 226: Ula i Marek wykorzystają własne dzieci. Miro zaciągnie ich do pracy w F&D - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 226: Ula i Marek wykorzystają własne dzieci. Miro zaciągnie ich do pracy w F&D - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 226: Ula i Marek wykorzystają własne dzieci. Miro zaciągnie ich do pracy w F&D - ZDJĘCIA

2022-01-13 12:20

W 226 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) zgodzą się wykorzystać dzieci do promocji F&D. Każdy wie, że w firmie nie dzieje się najlepiej, a problemy tylko narastają. Dobrzańscy chwycą się wszystkiego, byleby tylko ratować F&D. W 226 odcinku "BrzydUla 2" w całą sprawę zaangażują dzieci. Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) będą "prawą ręką" Miro (Rafał Mohr), który zaciągnie ich do pracy, czego nastąpią fatalne skutki. Dom mody to raczej niezbyt dobre miejsce dla małych dzieci.

"BrzydUla" 2 odcinek 226 - środa, 26.01.2022, o godz. 20 w TVN7

W 226 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek pozwolą Miro na przemaglowanie własnych dzieci. Projektanta olśni, że świetnym pomysłem będzie stworzenie kolekcji dla dzieci, ale nie bardzo ma pojęcie o ich gustach. Dlatego też, w 226 odcinku "BrzydUla 2" pojawi się w domu Dobrzańskich osobiście, by porozmawiać z pociechami Uli i Marka. Na początku nie będzie wiadomo, gdzie siąść do obrad, ale ostatecznie posiedzenie odbędzie się w pokoju dzieciaków. Ula początkowo dumna z Julki i Kuby szybko zauważy, że mogła popełnić wychowawczy błąd. Rodzeństwo bardzo mocno zaangażuje się w projekt, co wkrótce odbije się na innych obowiązkach i szkole. Ula pomyśli, że to chyba jednak nie był najlepszy pomysł, ale będzie już za późno na odwoływanie i zmienianie planów. 

Zobacz akcję Miro, Juli i Kuby w GALERII ZDJĘCIA>>>

Miro w 226 odcinku "BrzydUla 2" nieźle przemagluje dzieciaki, które z chęcią postarają się pomóc. Może to i lepiej, że znajdą dodatkowe zajęcie, bo aż za bardzo skupiały się na rodzicach i ich niedawnym rozwodzie. Ula i Marek już jakiś czas temu w "BrzydUla " zauważyli, że Julka i Kuba nie pogodzili się z ich rozstaniem i robią wszystko, by rodzice może jednak się zeszli. Dobrzańscy ewidentnie darzą się jakimś uczuciem, ale nic nie robią w kierunku tego, by spróbował powyjaśniać sobie pewne kwestie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1631: Obrzydliwa tajemnica Jaszewskich zniszczy życie ich synowi. Dawid będzie musiał rzucić wszystko, co kocha

W 226 odcinku "BrzydUla 2" Miro będzie pokładał wielkie nadzieje w dzieciach Dobrzańskich, bo przecież poprzednia kolekcja, którą stworzył, została wykradziona. Do tej pory nie bardzo wiadomo, kto tak naprawdę miesza w siedzibie F&D, bo to, że Aleks (Mariusz Zaniewski) stara się zniszczyć firmę na zewnątrz, jest oczywiste. Miro nie ma również swojego pomocnika, bo Sławo (Piotr Rogucki) zniknął bez śladu i nie pojawia się już w "BrzydUla 2", co budzi wiele pytać pozostawionych bez odpowiedzi. I w ten sposób Miro może liczyć tylko na Julkę i Kubę. 

Najnowsze