BrzydUla 2, odcinek 185: Smutny koniec randki Uli i Marka. Nie będą mogli dojść do siebie po tych słowach - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek BrzydUla 2, odcinek 185: Smutny koniec randki Uli i Marka. Nie będą mogli dojść do siebie po tych słowach - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 185: Smutny koniec randki Uli i Marka. Nie będą mogli dojść do siebie po tych słowach - ZDJĘCIA

2021-10-08 8:22

W 185 odcinku "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) wciąż się nie pogodzą, nie ruszą do przodu, a zamiast pojednania Dobrzańskich czeka trudna rozmowa. Wprawdzie w 185 odcinku "BrzydUla" 2 umówią się na romantyczną randkę w swoim domu, bo dzieci akurat wyjadą na obóz, ale atmosfera szybko zrobi się napięta. Bo Marek poruszy temat drugiego Marka (Aleksandar Milićević), który będzie coraz bardziej kręcił się koło jego żony. Obecność Dobrowolskiego w pobliżu sprawi, że Dobrzański zrobi się zazdrosny. Będzie podejrzewał Ulę o zdradę? Jednej wciąż jej nie umie wybaczyć! Zobaczcie ZDJĘCIA z 185 odcinka "BrzydUla"2.

"BrzydUla" 2, odcinek 185 - czwartek, 21.10.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula i Marek w 185 odcinku "BrzydUla" 2 wreszcie będą mieli okazję, żeby w spokoju, bez dzieci omówić przedłużający się niebezpiecznie kryzys w ich małżeństwie. Nawiązali romans i wydawało się, że wrócą do siebie, pogodzą się, a Dobrzański wreszcie wybaczy żonie zdradę z Arturem Szczęsnym (Karol Pocheć). Ale problemy w firmie F&D tak bardzo ich pochłonęły, że Ula i Marek przestali się skupiać na tym co najważniejsze - jak się wreszcie dogadać, rozpocząć nowy rozdział życia. Bo rozwód wciąż wisi nad nimi jak jakaś czarna chmura. Szansą na pojednanie w 185 odcinku "BrzydUla" 2 będzie romantyczna kolacja w domu. Bez dzieci, tylko we dwoje.

Nie przegap: Nowa Marysia w M jak miłość. Rogowski padnie na widok totalnie odmienionej Marii - WIDEO

Sprawdź też: BrzydUla 2 sezon. Marek z nową kobietą. Tak będzie wyglądała Natalia. Kto ją zagra? - ZDJĘCIE

Nie wszystko jednak w 185 odcinku "BrzydUla" 2 pójdzie zgodnie z planem. Marek nie będzie wcale ukrywał, że coraz bardziej przeszkadza mu obecność w firmie Marka Dobrowolskiego. Zrobi się jeszcze bardziej zazdrosny o Ulę, bo zauważy jak żona świetnie się dogaduje z nowym PR-owcem. A do tego to uderzające podobieństwo, które łączy Dobrzańskiego z nowym Markiem. Nie dość, że Dobrzański w 185 odcinku "BrzydUla" 2 nie zapanuje nad zazdrością, to jeszcze wciąż będzie trzymał Ulę w niepewności czy wreszcie się pogodzą i wrócą do siebie tak naprawdę.

Między Ulą i Markiem w 185 odcinku "BrzydUla" dojdzie do szczerej rozmowy nie tylko o Marku. Bo w podtekście wypowiadanych słów wciąż będzie zdrada Uli. Mimo, że Marek nie powie tego wprost, to nadal nie zdoła wybaczyć żonie. z ust obojga padną pełna napięcia wyznania.

A koniec randki pary w 185 odcinku "BrzydUla" będzie taki, że choć znów spędzą razem gorącą noc, to seks niczego między nimi nie naprawi. Ula będzie się wpatrywać w śpiącego Marka zastanawiając się czy będzie między nimi jeszcze tak, jak kiedyś...

BrzydUla 2 odc. 185. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek BrzydUla 2 odc. 185. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 185. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek BrzydUla 2 odc. 185. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 ZWIASTUN. Tak nowy Marek wkroczy do życia Uli i Marka Dobrzańskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze