BrzydUla 2, odcinek 176: Nowy Marek zacznie podrywać Ulę! Zaiskrzy od pierwszego spotkania - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 176: Nowy Marek zacznie podrywać Ulę! Zaiskrzy od pierwszego spotkania - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 176: Nowy Marek zacznie podrywać Ulę! Zaiskrzy od pierwszego spotkania - ZDJĘCIA

2021-10-06 8:13

W 176 odcinku "BrzydUla 2" emocje sięgną zenitu, kiedy Ula (Julia Kamińska) wyląduje z Markiem 2 (Aleksandar Milićević) sam na sam. Dobrowolski w 176 odcinku "BrzydUla 2" od razu ruszy do ataku i zacznie mieszać Uli w głowie! Dobrzańska od pierwszego wejrzenia poczuje, że coś między nimi iskrzy. Nic dziwnego, skoro Dobrowolski jest łudząco podobny do Dobrzańskiego, czyli wpisuje się idealnie w gust kobiety. To jednak nie wszystko, do Marek 2 udowodni, że rozumie ją niemal bez słów! Ula po raz pierwszy od dawna poczuje, jakby ktoś czytał jej w myślach.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 176 - środa, 6.10.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 176 odcinku "BrzydUla 2" Marek 2 nie będzie tracił czasu. On i Ula znajdą chwilę sam na sam, kiedy Dobrzański nie zdąży jeszcze przekroczyć progu F&D. Dobrowolski idealnie wykorzysta swoje "5 minut" uwagi Uli, która będzie się w niego wgapiać jak w obrazek. Nic dziwnego, skoro Marek 2 łudząco przypomina jej męża, który ostatnio w "BrzydUla 2" skupił się na Paulinie (Maja Hirsch) i wyjeździe do Włoch. Dobrowolski oczaruje Ulę i będzie się wydawało, że niemal czyta jej w myślach!

- Zależy mi - powie wprost Marek 2, a Ula oniemieje. - Na tej pracy - doda Dobrowolski, a potem Dobrzańska kompletnie straci głowę.  - Macie siłę przebicia, ja wiem jak to wykorzystać. Uważam, że idealnie do siebie pasujemy - powie dumnie Marek 2, a Ula aż zaniemówi! - Febo&Dobrzańśki i ja - doda dla lekkiego sprostowania Marek 2. - Trzeba stworzyć wasz wizerunek od nowa. To co obciąża nie działa, trzeba to ominąć. Trzeba pójść dalej, trzeba się otworzyć na nowe - dopowie w 176 odcinku "BrzydUla 2" rozentuzjazmowany Marek 2, by przekonać do siebie Ulę.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1607: Joasia umiera. Ta diagnoza wstrząśnie Chodakowską!

- Dokładnie tego potrzebujemy, otworzenia się na nowe... - przyzna w 176 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzańska, ale widać będzie, że wcale nie mówi o planach zawodowych. Intensywnie wpatrzy się w Marka 2 i widać będzie wyraźnie, że w jej umyśle właśnie zrodził się nowy plan. Dobrowolski w 176 odcinku "BrzydUla 2" nieświadomie (lub świadomie) podsunie jej pomysł, że może czas odciąć się od przeszłości i zacząć wszystko od początku. Nie tylko w kwestiach ratowania F&D, ale też tych prywatnych, które Uli wciąż się z Dobrzańskim nie układają. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1605: Umierający Dawid wyjawi Basi, że choroba to kara za to co zrobił swojej dziewczynie! - ZDJĘCIA

Żywą i dwuznaczną rozmowę w 176 odcinku "BrzydUla 2" przerwie Marek, który niespodziewanie wkroczy do sali konferencyjnej. Uśmiechnie się na widok żony, ale szybko mina mu zrzednie. Zdezorientowana kobieta przedstawi mężowy Marka 2, który ewidentnie napali się na pracę dla F&D. Sytuacja nie ulegnie polepszeniu, kiedy później w obecności Dobrzańskiego, Dobrowolski zadzwoni do Uli. - Cześć, bo miałem czekać na telefon i czekałem i się nie doczekałem no i zadzwoniłem - wyduka Marek 2 w 176 odcinku "BrzydUla 2". - Dużo się działo... - powie Ula. - Nadal jesteś zainteresowana? - zapyta się Dobrowolski co w uszach Dobrzańskiego zabrzmi dwuznacznie. - W sensie spotkaniem? Tak, tak - powie Ula, a Marek zauważy na ekranie jej telefonu, że zapisała mężczyznę jako "Marek 2", co bardzo mu się nie spodoba.

BrzydUla 2 ZWIASTUN. Tak nowy Marek wkroczy do życia Uli i Marka Dobrzańskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze