BrzydUla 2, odcinek 171: Dramatyczna wiadomość o Marku dobije Ulę. Będzie musiała kłamać, by kryć męża

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 171: Dramatyczna wiadomość o Marku dobije Ulę. Będzie musiała kłamać, by kryć męża

BrzydUla 2, odcinek 171: Dramatyczna wiadomość o Marku dobije Ulę. Będzie musiała kłamać, by kryć męża - ZDJĘCIA

2021-09-15 14:11

W 171 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) odejdzie od zmysłów, bo posypią się kolejne dramatyczne wiadomości. Marka (Filip Bobek) przy niej nie będzie, a kontakt z mężem stanie się niemal zerowy. Koszmarne wieści zaniepokoją Dobrzańską i znów nie zdoła logicznie myśleć. W 171 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie musiała oszukać nawet Julkę (Marysia Włodkowska) i Kubę (Jakub Rutkowski) na temat ojca. Natura Marka, któremu nie można ufać i który sprawia problemy znów się uaktywni. Dramat Dobrzańskiej dopiero się zaczyna.

"BrzydUla" 2, odcinek 171 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 171 odcinku "BrzydUla 2" Marek nie będzie się kontaktował z żoną. Ula odkryje dramatyczne wieści o Marku, który z dnia na dzień zniknie. Wszystko rozchodzi się bowiem o wyjazd Dobrzańskiego, który w "BrzydUla 2" nastąpi już niedługo. Marek postanowi się spakować i wyjechać do Włoch, gdzie przebywa Paulina (Maja Hirsch). Prezesowa zarządza F&D na odległość, ale jest wściekła na złą passę, która dopadła firmę. Nie przewidzi, że o jej własny brat Aleks (Mariusz Zaniewski) spowodował okrutne komentarze mediów. 

Marek postanowi załagodzić sytuację, więc wkrótce w "Brzydula 2" zostawi Ulę i dzieci, chociaż obiecywał wyraźnie, że to oni będą najważniejsi. Nie bardzo się to sprawdzi w praktyce, bo Dobrzański do momentu wyjazdu do Włoch, straci z nimi kontakt. Ula niemal nie będzie wypuszczać telefonu z ręki na wypadek, gdyby mąż jednak zechciał zadzwonić. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Pierwsza noc Anity i Kamila skończy się tragedią! Gryc boleśnie ją zrani tak jak zwykle - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

W 171 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie wściekła. Na nic się zdadzą ich wspólne rozmowy, terapia i obiecanki. Marek po wyjeździe do byłej narzeczonej nie odezwie się do żony. W 171 odcinku "BrzydUla 2" dramatyczną wiadomością będzie fakt, że wszystko zacznie wskazywać na to, że Marek odciął się od rodziny. Dobrzańska będzie tak wściekła, że z trudem przyjdzie jej okłamywanie Julki i Kuby, że ojciec znów ich zawiódł. Stare nawyki Marka wrócą i pokaże się od najgorszej strony. A to nie wszystko. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza - ZDJĘCIA

Wkrótce w "BrzydUla 2" pojawi się zastępstwo Marka. Do życia Uli i organizacji firmy wkroczy nowy Marek. Będzie łudząco przypominał Dobrzańskiego zarówno z wyglądu, jak i z zachowania. Obejmie stanowisko szefa PR i pomoże Uli ratować podupadłą renomę firmy. Dobrzański przebywając we Włoszech nie bardzo przewidzi, że pod jego nieobecność coś może pójść nie tak. Niestety małżeństwo Dobrzańskich znów stanie pod znakiem zapytania, a to na życzenie Marka. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze