BrzydUla 2, odcinek 170: Marek zerwie kontakt z Ulą! Będzie musiała tłumaczyć się dzieciom

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 170: Marek zerwie kontakt z Ulą! Będzie musiała tłumaczyć się dzieciom

BrzydUla 2, odcinek 170: Marek zerwie kontakt z Ulą! Będzie musiała tłumaczyć się dzieciom - ZDJĘCIA

2021-09-27 12:04

Marek (Filip Bobek) w 170 odcinku "BrzydUla 2" zerwie kontakt z Ulą (Julia Kamińska)! Wyleci do Włoch i znów zostawi żonę samą, a ona po raz kolejny uwikła się w sieć kłamstw, by zatuszować przed dziećmi, że tatuś nie daje znaku życia. Marek w "BrzydUla 2" niejednokrotnie zapewniał, że się zmienił i chce odbudowywać zszarganą relację z rodziną. Na słowach się jednak zakończy, bo jak tylko opuści kraj, zapomni o wszystkim. Ula będzie przekonana, że Marek nie tyle poleciał do Włoch, co poleciał do Pauliny (Maja Hirsch), a to roztrzaska jej serce.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 170 - poniedziałek, 27.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 170 odcinku "BrzydUla 2" Marek da prawdziwy popis. Ula od początku nie była przekonana do pomysłu jego wyjazdu akurat w momencie, w którym wszystko się sypie jak domek z kart. Ostatecznie Dobrzański opuści kraj i poleci do Pauliny, by rozmawiać z nią o dalszych losach F&D i zmowie z Aleksem (Mariusz Zaniewski). Właśnie dlatego Ula nie przeżyje, kiedy nie będzie kontaktu z mężem, który przecież zapewniał, że chce być szczery i otwarty.

- Poleciał do Włoch brzmi lepiej niż poleciał do Pauliny... Co nam to da? Co on jej powie? Co ona jemu? Po co w ogóle... - zacznie głowić się Ula w 170 odcinku "BrzydUla 2" wyraźnie załamana faktem, że mąż znów wybiera wszystko inne, tylko nie ją. Problem stanie się naprawdę poważny, bo jak wyjaśnić Julce (Marysia Włodkowska) i Kubie (Jakub Rutkowski), że ojciec znów zawiódł?

Zobacz jak Ula rozprawi się z dzieciakami w 170 odcinku "BrzydUla 2" w GALERII ZDJĘCIA. Nie daruje tego Markowi!>>>

- Po co tata tam poleciał? - zapyta wprost Kuba w 170 odcinku "BrzydUla 2". - Właśnie - przytaknie Julka, a Ula nie będzie miała pojęcia jak wytłumaczyć dzieciom, że sama nie bardzo rozumie postpowanie męża. - Posłuchajcie, tata będzie rozmawiał z ciocią, żeby ta porozmawiała ze swoim bratem, (...) żeby wpłynęła na swojego brata - pokrętnie wytłumaczy Ula, która nie będzie miała siły tłumaczyć zawiłej sprawy dzieciom i przyznawać się im, że F&D ma poważne problemy, renoma upada, a Aleks straszy pozwem o zniesławienie. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2479: Zaginiony Damian wróci i okrutnie zemści się na Renacie! Znajdzie pocieszenie u Dominiki

Chociaż Ula w 170 odcinku "BrzydUla 2" z trudem upora się z opowiedzeniem dzieciom o trudnej sytuacji, w której się znaleźli, Julka i Kuba przyjmą pokrętne tłumaczenia. Niestety to nie oznacza, że Dobrzańska się uspokoi. Każdy w "BrzydUla 2" wie, że Paulina nigdy nie wyleczyła się z miłości do Marka, więc czy to oznacza, że może z nią zdradzić Ulę? Dobrzańska będzie pełna obaw i złości, więc pójdzie na terapię, ale tam sprawy przybiorą jeszcze dziwniejszy obrót niż do tej pory. Marek bardzo narazi się żonie wyjazdem i zerwaniem kontaktu. 

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze