BrzydUla 2 odc. 167. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Józef Cieplak (Marek Włodarczyk), Jasiek (Wacław Warchoł), Julka (Marysia Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 167. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Józef Cieplak (Marek Włodarczyk), Jasiek (Wacław Warchoł), Julka (Marysia Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)

BrzydUla 2, odcinek 167 - opis, streszczenie: Rodzina Uli i Marka znów razem w wyjątkowej chwili - ZDJĘCIA

2021-09-21 11:24

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 167 we wtorek, 21.09.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 167 streszczenie - Józef z pomocą Jaśka i Beatki przygotowuje przyjęcie niespodziankę dla Julki i Kuby z okazji zakończenia roku szkolnego. Okazuje się, że Ula i Marek znowu nie do końca się dogadali… Rodzina Dobrzańskich znów jest w komplecie.

Ania i Ula zastanawiają się, co zrobić z Bożenką. Niby obie jej ufają, ale mają wątpliwości. Żona Maćka ma nawet swoją teorię, która wbija w fotel również samą zainteresowaną. Bożence trudno jest oswoić się z prawdą. W chwili osamotnienia Bożenka szuka wsparcia u… Kryspina. Chłopak nie wierzy w swoje szczęście. Czy jego radość nie jest jednak przedwczesna?

Podczas rodzinnej imprezy Ula zdradza Józefowi swój sekret.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany