BrzydUla 2, odcinek 156: Marek nie wybaczy Uli zdrady! Na terapii padną zaskakujące słowa - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 156: Marek nie wybaczy Uli zdrady! Na terapii padną zaskakujące słowa - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 156: Marek nie wybaczy Uli zdrady! Na terapii padną zaskakujące słowa - ZDJĘCIA

2021-09-01 8:42

W 156 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) znów uda się na terapię, gdzie chodziła, by zażegnać kryzys z Markiem (Filip Bobek). Para weszła w dziwny romans i umawia się na seks schadzki. Dobrzańska będzie pewna, że największe problemy mają już za sobą, ale u psychologa w 156 odcinku "BrzydUla 2" wyjdą nowe fakty, które rzucą zupełnie inne światło na relację Dobrzańskich. Marek wprost da do zrozumienia, że nie wybaczy Uli zdrady. Dobrzańskiemu chodzi tylko o seks? Nie na to liczyła Ula.

BrzydUla 2, odcinek 156 - środa, 1.09.2021, o godz. 20 w TVN7

Ula w 156 odcinku "BrzydUla 2" uda się do terapeuty, bo nadal nie można powiedzieć, że jej małżeństwo z Markiem wyszło na prostą. Wręcz przeciwnie, pojawia się coraz więcej znaków zapytania. Psycholog wysłucha Uli z lekkim zdziwieniem, bo przecież chwilę temu Dobrzańscy mieli się rozwodzić. Podczas opowiadania Uli o tajnym romansie z mężem, wyjadą na jaw nowe fakty.

- Nie jesteśmy pewni czy dobrze robimy, dopóki nie będziemy pewni siebie nawzajem, to nie chcieliśmy nikomu mówić. Ta sytuacja dzisiaj z dziećmi trochę nas przeraziła - powie Ula w 156 odcinku "BrzydUla 2", która zrelacjonuje terapeutce fakt, że oboje z Markiem zostali niemal nakryci przez Alę (Dorota Pomykała) i Kubę (Jakub Rutkowski) na seksie, a Dobrzańska musiała się schować w szafie, by nikt jej nie zauważył. 

Przeczytaj: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

BrzydUla 2, zwiastun odcinków 154-157

- Przepraszam, ale nie jestem pewna czy dobrze rozumiem. Postanowiliście się pogodzić? - zapyta terapeutka w 156 odcinku "BrzydUla 2". - Tak, w sumie już jakiś czas temu postanowiliśmy się pogodzić. Tak trochę... - przyzna Dobrzańska. - Kiedy się pogodziliście - dopyta pani psycholog. - Jakoś tydzień temu, znaczy tak mi się wydawało... - Uli zrzednie nastrój i opisze sytuację, kiedy po namiętnym pocałunku w 153 odcinku "BrzydUla 2" ona i Marek wrócili pod dom, gdzie czekały na nich dzieciaki. Właśnie wtedy Kuba zadał kluczowe pytanie - Pogodziliście się? - zadał pytanie Kuba. 

Przeczytaj: Na Wspólnej. Joanna w ciąży brutalnie pobita! Trauma z przeszłości Bergów powróci. Znów stracą dziecko?

Właśnie wtedy Marek udowodnił, że nie wybaczył żonie. - Nie - odpowiedział na pytanie syna. - I wtedy zrozumiałam, że dokąd nie będziemy pewni, nie możemy im powiedzieć, na pewno nie dzieciakom. (...) Postanowiliśmy przerobić wszystkie nasze traumy - wyzna Ula w 156 odcinku "BrzydUla 2". Widać będzie, że wstrząsnęły nią słowa Marka do syna Kuby, bo kobieta odebrała pocałunek zupełnie inaczej niż mąż. Terapeutka pozna prawdę o romansie Dobrzańskich i trudno będzie powiedzieć, że pochwala taki bieg zdarzeń. Para zajmie się bowiem bardziej figlami w łóżku, niż prawdziwym godzeniem się. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze