BrzydUla 2, odcinek 154: Tajna schadzka Uli i Marka. Tylko przed jedną osobą wygada się o romansie - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 154: Tajna schadzka Uli i Marka. Tylko przed jedną osobą wygada się o romansie - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 154: Tajna schadzka Uli i Marka. Tylko przed jedną osobą wygada się o romansie - ZDJĘCIA

2021-08-30 12:09

W 154 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) pójdą na całość! Będą ukrywać swoje seks schadzki przed wszystkimi, ale w końcu Dobrzańska się wygada. Małżeństwo, które planowało rozwód, teraz będzie się zachowywało jak para zakochanych nastolatków. Ula nie będzie tak ostrożna jak Marek i w 154 odcinku "BrzydUla 2" przyzna się do swoich planów najmniej odpowiedniej osobie. Dobrzańska zwariuje na punkcie męża i potajemnych spotkań na seks, o których nikt miał się nie dowiedzieć. Zobaczcie WIDEO z "BrzydUla"!

BrzydUla 2, odcinek 154 - poniedziałek, 30.08.2021, o godz. 20 w TVN7

W 154 odcinku "BrzydUla 2" wszyscy będą pochłonięci szykowaniem się do pokazu kolekcji "rozwodowej", od której zależą dalsze losy F&D. Ula będzie miała jednak co innego w głowie. Po namiętnym pocałunku w końcówce zeszłego sezonu "BrzydUla 2" Dobrzańscy wejdą w dziwną relację i zrobią z tego wielką tajemnicę. Staną się kochankami i nie będą mogli się od siebie oderwać. Jednak zarówno Ula, jak i Marek nie powiedzą nikomu o swoich seks schadzkach. Niestety w 154 odcinku "BrzydUla 2" spotka w łazience Sandras (Julia Turczyńska-Zaniewska), której się zwierzy! Dość dziwny wybór koleżanki do pogawędek, bo niedługo później Sandras okaże spore zainteresowanie Dobrzańskim. Ula już chyba zapomniała jak działa na modelki jej mąż. W końcu w przesżłości umawiał się z wieloma. 

Przeczytaj: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

BrzydUla 2, odcinek 154: Tak Ula będzie oszukiwać córkę przed randką z Markiem

W 154 odcinku "BrzydUla 2" Ula zwierzy się Sandras z seks schadzki z mężem.

- Chciałam się tu trochę ogarnąć, bo mam takie spotkanie... - powie Ula widząc blat pełen kosmetyków. - No właśnie ja też się tu ogarniam - przyzna modelka tuszując rzęsy. - Ale ciebie to ma chyba kto pomalować - zauważy Dobrzańska. - Tak, tak, ale jeszcze tam nie jadę, mam wcześniej inne spotkanie. - O, to tak jak ja. - Nie wiem czy tak jak ty... - Ja mam ważne spotkanie. - A to nie, ja będę miała seks. Umówiłam się na szybki seks przed pokazem. To dobrze robi, polecam.

Przeczytaj: Ula z M jak miłość pożegnała się z rodziną! Szczere wyznanie Igi Krefft – ZDJĘCIA

Ula w 154 odcinku "BrzydUla 2" mocno zdziwi się wyznaniem modelki, ale może dlatego rozplącze jej się język. Przecież mieli z Markiem nie mówić nikomu o seks schadzkach, a Ula naopowiada o ważnym spotkaniu. W 154 odcinku "BrzydUla 2" weźmie jednak przykład z Sandras i spędzi z Markiem namiętne chwile. Potem okaże się, że Sandras jest mocno zainteresowana Markiem, ale on ostatecznie wróci znów do żony, w której najwyraźniej zakochał się na nowo. Chyba że chodzi tylko o seks. To okaże się niebawem. 

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze