BrzydUla 2, odcinek 145: Ula i Marek porwani! Będą musieli współpracować, żeby wyjść z sytuacji - ZWIASTUN

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 145: Ula i Marek porwani! Będą musieli współpracować, żeby wyjść z sytuacji - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 145: Ula i Marek porwani! Będą musieli współpracować, żeby wyjść z sytuacji - ZWIASTUN

2021-05-11 22:14

W "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) w życiu by nie przypuszczali co ich czeka. Zostaną zmuszeni do współpracy i zrobienia dobrej miny do złej gry, a wszystko przez to, że wspólnie znajdą się w patowej sytuacji. W 145 odcinku "BrzydUla 2" okaże się, że ktoś się na nich zaczaił i ma wobec nich konkretne zamiary. Dobrzańscy zostaną porwani i zmuszeni do podjęcia jednogłośnych decyzji. Kto stoi za tajemniczym spiskiem i jak to się odbije na dalszym życiu Uli i Marka?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 145 - wtorek, 11.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 145 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek zostaną wrobieni. Przez manipulację znajdą się w jednym miejscu i o jednej porze, czego kompletnie się nie spodziewali. Większym szokiem będzie dla nich to, kto stoi za całym oszustwem. Oczywiście w 145 odcinku "BrzydUla 2" wyjdzie na jaw, że to Julka (Maria Włoskowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) wymyślili chytry plan na porwanie rodziców. 

- Jesteś porwana - powie do matki Kuba.

- Jaki plan, co dalej? - zapyta się Marek, który będzie już wiedział, że nie ma sensu dyskutować z pociechami. Julka i Kuba uprą się, że rodzina ma być razem i spędzić ze sobą czas.

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Ewa po śmierci Benka wróci z synem Stasiem w ostatnim 39 odcinku? Finał sezonu zszokuje wszystkich, którzy znają książkę

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 144-148. Ula dostanie wstrząsające wieści! Nie chodzi tylko o Marka

W 145 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek nie będą mogli wycofać się z porwania przez dzieci. Nie byliby w stanie sprzeciwić się ich zaplanowanej akcji, dlatego zaczną ze sobą współpracować. 

- To jest porwanie, tak? - upewni się Ula

- Tak, ale bez przemocy - wyjaśni syn. - Prosimy wszystkich o wyłączenie telefonów (...) Słuchajcie się, to nic się nie stanie - dopowie zdeterminowany Kuba w "BrzydUla 2".

- My dzisiaj stawiamy. Opróżniliśmy skarbonki - doda Julka. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3240: Marysia dowie się o zdradzie Michała. Szokująca reakcja Domańskiej zdziwi każdego

Ula i Marek w 145 odcinku "BrzydUla 2" zrozumieją, że nie mogą sprzeciwić się dzieciakom. Julka i Kuba zaplanują dla nich cały dzień. Niestety porwanie rodziców wymknie się spod kontroli, bo Marek zabierze dzieci do siebie. Będzie chał wziąć je tylko na chwilę, pokazać nowe mieszkanie, ale w konsekwencji okaże się, że Julka i Kuba zasną i już nie wrócą do Uli. Dobrzańska uda, że nie ma nic przeciwko temu, ale trudno jej będzie ukryć, że myślała, że spędzi wieczór z rodziną, tak jak było to w zwyczaju dawniej. Niestety mocno się pomyli. 

Najnowsze