BrzydUla 2, odcinek 145: Ula i Marek porwani! Będą musieli współpracować, żeby wyjść z sytuacji - ZWIASTUN

2021-05-11 22:14 Małgorzata Pala
BrzydUla 2, odcinek 145: Ula i Marek porwani! Będą musieli współpracować, żeby wyjść z sytuacji - ZWIASTUN
Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 145: Ula i Marek porwani! Będą musieli współpracować, żeby wyjść z sytuacji - ZWIASTUN

W "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) w życiu by nie przypuszczali co ich czeka. Zostaną zmuszeni do współpracy i zrobienia dobrej miny do złej gry, a wszystko przez to, że wspólnie znajdą się w patowej sytuacji. W 145 odcinku "BrzydUla 2" okaże się, że ktoś się na nich zaczaił i ma wobec nich konkretne zamiary. Dobrzańscy zostaną porwani i zmuszeni do podjęcia jednogłośnych decyzji. Kto stoi za tajemniczym spiskiem i jak to się odbije na dalszym życiu Uli i Marka?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 145 - wtorek, 11.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 145 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek zostaną wrobieni. Przez manipulację znajdą się w jednym miejscu i o jednej porze, czego kompletnie się nie spodziewali. Większym szokiem będzie dla nich to, kto stoi za całym oszustwem. Oczywiście w 145 odcinku "BrzydUla 2" wyjdzie na jaw, że to Julka (Maria Włoskowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) wymyślili chytry plan na porwanie rodziców. 

- Jesteś porwana - powie do matki Kuba.

- Jaki plan, co dalej? - zapyta się Marek, który będzie już wiedział, że nie ma sensu dyskutować z pociechami. Julka i Kuba uprą się, że rodzina ma być razem i spędzić ze sobą czas.

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Ewa po śmierci Benka wróci z synem Stasiem w ostatnim 39 odcinku? Finał sezonu zszokuje wszystkich, którzy znają książkę

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 144-148. Ula dostanie wstrząsające wieści! Nie chodzi tylko o Marka

W 145 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek nie będą mogli wycofać się z porwania przez dzieci. Nie byliby w stanie sprzeciwić się ich zaplanowanej akcji, dlatego zaczną ze sobą współpracować. 

- To jest porwanie, tak? - upewni się Ula

- Tak, ale bez przemocy - wyjaśni syn. - Prosimy wszystkich o wyłączenie telefonów (...) Słuchajcie się, to nic się nie stanie - dopowie zdeterminowany Kuba w "BrzydUla 2".

- My dzisiaj stawiamy. Opróżniliśmy skarbonki - doda Julka. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3240: Marysia dowie się o zdradzie Michała. Szokująca reakcja Domańskiej zdziwi każdego

Ula i Marek w 145 odcinku "BrzydUla 2" zrozumieją, że nie mogą sprzeciwić się dzieciakom. Julka i Kuba zaplanują dla nich cały dzień. Niestety porwanie rodziców wymknie się spod kontroli, bo Marek zabierze dzieci do siebie. Będzie chał wziąć je tylko na chwilę, pokazać nowe mieszkanie, ale w konsekwencji okaże się, że Julka i Kuba zasną i już nie wrócą do Uli. Dobrzańska uda, że nie ma nic przeciwko temu, ale trudno jej będzie ukryć, że myślała, że spędzi wieczór z rodziną, tak jak było to w zwyczaju dawniej. Niestety mocno się pomyli. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze