BrzydUla 2, odcinek 145: Ula i Marek w pułapce. Przez rozwodem dzieci nie zostawią im żadnego wyboru

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 145: Ula i Marek w pułapce. Przez rozwodem dzieci nie zostawią im żadnego wyboru

BrzydUla 2, odcinek 145: Ula i Marek w pułapce. Przez rozwodem dzieci nie zostawią im żadnego wyboru

2021-05-07 16:27

W 145 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) wpadną w pułapkę! I to nie byle jaką, a zastawioną przez Julkę (Maria Wlodkowska) i Kubę (Jakub Rutkowski). Dzieciaki nie pogodzą się z rozwodem rodziców, a tym bardziej z wyprowadzką ojca. Dlatego w 145 odcinku "BrzyUla 2" Dobrzańscy mocno się zdziwią, do czego potrafią doprowadzić pociechy. Okaże się, że Julka i Kuba potrafią zdziałać cuda, bo Ula i Marek faktycznie się ze sobą umówią!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 145 - wtorek, 11.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 145 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek nie będą się spodziewali, że ich własne dzieci nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa względem ich rozwodu. Jula i Kuba udowodnią, że nie poddadzą się bez walki i wkrótce w "BrzydUla 2" zastawią na nich pułapkę. Ula, która w ogóle nie jest zadowolona z odejścia męża i jego wyprowadzki, pojawi się pod szkołą dzieci. Będzie bardzo mocno zdziwiona, że w tym samym miejscu i o tej samej godzinie czeka tam również Marek! Dobrzańscy podzielili przecież między siebie obowiązki, w tym te dotyczące opieki nad dziećmi. Aż tu nagle oboje się spotkają.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Jasiek odzyska miłość swojego życia! To nie będzie Lotta - ZWIASTUN

BrzydUla 2 odcinki 139-143 ZWIASTUN. Ula pozwoli Markowi odejść. Namiętne pożegnanie Dobrzańskich!

Ula i Marek w 145 odcinku "BrzydUla 2" będą zaskoczeni i szybko zorientują się, że Julka i Kuba na nowo próbują ich scalić. Co najciekawsze, dzieciakom uda się zmiękczyć rodziców! Dobrzańscy umówią się ze sobą na spędzenie wolnego czasu. Zaplanują, że spędzą rodzinny wieczór i urządzą rozgrywki. Marek w 145 odcinku "BrzydUla 2" zabierze dzieci do swojego nowego mieszkania, a z Ulą umówią się dopiero później. Wszystko będzie wskazywało na to, że rodzice Julki i Kuby wreszcie się dogadają. Niestety nadciągną kłopoty. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

W 145 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie czekała na męża i dzieci. Niestety okaże się, że Marek prawdopodobnie kolejny raz nie dotrzyma słowa. Pomimo że się umówili, on będzie już bardzo spóźniony. Dobrzańska zacznie się zastanawiać co się stało. W 145 odcinku "BrzydUla 2" znowu poczuje, że mąż nie wywiązał się z danego słowa. Nie będzie to zresztą pierwszy raz. Wygląda na to, że plan Julki i Kuby może się jednak nie powieść. 

Najnowsze