BrzydUla 2, odcinek 139: Pożegnanie Uli i Marka. Pozwoli mężowi odejść. Padną bolesne słowa

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 139: Pożegnanie Uli i Marka. Pozwoli mężowi odejść. Padną bolesne słowa

BrzydUla 2, odcinek 139: Pożegnanie Uli i Marka. Pozwoli mężowi odejść. Padną bolesne słowa

2021-05-01 10:44

W 139 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) zrozumie, że Marek (Filip Bobek) nigdy jej nie wybaczy zdrady, że nie odwoła rozwodu, a jej szczęśliwe życie jest bezpowrotnie skończone. Przestanie wreszcie udawać, że jej małżeństwo da się uratować. Zwyczajnie się podda i najpierw w 139 odcinku "BrzydUla" powie o tym Ali (Dorota Pomykała). Zaraz potem odbędzie trudną rozmowę z Markiem. Ze łzami w oczach pożegna się z ukochanym, pozwoli mu odejść i zacząć nowe życie, bez niej. Z jej ust padną bolesne słowa, po którym Marek zacznie płakać. Ale nie wszystko będzie takie, jak się wydaje.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 139 - poniedziałek, 3.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 139 odcinku "BrzydUla" Ula znów obudzi się sama, w pustym łóżku bez Marka tuż po tym jak powiedział jej, że wynajął mieszkanie i teraz wszystko między nimi inaczej. Od razu dopadną ją czarne myśli, że to naprawdę koniec, że choć nie mają jeszcze rozwodu, to ukochany już dawno nie jest z nią i nigdy nie będzie. Tak długo walczyła o Marka, o tym, żeby wybaczył jej zdradę, ale w 139 odcinku "BrzydUla" podda się, bo zwyczajnie zabraknie jej sił. "Dziennik odzyskiwania życia zakończony. Nie udało się odzyskać życia, tego życia. To życie właśnie przepada..." - powie w myślach.

Patrz też: Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

O poranku załamana Ula w 139 odcinku "BrzydUla" wejdzie do pokoju Julki (Maria Włodkowska) i Kuby (Jakub Rutkowski), żeby popatrzeć na dzieci kiedy jeszcze śpią. "Dzisiaj śniło mi się, że nie ma was tutaj, że oba łóżka są puste....Zawsze ludzie budzą się ze strachu, a ja właśnie na odwrót. Ze strachu się nie obudziłam. Bałam się obudzić...". Nagle w 139 odcinku "BrzydUla" zjawi się Marek, który będzie zaskoczony widząc żonę wpatrzoną w dzieci, bez słowa. - Stało się coś? - zapyta. - Nie, zupełnie nic... Chciałam z nim pogadać. Tak, żeby nie słyszały...

Chwila samotności Uli wystarczy, by w 139 odcinku "BrzydUla" znów ogarnęły ją czarne, przytłaczające myśli. "Poczułam, że muszę się poddać. Zrozumiałam, że nie mogę ciągle trzymać tej jednej nogi w tym życiu. Nie wiem, może za szybko się poddaję? Ale ja nie daję rady się nie poddawać. Nie mam siły się nie poddawać".

BrzydUla 2, odcinki 134-138 ZWIASTUN. Śmierć Aleksa Febo?! Adam Turek przyzna się do zabójstwa

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 146: Marek zafunduje dzieciom koszmar. Będą błagały, żeby oddał je mamie

Nawet odwiedziny Ali w 139 odcinku "BrzydUla" nie pomogą Uli otrząsnąć się z tego stanu niemocy, rozpaczy. Będzie załamana tym, że Marek już do niej nie wróci, że już nic nigdy nie będzie między nimi tak jak dawniej. - Oczywiście, że boli, ale obudziłam się dziś rano w swoim łóżku, bez męża i zrozumiałam, że jego już dawno nie ma. Nie może udawać, że jest...- A może byś jeszcze trochę poudawała? Bardziej się wczuwała w to udawanie? - zapyta przyjaciółka, z zarazem macocha. - Nie, Ala! Od udawania nikt się nie pojawi z powrotem!

Zaraz potem Ula w 139 odcinku "BrzydUla" odbędzie poważną rozmowę z Markiem. O tym co czuje i jak bardzo cierpi z powodu rozstania. Płacząc wyrzuci z siebie to, co leży jej na sercu, co nie pozwala jej pogodzić się z faktem, że to już koniec. W ten szczególny sposób pożegna się z ukochanym.

- Jesteś moim najbliższym człowiekiem. Właściwie zawsze myślałam, że jesteś moją skórą. I teraz kiedy odchodzisz, zdzierasz ze mnie skórę... Nie wiem jak ty się czujesz, bo nic nie mówisz... To wszystko boli, to wszystko jest inaczej, więc jeśli nie możemy być razem... Proszę bardzo... Może wreszcie coś nowego, mniej bolącego... - wyzna, ale Marek po tych słowach w 139 odcinku "BrzydUla" też zacznie płakać.

Ale pożegnanie Uli i Marka w 139 odcinku "BrzydUli" tak naprawdę rozegra się tylko w jej wyobraźni. Tak jak wszystko co zobaczy później, obrazki szczęśliwego życia z Markiem i dziećmi.

BrzydUla 2 odc. 139. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 139. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 139. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 139. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 139. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 139. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 139. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Kuba (Jakub Rutkowski)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 139. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Kuba (Jakub Rutkowski)
Najnowsze