BrzydUla 2, odcinek 130: Sebastiana potrząśnie Markiem. Potępi przyjaciela za to, że niszczy sobie życie - ZWIASTUN

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 130: Sebastiana potrząśnie Markiem. Potępi przyjaciela za to, że niszczy sobie życie - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 130: Sebastian potrząśnie Markiem. Potępi przyjaciela za to, że niszczy sobie życie - ZWIASTUN

2021-04-19 13:57

Marek (Filip Bobek) w "BrzydUla 2" całkiem zapomni o rodzinie i skupi się na wielkiej radości z nadchodzącej wyprowadzki. Kiedy Ula (Julia Kamińska) będzie płakać Ali (Dorota Pomykała) do telefonu, on z uśmiechem zacznie pokazywać Sebastianowi (Łukasz Garlicki) swoje nowe lokum! To właśnie Seba w 130 odcinku "BrzydUla 2" oniemieje, kiedy przekona się co wyprawia przyjaciel i potrząśnie Markiem! Ostro da mu do zrozumienia, że niszczy życie nie tylko sobie, ale każdemu dookoła! Dobrzański weźmie sobie jego słowa do serca i się opamięta?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 130 - wtorek, 20.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 130 odcinku "BrzydUla 2" Marek zacznie się chwalić Sebastianowi, że znalazł dla siebie mieszkanie. Nie pomyśli, że w tym samym czasie Ula jeszcze bardziej się załamie, bo przecież to na jej barkach zostanie zajmowanie się rodzinnym domem i wystraszonymi dziećmi. Sebastian w "BrzydUla 2" nie podzieli entuzjazmu Dobrzańskiego i przypomni mu co właśnie wyprawia.

- Stary, serio? Pozwolisz, żeby to się tak skończyło? - zapyta wprost Seba.

- Zadzwoniła i poprosiła mnie, żebym się odezwał zanim podejmę decyzję... - powie Marek o prośbie Uli.

- No tak, ale przecież podjąłeś...

- Nie podpisałem jeszcze umowy 

Przeczytaj: M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani - WIDEO

BrzydUla 2 odcinki 129-133 ZWIASTUN. Marek wyprowadzi się od rodziny! Dzieci w rozpaczy, a Ula wścieknie się na męża

Sebastian w 130 odcinku "BrzydUla 2" potrząśnie przyjacielem. Nie będzie mógł patrzeć, jak ten przekreśla całą swoją rodzinę i wszystko to, co budował z Ulą latami. 

- Wiesz co ja bym zrobił, gdyby Ulka mnie zdradziła? Przeprosiłbym ją, bo to by znaczyło, że to ja spieprzyłem - odważnie powie Seba.

- Stary, Violki jakoś nie przeprosiłeś...

- Marek, ty nie wiesz jak to jest siedzieć samemu w domu, nawet idealnym, ale jeżeli się miało rodzinę, taką wspaniałą jak ty, a ta rodzina jest gdzie indziej, a nie z tobą, a ty siedzisz... To tego ja nawet nie wiem... - podsumuje Sebastian w "BrzydUla 2".

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Syn Ani popełni samobójstwo? Michał nie wytrzyma prawdy i odtrąci ojca – ZWIASTUN

Przyjaciele zaczną pić w ciszy alkohol w 130 odcinku "BrzydUla 2, aż w końcu zastanie ich Władek (Michał Gadomski). Kiedy Ula spróbuje ratować sytuację w domu i uspokoić dzieci, panowie upiją się, a Marek nie wróci na noc. Zaśnie pijany po trudnych rozmowach. Ula kolejny raz w "BrzydUla 2" nie będzie mogła liczyć na wsparcie męża. To na jej barkach spocznie opieka nad dziećmi. Niestety wygląda na to, że słowa Sebastiana aż tak nie wstrząsną Marka, który wydaje się być nieugięty. 

Najnowsze