BrzydUla 2, odcinek 130: Tragiczny rozpad rodziny Dobrzańskich. Ula zbierze całe baty za wybryki Marka

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 130: Tragiczny rozpad rodziny Dobrzańskich. Ula zbierze całe baty za wybryki Marka

BrzydUla 2, odcinek 130: Tragiczny rozpad rodziny Dobrzańskich. Ula zbierze całe baty za wybryki Marka - ZWIASTUN

2021-04-20 8:31

W 130 odcinku "BrzydUla 2" kryzys Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) obejmie całą rodzinę! To nie jest już ich prywatna sprawa, bo dramat dotknie dzieci i nawet dziadków! Dobrzański całkowicie oszaleje i bezceremonialnie postanowi wynieść się z domu zostawiając żonę z roztrzęsionymi dziećmi. To Ala (Dorota Pomykała) w 130 odcinku "BrzydUli" zacznie ganić Ulę, która usłyszy morze koszmarnych słów. Obie kobiety niemal zaleją się łzami z bezsilności. To przez wybryki Marka, Dobrzańska wyjdzie na najgorszą żonę i matkę. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 130 - wtorek, 20.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 130 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie miała na głowie nagłą wyprowadzkę Marka, który nie pomyśli o rodzinie, tylko wręcz ucieszy się z nowego lokum! Dobrzańska nie zdoła uwierzyć, że mąż zostawia ją samą tuż po tym, kiedy Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) urządzili scenę wściekłości, a nawet uciekli z domu! Dobrzańskiemu w "BrzydUla 2" widocznie to nie przeszkadza, skoro zajmie się wyprowadzką. Ala nie zdoła dłużej patrzeć na to, co wyprawia poróżnione małżeństwo i całą swoją złość przeleje na Ulę. 

Przeczytaj: M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani - WIDEO

BrzydUla 2 odcinki 129-133 ZWIASTUN. Marek wyprowadzi się od rodziny! Dzieci w rozpaczy, a Ula wścieknie się na męża

W "BrzydUla 2" Uli oberwie się za wszystko, co wyprawia Marek. To przecież on szukał mieszkania, byle tylko wynieść się od rodziny. Tymczasem to Dobrzańska w 130 odcinku "BrzydUla 2" usłyszy morze koszmarnych słów od szlochającej Ali.

- Chciałabym się dowiedzieć co się stało. Marek się wyprowadza, tak? - zacznie wściekła seniorka. 

- Skąd wiesz?

- Iza mi powiedziała. Słuchaj, możesz mi powiedzieć jak chcecie odzyskać zaufanie dzieci, jak ciągle popełniacie ten sam błąd! Przecież one nic nie wiedzą, nikt nic nie wie! I co? Wrócą do domu i nagle się okaże, że taty nie ma?! Nie życzę sobie, rozumiesz? Ani ja, ani Józef, ani nikt! 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Jasiek załamie się po stracie syna! Lotta zabierze Winnym Antosia i wywiezie go do Niemiec - ZDJĘCIA

W 130 odcinku "BrzydUla 2" Ula załamie się po usłyszeniu ostrych słów Ali. Zaleje się łzami, bo znów okaże się, że to ona jest "tą najgorszą"! Cała rodzina popadnie w kryzys, a spór Dobrzańskich wymknie się spod kontroli. Tymczasem Marek w "BrzydUla 2" będzie pokazywał Sebastianowi (Łukasz Garlicki) swoje nowe mieszkanie. Na szczęście przyjaciel spróbuje go nieco otrzeźwić i przypomnieć, że właśnie ostatecznie odwraca się od rodziny. Marek niestety nie przeżyje tego co Ula, która mocno oberwie za jego decyzje. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze