BrzydUla 2, odcinek 130: Tragiczny rozpad rodziny Dobrzańskich. Ula zbierze całe baty za wybryki Marka - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 130: Tragiczny rozpad rodziny Dobrzańskich. Ula zbierze całe baty za wybryki Marka
Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 130: Tragiczny rozpad rodziny Dobrzańskich. Ula zbierze całe baty za wybryki Marka

W 130 odcinku "BrzydUla 2" kryzys Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) obejmie całą rodzinę! To nie jest już ich prywatna sprawa, bo dramat dotknie dzieci i nawet dziadków! Dobrzański całkowicie oszaleje i bezceremonialnie postanowi wynieść się z domu zostawiając żonę z roztrzęsionymi dziećmi. To Ala (Dorota Pomykała) w 130 odcinku "BrzydUli" zacznie ganić Ulę, która usłyszy morze koszmarnych słów. Obie kobiety niemal zaleją się łzami z bezsilności. To przez wybryki Marka, Dobrzańska wyjdzie na najgorszą żonę i matkę. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 130 - wtorek, 20.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 130 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie miała na głowie nagłą wyprowadzkę Marka, który nie pomyśli o rodzinie, tylko wręcz ucieszy się z nowego lokum! Dobrzańska nie zdoła uwierzyć, że mąż zostawia ją samą tuż po tym, kiedy Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) urządzili scenę wściekłości, a nawet uciekli z domu! Dobrzańskiemu w "BrzydUla 2" widocznie to nie przeszkadza, skoro zajmie się wyprowadzką. Ala nie zdoła dłużej patrzeć na to, co wyprawia poróżnione małżeństwo i całą swoją złość przeleje na Ulę. 

Przeczytaj: M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani - WIDEO

BrzydUla 2 odcinki 129-133 ZWIASTUN. Marek wyprowadzi się od rodziny! Dzieci w rozpaczy, a Ula wścieknie się na męża

W "BrzydUla 2" Uli oberwie się za wszystko, co wyprawia Marek. To przecież on szukał mieszkania, byle tylko wynieść się od rodziny. Tymczasem to Dobrzańska w 130 odcinku "BrzydUla 2" usłyszy morze koszmarnych słów od szlochającej Ali.

- Chciałabym się dowiedzieć co się stało. Marek się wyprowadza, tak? - zacznie wściekła seniorka. 

- Skąd wiesz?

- Iza mi powiedziała. Słuchaj, możesz mi powiedzieć jak chcecie odzyskać zaufanie dzieci, jak ciągle popełniacie ten sam błąd! Przecież one nic nie wiedzą, nikt nic nie wie! I co? Wrócą do domu i nagle się okaże, że taty nie ma?! Nie życzę sobie, rozumiesz? Ani ja, ani Józef, ani nikt! 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Jasiek załamie się po stracie syna! Lotta zabierze Winnym Antosia i wywiezie go do Niemiec - ZDJĘCIA

W 130 odcinku "BrzydUla 2" Ula załamie się po usłyszeniu ostrych słów Ali. Zaleje się łzami, bo znów okaże się, że to ona jest "tą najgorszą"! Cała rodzina popadnie w kryzys, a spór Dobrzańskich wymknie się spod kontroli. Tymczasem Marek w "BrzydUla 2" będzie pokazywał Sebastianowi (Łukasz Garlicki) swoje nowe mieszkanie. Na szczęście przyjaciel spróbuje go nieco otrzeźwić i przypomnieć, że właśnie ostatecznie odwraca się od rodziny. Marek niestety nie przeżyje tego co Ula, która mocno oberwie za jego decyzje. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze