BrzydUla 2, odcinek 126: Ula przejdzie załamanie nerwowe. Nie będzie mieć siły walczyć o Marka - ZWIASTUN

2021-04-14 12:15 Małgorzata Pala
BrzydUla 2, odcinek 126: Ula przejdzie załamanie nerwowe. Nie będzie mieć siły walczyć o Marka - ZWIASTUN
Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 126: Ula przejdzie załamanie nerwowe. Nie będzie mieć siły walczyć o Marka - ZWIASTUN

W 126 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) kompletnie się rozsypie. Szlochając wyzna Ani (Monika Fronczek), że nie ma siły walczyć o Marka (Filip Bobek) i ostatkami sił stara się o dobro dzieci. Dobrzańska w "BrzydUla 2" nadwyręży swoje możliwości psychiczne i widać będzie, że przechodzi załamanie nerwowe! Nawet w siedzibie F&D usiądzie i się rozpłacze! Niestety to nie koniec szargających jej psychikę informacji. Na nieszczęście Uli, dotrą do niej koszmarne wieści.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 126 - środa, 14.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 126 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie kompletnie załamana. Marek nie wierzy w jej ani jedno słowo. Cały czas oskarża ją o romans z Arturem (Karol Pocheć) i o to, że nastawia przeciwko niemu dzieci. Ula próbuje być szczera z mężem, ale ten w ogóle jej nie słucha. W końcu w 126 odcinku "BrzydUla 2" załamana rozpłacze się nawet w pracy. To Ania będzie pocieszać przyjaciółkę.

- Ma wyświetlony w głowie taki film, wszystko jedno co usłyszy, to widzi, że go zdradzam od lat, że kłamię, że nastawiam dzieci przeciwko niemu...  - ledwo wydusi z siebie Ula.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1584: Wypadek Ani zmieni jej życie na zawsze. 15-letnia córka Marty wplącze się w romans ze starszym facetem - WIDEO

BrzydUla 2. Marek oskarży Ulę o romans z Arturem! A później dowie się od Aleksa, że uprawiał seks z Pauliną

W 126 odcinku "BrzydUla 2" Ula nie wytrzyma i przyzna, że w ogóle nie poznaje własnego męża!

- Ja też nie... - doda Ania.

- Cokolwiek usłyszy, nie wierzy mi. Po prostu mi nie wierzy. Nie mam już siły. Już myślę tylko o dzieciach. Niech to się po prostu skończy - wykrztusi Dobrzańska.

Ania w "BrzydUla 2" będzie widziała, że przyjaciółka niesłychanie cierpi. Ula będzie przeżywać prawdziwe załamanie nerwowe, a to nie koniec trosk. Niedługo po wybuchu płaczu, dostanie telefon od Aleksa (Mariusz Zaniewski). 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2437: Michalina wyląduje w szpitalu! Będzie w ciąży z Witkiem?

W 126 odcinku "BrzydUla 2" to Aleks dobije Ulę, bo zadzwoni i powie, że przyłapał Marka i Paulinę (Maja Hirsch) na schadzce. 

- Jakąś godzinę temu spiskowali spółkowali u mnie w domu - powie Febo w 126 odcinku "BrzydUla 2".

- Że co robili? - nie będzie mogła uwierzyć Ula.

- Gzili się! - dosadnie wyartykułuje Aleks.

Dobrzańska zrozumie, że romans Pauliny i Marka to już pewne. To załamie ją jeszcze bardziej. Trudno jej się będzie pozbierać po tym, co usłyszy. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze