BrzydUla 2, odcinek 126: Ula przejdzie załamanie nerwowe. Nie będzie mieć siły walczyć o Marka - ZWIASTUN

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 126: Ula przejdzie załamanie nerwowe. Nie będzie mieć siły walczyć o Marka - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 126: Ula przejdzie załamanie nerwowe. Nie będzie mieć siły walczyć o Marka - ZWIASTUN

2021-04-14 12:15

W 126 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) kompletnie się rozsypie. Szlochając wyzna Ani (Monika Fronczek), że nie ma siły walczyć o Marka (Filip Bobek) i ostatkami sił stara się o dobro dzieci. Dobrzańska w "BrzydUla 2" nadwyręży swoje możliwości psychiczne i widać będzie, że przechodzi załamanie nerwowe! Nawet w siedzibie F&D usiądzie i się rozpłacze! Niestety to nie koniec szargających jej psychikę informacji. Na nieszczęście Uli, dotrą do niej koszmarne wieści.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 126 - środa, 14.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 126 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie kompletnie załamana. Marek nie wierzy w jej ani jedno słowo. Cały czas oskarża ją o romans z Arturem (Karol Pocheć) i o to, że nastawia przeciwko niemu dzieci. Ula próbuje być szczera z mężem, ale ten w ogóle jej nie słucha. W końcu w 126 odcinku "BrzydUla 2" załamana rozpłacze się nawet w pracy. To Ania będzie pocieszać przyjaciółkę.

- Ma wyświetlony w głowie taki film, wszystko jedno co usłyszy, to widzi, że go zdradzam od lat, że kłamię, że nastawiam dzieci przeciwko niemu...  - ledwo wydusi z siebie Ula.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1584: Wypadek Ani zmieni jej życie na zawsze. 15-letnia córka Marty wplącze się w romans ze starszym facetem - WIDEO

BrzydUla 2. Marek oskarży Ulę o romans z Arturem! A później dowie się od Aleksa, że uprawiał seks z Pauliną

W 126 odcinku "BrzydUla 2" Ula nie wytrzyma i przyzna, że w ogóle nie poznaje własnego męża!

- Ja też nie... - doda Ania.

- Cokolwiek usłyszy, nie wierzy mi. Po prostu mi nie wierzy. Nie mam już siły. Już myślę tylko o dzieciach. Niech to się po prostu skończy - wykrztusi Dobrzańska.

Ania w "BrzydUla 2" będzie widziała, że przyjaciółka niesłychanie cierpi. Ula będzie przeżywać prawdziwe załamanie nerwowe, a to nie koniec trosk. Niedługo po wybuchu płaczu, dostanie telefon od Aleksa (Mariusz Zaniewski). 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2437: Michalina wyląduje w szpitalu! Będzie w ciąży z Witkiem?

W 126 odcinku "BrzydUla 2" to Aleks dobije Ulę, bo zadzwoni i powie, że przyłapał Marka i Paulinę (Maja Hirsch) na schadzce. 

- Jakąś godzinę temu spiskowali spółkowali u mnie w domu - powie Febo w 126 odcinku "BrzydUla 2".

- Że co robili? - nie będzie mogła uwierzyć Ula.

- Gzili się! - dosadnie wyartykułuje Aleks.

Dobrzańska zrozumie, że romans Pauliny i Marka to już pewne. To załamie ją jeszcze bardziej. Trudno jej się będzie pozbierać po tym, co usłyszy. 

Najnowsze