BrzydUla 2, odcinek 102: Paulina przyłapie Marka z nową kobietą! To dla niej rozwiedzie się z Ulą?

2021-03-04 20:22 Małgorzata Pala
BrzydUla 2, odcinek 102: Paulina przyłapie Marka z nową kobietą! To dla niej rozwiedzie się z Ulą?
Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 102: Paulina przyłapie Marka z nową kobietą! To dla niej rozwiedzie się z Ulą?

W 102 odcinku "BrzydUla 2" Paulina (Maja Hirsch) umyśli sobie w głowie, że Marek (Filip Bobek) i ona nadal mogą stworzyć parę. Febo żyje przeszłością i niedoszłym małżeństwem z Dobrzańskim. Dlatego kiedy w 102 odcinku "BrzydUla 2" Paulina przyłapie Marka z nową kobietą, oszaleje z zazdrości. Chociaż mężczyzna jeszcze nie wziął oficjalnego rozwodu z Ulą (Julia Kamińska), Febo zobaczy go w towarzystwie kogoś innego. Z zazdrości posunie się za daleko?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 102 - czwartek, 11.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Marek z "BrzydUla 2" nie dość, że ma na głowie kryzys małżeński z Ulą, koszmarne problemy z F&D, to jeszcze uczepiła się go była narzeczona. Paulina nigdy nie pogodziła się z faktem, że nie doszło do jej ślubu z Dobrzańskim. Można wnioskować, że do dziś jest w nim zakochana. Dlatego też nie odstępuje go na krok i nie bardzo ukrywa radość z jego rozpadającego się małżeństwa. W 102 odcinku "BrzydUla 2" Paulina przeżyje szok, kiedy przyłapie Marka na spotkaniu z inną kobietą! Jej zazdrość sięgnie zenitu! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2400: Dramat Huberta po namiętnej nocy z Klarą! Popełni poważy błąd i doprowadzi do śmierci człowieka?

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża

Paulina w 102 odcinku "BrzydUla 2" zobaczy Marka, który świetnie bawi się z Anią (Monika Fronczek). Przyłapie ich, jak roześmiani wychodzą z firmy i widać będzie, że świetnie się dogadują. Zazdrosna Febo od razu się wścieknie, że ktoś próbuje zająć jej miejsce, a przecież to ona umyśliła sobie usidlić Marka po rozwodzie z Ulą. Paulina z "BrzydUla 2" od razu dorobi sobie historię, że Anię i Marka coś łączy i nie będzie miała zamiaru bezczynnie na to patrzeć. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1573: Szaleństwo Łukasza z Patrycją w klubie nocnym skończy się tragiczną wpadką

Marek i Ania z "BrzydUla 2" są jedynie przyjaciółmi. Żona Maćka (Krzysztof Czeczot) nie jest zainteresowana Dobrzańskim i skupia się na swojej rodzinie. On także nigdy nie przejawiał do niej większych uczuć. Paulina jednak nie będzie tego świadoma. W serialu "BrzydUla 2" kobieta chyba lekko postradała zmysły na punkcie byłego partnera, bo cały czas myśli jedynie, że ten rozstaje się z Ulą i co ona może zrobić, by zająć jej miejsce. Wygląda na to, że zniszczy każdego, kto może zakręcić się wokół jej wielkiej miłości sprzed lat. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze