BrzydUla 2, odcinek 102: Paulina przyłapie Marka z nową kobietą! To dla niej rozwiedzie się z Ulą?

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 102: Paulina przyłapie Marka z nową kobietą! To dla niej rozwiedzie się z Ulą?

BrzydUla 2, odcinek 102: Paulina przyłapie Marka z nową kobietą! To dla niej rozwiedzie się z Ulą?

2021-03-04 20:22

W 102 odcinku "BrzydUla 2" Paulina (Maja Hirsch) umyśli sobie w głowie, że Marek (Filip Bobek) i ona nadal mogą stworzyć parę. Febo żyje przeszłością i niedoszłym małżeństwem z Dobrzańskim. Dlatego kiedy w 102 odcinku "BrzydUla 2" Paulina przyłapie Marka z nową kobietą, oszaleje z zazdrości. Chociaż mężczyzna jeszcze nie wziął oficjalnego rozwodu z Ulą (Julia Kamińska), Febo zobaczy go w towarzystwie kogoś innego. Z zazdrości posunie się za daleko?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 102 - czwartek, 11.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Marek z "BrzydUla 2" nie dość, że ma na głowie kryzys małżeński z Ulą, koszmarne problemy z F&D, to jeszcze uczepiła się go była narzeczona. Paulina nigdy nie pogodziła się z faktem, że nie doszło do jej ślubu z Dobrzańskim. Można wnioskować, że do dziś jest w nim zakochana. Dlatego też nie odstępuje go na krok i nie bardzo ukrywa radość z jego rozpadającego się małżeństwa. W 102 odcinku "BrzydUla 2" Paulina przeżyje szok, kiedy przyłapie Marka na spotkaniu z inną kobietą! Jej zazdrość sięgnie zenitu! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2400: Dramat Huberta po namiętnej nocy z Klarą! Popełni poważy błąd i doprowadzi do śmierci człowieka?

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża

Paulina w 102 odcinku "BrzydUla 2" zobaczy Marka, który świetnie bawi się z Anią (Monika Fronczek). Przyłapie ich, jak roześmiani wychodzą z firmy i widać będzie, że świetnie się dogadują. Zazdrosna Febo od razu się wścieknie, że ktoś próbuje zająć jej miejsce, a przecież to ona umyśliła sobie usidlić Marka po rozwodzie z Ulą. Paulina z "BrzydUla 2" od razu dorobi sobie historię, że Anię i Marka coś łączy i nie będzie miała zamiaru bezczynnie na to patrzeć. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1573: Szaleństwo Łukasza z Patrycją w klubie nocnym skończy się tragiczną wpadką

Marek i Ania z "BrzydUla 2" są jedynie przyjaciółmi. Żona Maćka (Krzysztof Czeczot) nie jest zainteresowana Dobrzańskim i skupia się na swojej rodzinie. On także nigdy nie przejawiał do niej większych uczuć. Paulina jednak nie będzie tego świadoma. W serialu "BrzydUla 2" kobieta chyba lekko postradała zmysły na punkcie byłego partnera, bo cały czas myśli jedynie, że ten rozstaje się z Ulą i co ona może zrobić, by zająć jej miejsce. Wygląda na to, że zniszczy każdego, kto może zakręcić się wokół jej wielkiej miłości sprzed lat. 

Najnowsze