BrzydUla 2. Nowy Marek przerywa milczenie! Aleksandar Milicevic dopiero teraz ujawnia czy wygryzie Filipa Bobka z obsady - ZDJĘCIA

i

Autor: fragment serialu "BrzydUla" 2 w Dzień Dobry TVN BrzydUla 2. Nowy Marek przerywa milczenie! Aleksandar Milicevic dopiero teraz ujawnia czy wygryzie Filipa Bobka z obsady - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Nowy Marek przerywa milczenie! Aleksandar Milićević dopiero teraz ujawnia czy wygryzie Filipa Bobka z obsady - ZDJĘCIA

2021-09-16 11:20

Aleksandar Milićević jako nowy Marek w "BrzydUla" 2 pojawi się już w 175 odcinku serialu, który w TVN7 zostanie wyemitowany na początku października. To pewne, że drugi Marek zostanie rywalem Marka Dobrzańskiego (Filip Bobek), który zostawi Ulę (Julia Kamińska) na jakiś czas. Czy zastąpi prawdziwego Marka u boku Uli, będzie nowym kochankiem Dobrzańskiej i zagrozi małżeństwu głównej pary "BrzydUla" 2? Dopiero teraz Aleksandar Milićević może ujawnić co będzie łączyło Marka 2 z Ulą i jak będzie konkurował z Filipem Bobkiem! Zobaczcie ZDJĘCIA i wywiad z nowym aktorem w obsadzie serialu.

Czy Aleksandar Milićević zastąpi Filipa Bobka w "BrzydUla" 2 skoro jest do niego tak podobny?

Nowy Marek w "BrzydUla" 2 będzie uderzająco podobny do Marka Dobrzańskiego, ale zdaniem wielu fanów serialu Marek jest tylko jeden. Taki nawet hasztag lotem błyskawicy obiega wszystkie profile na Instagramie związane z serialem "BrzydUla", gdzie pojawia się najmniejsza choćby wzmianka o Marku 2. Tuż po tym jak oficjalnie ogłoszono, że to właśnie Aleksandar Milićević, 30-letni aktor serbskiego pochodzenia zagra drugiego Marka, pojawił się on razem z Julią Kamińską w programie "Dzień Dobry TVN", by uchylić rąbka tajemnicy jak bardzo namiesza w życiu Uli i Marka.

Nie przegap: BrzydUla 2. Oto nowy Marek! Pokazali twarz aktora, który zastąpi Filipa Bobka. Kim jest Aleksandar Milićević? - ZDJĘCIA

Oczywiście ani Julia Kamińska, ani Aleksandar Milićević, do którego gwiazda "BrzydUli" zwracała się cały czas imieniem "Sale", nie mogli zdradzić czy Ulę i drugiego Marka połączy romans, czy Dobrzańska drugi raz właśnie z nim zdradzi swojego męża.

- Gównie skupiamy się na tym, że ratujemy firmę Dobrzańskich. Na razie o tym są nasze wspólne sceny. A co później? Najpierw zadania, a przyjemności później - powiedział tajemniczo serialowy Marek 2, czyli Marek Dobrowolski.

Co ciekawe, kiedy Aleksandar Milićević pojawił się na planie "BrzydUla" po wygranym castingu wielu członków ekipy myliło go z Filipem Bobkiem. Podobieństwo między aktorami jest naprawdę uderzająco. I między innymi dlatego produkcja serialu zdecydowała, że to właśnie Milićević wcieli się w postać drugiego Marka.

- Sale pojawił się na castingu, ale on nie był zorganizowany po to, by znaleźć Marka 2, tylko wiedzieliśmy, że potrzebujemy nowego amanta. Pojawiło się mnóstwo wspaniałych aktorów w tym m.in. Aleksander i nie dało się zignorować jego podobieństwa do Filipa Bobka oraz tego, że wypadł fenomenalnie. Po pierwszych dniach na planie uważam, że to była świetna decyzja. Najbardziej lubię oglądać sceny obu panów. Są niezwykle utalentowani, wspaniali i cudownie się na nich patrzy - powiedziała Julia Kamińska w "Dzień Dobry TVN".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1600: Serce Barbary nie wytrzyma spotkania z oszustem, który udaje Mateusza - ZDJĘCIA

Aleksandar Milićević na Insagramie odpowiedział na szereg pytań nurtujących fanów "BrzydUla", dotyczących Marka 2 i jego wpływu na losy głównych bohaterów. Aktor na razie nie wie w ilu odcinkach będzie grał, jak długo zostanie w firmie F&D, gdzie będzie zatrudniony jako specjalista od PR.

- Nie będę grał nowego Marka. Będą grał Marka 2, czyli inną postać. Jest to (moim zdaniem), duża różnica - wyznał  Aleksandar Milićević. A przy okazji wyjaśnił, że Filip Bobek został jego serdecznym kolegą na planie. Najwięcej scen gra właśnie z nim i z Julią Kamińską.

- Czuję się jakbym odnalazł brata. Mamy jakąś taką energię. Z jednej strony wszystko jest na takich podniesionych emocjach, bo jesteśmy do siebie podobni, ale Filip przy okazji jest cudownym człowiekiem. Mógłbym wiele lat z nim grać. Jednego i drugiego Marka. To jest coś fantastycznego - zaznaczył Milićević.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘĆ fragmenty wywiadu z nowym Markiem z "BrzydUla" 2 >>>

BrzydUla 2 sezon. Ula (Julia Kamińska), nowy Marek (Aleksandar Milićević)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon. Ula (Julia Kamińska), nowy Marek (Aleksandar Milićević)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany