Do dwóch razy sztuka

i

Autor: Materiały prasowe Papiery na szczęście

Adriana Kalska jako samotna matka szukająca miłości. Premiera "Papierów na szczęście" już wkrótce

2021-09-04 15:06

Czasem, by odnaleźć w życiu szczęście, trzeba odważyć się zacząć wszystko od nowa. Taką właśnie decyzję podejmie bohaterka nowego serialu „Papiery na szczęście”. Czy świeżo upieczonej rozwódce z dwójką dzieci uda się jeszcze szczęśliwie zakochać?

Adriana Kalska przechodzi z M jak Miłość do nowego serialu TVN. Została blondynką do tej roli! Wyciekło pierwsze nagranie z planu - WIDEO

Marta (Adriana Kalska), będąc mamą dwójki dzieci i żoną znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), jeszcze do niedawna uważała siebie za ustatkowaną kobietę. Niestety wygodne życie w jednej z gdańskich willi, z czasem okazuje się być tylko pozornie szczęśliwe. Od dłuższego czasu kobieta znosi wybuchy agresji męża i skłonności do zadłużania. Gdy pewnego dnia nakrywa go na zdradzie z jej własną przyjaciółką, decyduje się w końcu na rozwód.

Nowy rozdział w życiu Marta zamierza otworzyć jak najdalej od znienawidzonego partnera. Postanawia więc poszukać szczęścia w Krakowie, gdzie zatrudnia się w rodzinnej firmie deweloperskiej. Niebawem przekona się, że czeka tam na nią nie tylko intratna posada, ale i nowa miłość. Przystojny i czarujący Adama (Jakub Sasak) tylko na pierwszy rzut oka może się jednak wydawać ideałem. Mężczyzna wcale nie zamierza rezygnować z rozrywkowego stylu życia, które do tej pory wiódł. Czy Marcie uda się więc znaleźć szczęście w miłości i upragniony spokój?

Emisja w TV:

Papiery na szczęście

Poniedziałek-czwartek 19.30 TVN 7

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze