Echo serca serial TVP1 online. Gdzie oglądać odcinki w internecie?

2019-01-15 18:45 Ag
Echo serca odc. 2. Joanna (Julia Pogrebińska), Jan (Antoni Pawlicki)
Autor: TVP Echo serca odc. 2. Joanna (Julia Pogrebińska), Jan (Antoni Pawlicki)

"Echo serca" serial medyczny TVP1, który na pewno będzie konkurencją dla "Na dobre i na złe" już od wtorku, 15.01.2019 o godz. 21.40. Premierowe odcinki "Echo serca" online będzie można obejrzeć jeszcze przed emisją w telewizji? Gdzie w internecie odcinki "Echo serca"?

"Echo serca" serial w TVP1 premiera we wtorek, 15.01.2019, o godz. 21.40

"Echo serca" to nowość w ofercie programowej TVP. W zimowej ramówce Jedynki serial o lekarzach ze Szpitala Północnego w Warszawie będzie rywalizował o widzów z hitową produkcją TVP2 - "Na dobre i na złe". Bo nie od dziś wiadomo, że Polacy kochają seriale medyczne. Na korzyść "Echo serca" przemawia inny dzień i godzina emisji. Wtorkowe wieczory mogą więc należeć do bohaterów "Echo serca". Tak jak od lat środy zdominowane są przez lekarzy z Leśnej Góry.

"Echo serca" serial TVP emisja online - gdzie oglądać?

Serial "Echo serca" będziemy mogli oglądać w każdy wtorek o godz. 21.40 w TVP1. Odcinki online serialu "Echo serca" możemy oglądać na portalu vod.tvp.pl na tydzień przed premierą w telewizji, ale nie za darmo.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze