Echo serca 3 sezon odc. 41. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Agnieszka (Anna Dereszowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Echo serca 3 sezon odc. 41. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Agnieszka (Anna Dereszowska)

Echo serca 3 sezon, odcinek 41 ostatni - opis, streszczenie: Magda atakuje Agnieszkę, że zabrała jej ukochanego

2020-04-21 13:30

"Echo serca" 3 sezon ostatni odcinek 40 serialu medycznego w TVP2 we wtorek, 21.04.2020, o godz. 21.50. "Echo serca" odcinek 41 streszczenie - Do szpitala trafia pacjent z zespołem Aspergera, który ucierpiał podczas bójki w salonie gry. Nie chce zdradzić swojego nazwiska. Agnieszka orientuje się, że ma on niezwykły talent do analizy zdjęć i fotograficzną pamięć. Dzięki jego zdolnościom Jankowi i Andrzejowi udaje się przeprowadzić skuteczną operację reki u drugiego uczestnika niefortunnego starcia.

Po tajemniczego pacjenta zgłasza się opiekun, Kazik. Agnieszka podejrzewa, że zajmuje się on analizą tajnych danych dla wojska. Wkrótce dowiaduje się, że jest on znajomym Magdy.

Tymczasem Borska wciąż nie może pogodzić się z sugestiami superwizora. Nie przyjmuje do wiadomości, że operacja mogła wywołać u niej efekty uboczne, przez które nie mogłaby już pracować w szpitalu. Kobieta chce odzyskać zainteresowanie Sowińskiego. Lekarz jednak oznajmia, że traktuje poważnie swój związek z Moniką. Próby skłócenia pary przynoszą odwrotny efekt - Janek postanawia zamieszkać z ukochaną.

Z inicjatywy Moniki zespół ma pozować do wspólnego zdjęcia do katalogu reklamującego komercyjne usługi szpitala. Ostatecznie twarzą placówki zostaje Thomas. Kaśka chce, by Jeremi się wyprowadził. Bartek jednak pozwala mu zostać u nich na dłużej.

Echo serca 3 sezon odc. 41. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Agnieszka (Anna Dereszowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Echo serca 3 sezon odc. 41. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Agnieszka (Anna Dereszowska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze