Echo serca 3 sezon odc. 40. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)

i

Autor: vod.tvp.pl Echo serca 3 sezon odc. 40. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)

Echo serca 3 sezon, odcinek 40 - opis, streszczenie: Magda przerywa sesję u terapeuty

2020-04-14 16:22

"Echo serca" 3 sezon odcinek 40 serialu medycznego w TVP2 we wtorek, 14.04.2020, o godz. 21.50. "Echo serca" odcinek 40 streszczenie - Magda spotyka się ze swoim superwizorem. Odrzuca jednak wszelkie sugestie i wnioski dotyczące jej zachowania i stosunku do pacjentów. Zdenerwowana przerywa sesję. Oczekuje, że wszyscy zaakceptują to, jak bardzo się zmieniła.

16-letnia Daria (Marianna Kowalewska) chce przeżyć pierwszy raz ze swoim chłopakiem Filipem (Wojciech Ziętek). Romantyczny wieczór kończy się jednak porażką. Za radą przyjaciółki dziewczyna postanawia zgłosić się do ginekologa. Ponieważ jest niepełnoletnia, potrzebuje zgody opiekunów.

Agnieszka radzi, by poprosiła o pomoc rodziców. Okazuje się, że Daria ma znacznie lepszy kontakt z ojcem niż z konserwatywną i surową matką. Niebawem okazuje się, że młoda pacjentka cierpi na skomplikowaną przypadłość. Leczenie będzie wyzwaniem zarówno dla dziewczyny, jak i dla jej bliskich.

Olaf prowadzi śledztwo dotyczące morderstwa dziewczyny. Przypomina ono sprawę, którą niegdyś zajmowała się Agnieszka. Natasza zaprasza Andrzeja na kolację. Kobieta kończy terapię, zamierza wyjechać i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Ordynator nie ma ochoty na zacieśnianie relacji z byłą pacjentką. To jednak może się zmienić.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze