Echo serca 3 sezon odcinek 38 - opis, streszczenie: Magda zauważa zmiany w swojej osobowości

2020-03-31 16:25 oprac. Ag
Echo serca 3 sezon odc. 38. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Jan (Antoni Pawlicki), Pola (Antonina Litwiniak)
Autor: vod.tvp.pl Echo serca 3 sezon odc. 38. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Jan (Antoni Pawlicki), Pola (Antonina Litwiniak)

"Echo serca" 3 sezon odcinek 38 serialu medycznego w TVP2 we wtorek, 31.03.2020, o godz. 21.50. "Echo serca" odcinek 38 streszczenie - Monika rozpoczyna pracę w szpitalu. Nie podoba się to Magdzie, która zmaga się z licznymi formalnościami związanymi z prowadzeniem przychodni. Martwią ją nie tylko liczne obowiązki, ale też zmiany osobowościowe, które zaczyna u siebie dostrzegać.

Wszystko to sprawia, że popełnia błąd, który dla jednego z pacjentów, Dawida, ma tragiczne skutki. Agnieszka przy wsparciu Kazi próbuje umówić się na randkę przez Internet. Znalezienie bratniej duszy okazuje się sporym wyzwaniem.

Przyjaciółki Lilka i Weronika biorą udział w babskiej imprezie. Wszystkie jej uczestniczki poddają się ostrzykiwaniu botoksem. Lilkę dręczą dolegliwości, które próbuje ukryć przed koleżankami. Wieczorem ktoś przywozi nieprzytomną dziewczynę pod szpital. Lekarze stwierdzają u niej wstrząs anafilaktyczny. Nie wiedzą, co go wywołało. Nowe światło na sprawę rzucają badania, które ujawniają obecność DMS we krwi pacjentki.

Najnowsze