Echo serca 3 sezon odc. 38. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Jan (Antoni Pawlicki), Pola (Antonina Litwiniak)

i

Autor: vod.tvp.pl Echo serca 3 sezon odc. 38. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Jan (Antoni Pawlicki), Pola (Antonina Litwiniak)

Echo serca 3 sezon odcinek 38 - opis, streszczenie: Magda zauważa zmiany w swojej osobowości

2020-03-31 16:25

"Echo serca" 3 sezon odcinek 38 serialu medycznego w TVP2 we wtorek, 31.03.2020, o godz. 21.50. "Echo serca" odcinek 38 streszczenie - Monika rozpoczyna pracę w szpitalu. Nie podoba się to Magdzie, która zmaga się z licznymi formalnościami związanymi z prowadzeniem przychodni. Martwią ją nie tylko liczne obowiązki, ale też zmiany osobowościowe, które zaczyna u siebie dostrzegać.

Wszystko to sprawia, że popełnia błąd, który dla jednego z pacjentów, Dawida, ma tragiczne skutki. Agnieszka przy wsparciu Kazi próbuje umówić się na randkę przez Internet. Znalezienie bratniej duszy okazuje się sporym wyzwaniem.

Przyjaciółki Lilka i Weronika biorą udział w babskiej imprezie. Wszystkie jej uczestniczki poddają się ostrzykiwaniu botoksem. Lilkę dręczą dolegliwości, które próbuje ukryć przed koleżankami. Wieczorem ktoś przywozi nieprzytomną dziewczynę pod szpital. Lekarze stwierdzają u niej wstrząs anafilaktyczny. Nie wiedzą, co go wywołało. Nowe światło na sprawę rzucają badania, które ujawniają obecność DMS we krwi pacjentki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze