Echo serca 3 sezon odc. 39. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Jan (Antoni Pawlicki)

i

Autor: vod.tvp.pl Echo serca 3 sezon odc. 39. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Jan (Antoni Pawlicki)

Echo serca 3 sezon, odcinek 39 - opis, streszczenie: Jan wściekły na Magdę, że wyciąg brudy z przeszłości Moniki

2020-04-07 8:00

"Echo serca" 3 sezon odcinek 39 serialu medycznego w TVP2 we wtorek, 7.04.2020, o godz. 21.50. "Echo serca" odcinek 39 streszczenie - Monika krzepnie w pracy w Szpitalu Północnym. Nieoczekiwanie zaczyna mieć problemy przez wydarzenia z poprzedniego miejsca zatrudnienia, które wyszły na jaw w wyniku knowań zazdrosnej Magdy. Okazuje się, że jej przeszłość skrywa mroczną tajemnicę. Pracownicy szpitala obracają się przeciwko niej, łącząc siły, by usunąć ją ze szpitala.

Po stronie Moniki staje tylko Jan i Agnieszka. Detektywistyczne zacięcie Agnieszki sprawia, że zaczyna małe śledztwo wokół skandalu z przeszłości Moniki. Czy to, co odkryje nie zaszkodzi Monice jeszcze bardziej? W międzyczasie do Północnego trafia trójka nieobliczalnych ochroniarzy z muzeum, którzy nie rozumiejąc współczesnej sztuki, sprzeniewierzyli się zasadom swojego zawodu. Skutki mogą być zabójcze. Jan i Andrzej stają w obliczu medycznego przypadku, z jakim nigdy jeszcze nie mieli do czynienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze