Echo serca. Kamilla Baar i Antoni Pawlicki lekarzami w nowym serialu TVP1. Pokonają Na dobre i na złe? - ZWIASTUN

2019-01-12 8:00 AHN
Echo serca - bohaterowie serialu TVP
Autor: Materiały prasowe TVP

W serialu „Echo serca” perypetie pracowników Szpitala Północnego zmierzą się ze skomplikowanymi przypadkami medycznymi. Czy nowy serial TVP1 powtórzy sukces "Na dobre i na złe" i szpitala z Leśnej Góry? W rolach głównych wystąpią Kamilla Baar i Antoni Pawlicki. Zobaczcie zwiastun "Echo serca".

O czym jest "Echo serca"?

Po czterech latach pracy w Londynie Magdalena Borska (Kamilla Baar-Kochańska) – znakomity psycholog kliniczny – postanowiła wrócić do Polski. Znajduje pracę w Szpitalu Połnocnym. Powrót do kraju nie jest łatwy. Magda próbuje przyzwyczaić się do zasad panujących w nowej pracy, jednak współpracownicy nie zamierzają jej tego ułatwiać.

Z natury ciepła i wrażliwa pani psycholog stara się zachować profesjonalizm i nie okazywać emocji, jednak problemy jej podopiecznych dotykają ją bardziej, niż powinny. Już pierwszego dnia Magda musi zmierzyć się nie tylko z problemami pacjentów, ale też z chłodnym przyjęciem całego zespołu medycznego, szczególnie ordynatora chirurgii Andrzeja Stommy (Przemysław Sadowski).

Magda nie zdaje sobie sprawy, że lekarze wciąż przeżywają traumę po nieudanej akcji ratowniczej, do której doszło pół roku temu, kiedy doszło do wielkiej katastrofy w centrum handlowym, a większości pacjentów, którzy wówczas trafili do Szpitala Północnego nie udało się uratować.

Jeden z najlepszych chirurgów - Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) - został oskarżony o błąd w sztuce lekarskiej. Magda wkrótce przekona się, że jej koledzy muszą się zmagać także z innymi poważnymi problemami. Czy uda jej się zdobyć jej zaufanie?

"Echo serca" odcinek 1 we wtorek, 15.01.2019, o godz. 21.40 w TVP1

Najnowsze