Echo serca - serial TVP1. Obsada, bohaterowie, kto jest kim? - ZWIASTUN

2019-01-15 18:40 sz
Echo serca odc. 2. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Jan (Antoni Pawlicki)
Autor: TVP Echo serca odc. 2. Magda (Kamilla Baar-Kochańska), Jan (Antoni Pawlicki)

Nowy serial "Echo serca" w TVP1 od wtorku, 15.01.2019, o godz. 21.40. Obsada "Echo serca" to plejada znanych aktorów. Wystąpi w nim znana i lubiana z "Na dobre i na złe" Kamilla Baar oraz Antoni Pawlicki, którego widzowie mają okazję podziwiać w serialu "W rytmie serca". Oprócz nich na ekranie pojawią się również m.in. Julia Pogrebińska, Lucyna Malec i Zbigniew Zamachowski. Kto jest kim w serialu "Echo serca"? Poznajcie bohaterów.

Nowy serial "Echo serca" odcinek 1 - wtorek, 15.01.2019, o godz. 21.40 w TVP1 

"Echo serca" jest kolejną produkcją, która przedstawi życie serialowych lekarz. W rolę głównej bohaterki Magdaleny Borskiej wcieli się znana z "Na dobre i na złe" Kamilla Baar. Aktorka najwyraźniej podziela sympatię widzów do medycznych seriali.

Magdalena w 1 odcinku "Echa serca" powróci do Polski z Londynu, gdzie spędziła poprzednie cztery lata. Wrażliwa, ale dobra w swoim zawodzie psycholożka zostanie zatrudniona w jednym ze szpitali. Nowa praca okaże się sporym wyzwaniem. Zarówno pacjenci, jak i współpracownicy, na początku ją odrzucą.

Wkrótce bohaterka serialu "Echo serca" pozna tajemnicę, która gnębi wszystkich pracowników. Nieudana akcja ratunkowa odcisnęła na wszystkich piętno. Po wielkim pożarze wielu ofiar tragedii nie udało się uratować, a genialny doktor Jan, w którego wcieli się Antoni Pawlicki, został oskarżony o błąd w sztuce lekarskiej.

Pojawienie się Magdaleny zbiegnie się z czasem jego powrotu z półrocznej "przerwy" od pracy. Jan to mężczyzna lubiany i podziwiany, jednak skrywający niezbyt chlubny sekret. Okaże się, że czarujący lekarz nie potrafi wytrwać długo przy żadnej kobiecie, a jego ostatnią kochanką została anestezjolożka Joanna (Julia Pogrebińska)... Oczywiście jej mąż, ratownik medyczny, nie będzie miał zielonego pojęcia o romansie żony.

Obejrzycie pierwszy odcinek serialu "Echo serca"?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze