Echo serca, odcinek 1: Koszmar lekarzy Szpitala Północnego po tragicznym pożarze - ZWIASTUN

2019-01-15 15:39 sz
Echo serca odc. 1. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)
Autor: TVP Echo serca odc. 1. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)

W 1 odcinku serialu "Echo serca" Magda Borska (Kamilla Baar-Kochańska) przybędzie do szpitala po czterech latach pracy w Londynie. Zderzenie z tutejszą rzeczywistością okaże się dla niej ciężkie do przeskoczenia. Bohaterka "Echo serca" będzie musiała zmierzyć się z koszmarem lekarzy pracujących w Szpitalu Północnym. Okaże się, że tragiczny pożar zniszczył psychikę całego personelu... Co dokładnie wydarzy się w 1 odcinku serialu "Echo serca"? Zobaczcie zwiastun.

"Echo serca" odcinek 1 - wtorek, 15.01.2019, o godz. 21.40 w TVP1

Jak wyżej, Magda Borska w 1 odcinku serialu "Echo serca" wróci do Polski po kilku latach spędzonych w obcym kraju. Pierwsze dni pracy w Szpitalu Północnym nie będą proste, ponieważ obecny personel nie przyjmie psycholożki z otwartymi ramionami.

Zadaniem lekarki, oprócz zajmowania się pacjentami, będzie opieka nad kolegami i koleżankami po fachu.

Zawód lekarza, pielęgniarki czy ratownika medycznego jest wystarczająco ciężki sam w sobie. Niestety, pracownicy Szpitala Północnego przed zatrudnieniem Magdy zostali wystawieni na wielką traumę, do której do tej pory nikt nie chce się przyznać.

Pół roku przed wydarzeniami z 1 odcinka serialu "Echo serca" doszło do wielkiego pożaru centrum handlowego. Wszyscy poszkodowani zostali przewiezieni właśnie do tej placówki. Niestety, kilkadziesiąt poparzonych osób zmarło, zwyczajnie nie dało się ich uratować.

To nie koniec tragedii. Jeden z najwybitniejszych chirurgów został oskarżony o błąd w sztuce lekarskiej, co odbiło jeszcze większe piętno na wszystkich zatrudnionych medykach.

Główna bohaterka serialu "Echo serca" stanie przed wielkim wyzwaniem - jej zadaniem będzie doprowadzenie niechętnych do kooperacji współpracowników do stabilności psychicznej. Czy sobie poradzi? Widzowie przekonają się oglądając nową produkcję TVP1.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze