Diagnoza 4 sezon odcinek 8 - opis, streszczenie: Artman walczy o życie Wolskiego

2019-04-15 22:21 oprac. emagu
Diagnoza 4 sezon, odc. 8. Michał Wolski (Maciej Zakościelny)
Autor: X-NEWS Diagnoza 4 sezon, odc. 8. Michał Wolski (Maciej Zakościelny)

"Diagnoza" 4 sezon odcinek 8 w TVN we wtorek, 16.04.2019, o godz. 21.30. "Diagnoza" 4 sezon odc. 8 - streszczenie: Po wybuchu samochodu Michał trafia do szpitala. Musi przejść operację. Policja i prokuratura rozpoczynają śledztwo. Funkcjonariusze zatrzymują Alinę Brylską.

Artman szuka w mieszkaniu Anny zdjęć ukazujących, jak przenosi ciało Makusza. Przy okazji wyjawia Leśniewskiej, że to Olga przepisywała Wolskiemu opiaty. Bujak podejrzewa o podłożenie materiałów wybuchowych Arkadiusza Traczyka. Nie chce być następna, więc zaczyna namawiać Agnieszkę do ucieczki.

Tomasz odwiedza nieprzytomnego brata. Jest wściekły, że Leśniewska nie zauważyła kłopotów partnera. Marzena i Piotr znajdują w kamperze Szymona jego paszport. Sadzik prosi Annę, by opowiedziała mu o śledztwie, które prowadziła razem z Brockiem. Marta dowiaduje się, że Lenka może zostać deportowana. Podszywa się pod kuratora dziewczynki, Kostiuka, i składa wniosek o przyznanie jej statusu uchodźcy. Na komisariacie śledczy pokazuje Leśniewskiej zdjęcie przedstawiające Jana na łódce. Wściekła lekarka postanawia rozliczyć się wreszcie z przeszłością.

Najnowsze