Diagnoza 4 sezon odcinek 7 - opis, streszczenie: Olivier Krynicki trafia do więziennego ambulatorium

2019-04-08 20:34 oprac. emagu

"Diagnoza" 4 sezon odcinek 7 w TVN we wtorek, 9.04.2019, o godz. 21.30. "Diagnoza" 4 sezon odc. 7 - streszczenie: Kiedy Michał próbuje ponownie odwiedzić Bognę, nie zastaje jej w domu. Mężczyzna wynajęty przez Artmana ukradkiem robi mu zdjęcia. Jan mówi oficerowi CBŚP, że podejrzewa Michała i Bognę o spiskowanie przeciw niemu. Szybko skutkuje to wizytą oficera w szpitalu.

Pojawiają się wątpliwości co do wiarygodności Wolskiego jako świadka, skoro kontaktuje się z oskarżoną. Michał postanawia zaszantażować Artmana, żeby ten zgłosił się na policję. Jednak Jan nie poddaje się - dzwoni do tajemniczego mężczyzny, który może oddać mu przysługę. Stara się też o alibi na nadchodzący wieczór.

W obawie przed matką Brylskiego, która uciekła z zakładu zamkniętego, Anna wywozi dzieci do siostry, na Mazury, a sama wraca do Rybnika. Nie może zrozumieć, dlaczego Michał zrezygnował z policyjnej ochrony. Funkcjonariusze wzywają Sadzika na miejsce, gdzie znaleziono porzucony kamper Szymona, który wciąż nie odbiera od nikogo telefonu. Do szpitala przychodzi windykator, który szuka Olgi. Mężczyzna informuje Agnieszkę, że Olga nie spłaca swoich długów i grozi jej wizyta komornika.

Gerard i Wanda wspólnie wybierają się na badanie USG. Ich dziecko jest zdrowe. Gerard jest bardzo szczęśliwy, jednak pielęgniarka nie chce mu wydać wyników badań, bo po rozwodzie z matką dziecka mężczyzna jest osobą postronną. Pod wpływem tego impulsu Gerard oświadcza się Wandzie.

Olivier Krynicki trafia do więziennego ambulatorium z powodu problemów z sercem. Wzywa na miejsce Annę i pyta ją, kto zajmował się Patrycją. Chce wiedzieć, czy można ją było jeszcze uratować. Anna i Michał wracają do domu. Michał znajduje na wycieraczce list z groźbą. Mówi partnerce, że musi pojechać do warsztatu w sprawie samochodu. Kiedy wsiada do auta, przez szybę dostrzega znajomą kobietę. Nie wyłączając silnika, wysiada i zaczyna iść w jej kierunku. W tym momencie samochód wybucha.

Najnowsze