Diagnoza 4 sezon odcinek 5 - opis, streszczenie: Michał słabnie w oczach

2019-03-26 0:50 oprac. emagu
Diagnoza 4, odc. 5. Anna (Maja Ostaszewska), Michał Wolski (Maciej Zakościelny)
Autor: X-NEWS Diagnoza 4, odc. 5. Anna (Maja Ostaszewska), Michał Wolski (Maciej Zakościelny)

"Diagnoza" 4 sezon odcinek 5 w TVN we wtorek, 26.03.2019, o godz. 21.30. "Diagnoza" 4 sezon odc. 5 - streszczenie: Samochód Anny jest poważnie uszkodzony, ale ona i Michał wyszli z wypadku niemal bez szwanku. Jednak przez ostatnie przeżycia i odstawienie opiatów Wolski nie może zmrużyć oka. Słabą formę kolegi zauważa nawet Artman. Udając troskę, wypytuje o Annę.

Matka Igora trafia do ośrodka psychiatrycznego. Jan jest coraz bardziej zestresowany. Dla własnego bezpieczeństwa ukrywa się w hotelu. Wkrótce Michał wchodzi w posiadanie czegoś, co może pogrążyć mężczyznę. Po włamaniu do magazynku Szymon dokonuje szokującego odkrycia. Ktoś umieszcza na drzwiach jego kampera martwą nutrię. Zwierzę znajduje Marzena. Jest tym wyjątkowo przejęta i nie rozumie, dlaczego Brock bagatelizuje całe zajście.

Pediatra wyznaje, że nigdy nie powinien jej opuszczać. Ten moment intymności obserwuje Sadzik przez okno samochodu. Na oddział ratunkowy trafia nieprzytomna Patrycja Krynicka. Anna zleca badanie żołądka. Lekarze podejrzewają próbę samobójczą. Do szpitala przyjeżdża ojciec pacjentki, w towarzystwie strażników.

Najnowsze