Diagnoza 4 sezon odcinek 3 - opis, streszczenie: Anna i Szymon odkrywają, co łączy zmarłego Igora z innymi pacjentami

2019-03-12 20:03 oprac. emagu
Diagnoza 4 sezon odc. 3. Anna (Maja Ostaszewska), Michał Wolski (Maciej Zakościelny)
Autor: X-NEWS Diagnoza 4 sezon odc. 3. Anna (Maja Ostaszewska), Michał Wolski (Maciej Zakościelny)

"Diagnoza" 4 sezon odcinek 3 w TVN we wtorek, 12.03.2019, o godz. 21.30. "Diagnoza" 4 sezon odc. 3 - streszczenie: Michał czuje się odpowiedzialny za śmierć Igora. Ogląda nagranie operacji, szukając swojego błędu. Matka nastolatka również obwinia Wolskiego. Składa skargę do Izby Lekarskiej. Chirurg mierzy się z dziennikarzami i czeka niecierpliwie na wyniki sekcji zwłok. Brakuje mu jednak czasu, by wspierać Annę w obliczu choroby jej dzieci.

Tymczasem Leśniewska i Szymon są obecni przy sekcji zwłok Igora. Odkrywają, co łączy zmarłego z innymi pacjentami. Każdy zatruł się metalami ciężkimi. Lekarze próbują znaleźć źródło skażenia. Na właściwy trop wpada Brock.

Anna odbiera telefon od Oliwiera, który prosi, by zajęła się jego córką Patrycją. Mimo że dziewczyna jest w kiepskiej formie, odrzuca wszelką pomoc. Leśniewska namawia ją do odwiedzenia ojca. Marta zajmuje się dziewczynką o nieznanej tożsamości. Widząc policjantkę, dziecko dostaje histerii. Marta chce zatrzymać małą pacjentkę w szpitalu. Zbliża się do niej coraz bardziej. Nie zamierza pozwolić, by wylądowała w policyjnej izbie dziecka.

Najnowsze