Diagnoza 4 sezon, odcinek 12. Marta zginie na zlecenie Oliwiera? To Anna będzie celem! - ZWIASTUN

2019-05-07 22:32 Ag
Diagnoza 4 sezon odc. 12. Marta Artman (Magda Popławska)
Autor: TVN Diagnoza 4 sezon odc. 12. Marta Artman (Magda Popławska)

Kolejne zabójstwo w serialu "Diagnoza"? Tym razem celem mordercy będzie Marta Artman (Magdalena Popławska). W 12 odcinku 4 sezonu "Diagnozy" mężczyzna w kapturze (Adam Bobik), działający na zlecenie Oliwiera Krynickiego (Jan Englert) napadnie na kobietę i zaraz potem do niej strzeli. Ciężko ranną, postrzeloną Martę znajdzie Anna (Maja Ostaszewska). Nie zdąży jednak pomóc przyjaciółce, bo zabójca zaatakuje również ją. Czy Marta z "Diagnozy" zginie? Zobaczcie zwiastun 12 odcinka!

"Diagnoza" 4 sezon odcinek 12 - wtorek, 14.05.2019, o godz. 21.30 w TVN

Marta Artman z "Diagnozy" padnie ofiarą bestialskiego ataku zabójcy nasłanego przez Oliwiera Krynickiego! W 12 odcinku "Diagnozy" bizneswoman ucieknie ze szpitala i razem ze swoim zaufanym człowiekiem zacznie wymierzać sprawiedliwość. Jego pierwszym celem będzie była żona Artmana (Adam Woronowicz).

Mężczyzna w kapturze dopadnie Martę w mieszkaniu Anny. Gdy Leśniewska wróci do domu zobaczy zakrwawioną, ciężko ranną w brzuch przyjaciółkę. Okaże się, że Marta odprowadziła dzieci do przedszkola, ale kiedy wróciła się do mieszkania po telefon została napadnięta…

W 12 odcinku "Diagnozy" 4 Anna nie będzie mogła pomóc Marcie, bo znajdujący się w mieszkaniu morderca zaatakuje także ją. Postrzelona Marta spróbuje zadzwonić po pomoc, ale nie będzie w stanie dosięgnąć telefonu, szybko straci przytomność. Na szczęście dość szybko trafi do szpitala w Rybniku, gdzie przejdzie skomplikowaną operację. A co z Anną? Zabójca porwie ją i wywiezie z miasta!

Michał Wolski (Maciej Zakościelny) wbrew etyce lekarskiej wybudzi Martę po operacji, żeby dowiedzieć się co się stało z Anną.

Niedługo później w 12 odcinku "Diagnozy" związana Anna z zaklejonymi ustami odzyska przytomność. Kiedy otworzy oczy zobaczy Oliwera, który będzie chciał się zemścić na Leśniewskiej za to, że stracił wszystko - to przez Annę trafił do więzienia i to przez nią zginęła jego córka Patrycja (Helena Englert). Olivier prosi mężczyznę w kapturze by zostawił go samego z Anną. Zaraz potem padnie strzał.

Najnowsze