Diagnoza 4, odcinek 12: Życie Marty w rękach Artmana. Nie umrze dzięki byłemu mężowi -ZWIASTUN

2019-05-14 14:14 Ag
Diagnoza 4 sezon odc. 12. Marta Artman (Magda Popławska), Jan (Adam Woronowicz)
Autor: TVN Diagnoza 4 sezon odc. 12. Marta Artman (Magda Popławska), Jan (Adam Woronowicz)

Postrzelona Marta (Magdalena Popławska) z serialu "Diagnoza" będzie bliska śmierci! W 12 odcinku 4 sezonu "Diagnozy" ciężko ranna trafi do szpitala w Rybniku. Na izbie przyjęć zobaczy ją Michał Wolski (Maciej Zakościelny), który od razu zacznie się dopytywać o Annę (Maja Ostaszewska). Walkę o życie Marty podejmą jej były mąż, Jan Artman (Adam Woronowicz) i Piotr Sadzik (Michał Czernecki). Zobaczcie zwiastun 12 odcinka "Diagnozy" 4 i przekonajcie się czy Marta przeżyje.

"Diagnoza" 4 sezon, odcinek 12 - wtorek, 14.05.2019, o godz. 21.30 w TVN

Mrożące krew w żyłach sceny, które rozegrają się w 12 odcinku "Diagnozy" 4 będą konsekwencją planu jaki Oliwier Krynicki (Jan Englert) opracował, by pozbyć się Anny Leśniewskiej! Wynajęty przez niego zabójca (Adam Bobik) wejdzie do domu lekarki akurat w chwili gdy będzie tam Marta!

Morderca nie przewidzi komplikacji, bo to Leśniewska będzie jego celem. Napadnie na Martę i po chwili wyciągnie pistolet. Rozlegnie się strzał, a ranna przyjaciółka Anny z krwawiącą raną brzucha upadnie na podłogę. Gdy Anna wróci do domu zobaczy umierającą Martę w kałuży krwi. Nie będzie jednak miała czasu na jakąkolwiek reakcję.

Znajdujący się w mieszkaniu zabójca w 12 odcinku "Diagnozy" zaatakuje także i ją. Postrzelona Marta spróbuje zadzwonić po pomoc, ale szybko traci przytomność... Na szczęście ratunek przybędzie na czas.

Ciężko ranna Marta trafi do szpitala z raną postrzałową brzucha. Na izbie przyjęć zobaczy ją Michał, który od razu wpadnie w panikę. - Marta, Marta... Piotr co się stało? - zapyta Sadzika. - Strzelali do niej. Więcej nie wiem...
- A co z Anką? Co tak stoicie, szukajcie jej! - krzyknie Wolski do prokuratura Pawła Wileckiego (Mateusz Kościukiewicz) i policjanta.

W 12 odcinku 4 sezonu "Diagnozy" to Artman i Sadzik podejmą walkę o uratowanie życia Marty. Tuż przed operacją Jan poinformuje prokuratora Wileckiego, że stan byłej żony jest krytyczny, bo straciła dużo krwi. - Kto do niej strzelał? - zapyta Wileckiego. - Wiemy tylko tyle, że znaleziono nieprzytomnego ochroniarza. Pod domem Leśniewskiej... - odpowie za niego policjant.
- A Anna? Co z nią?
- Prawdopodobnie została porwana... - stwierdzi śledczy.

Operacja Marty zakończy się sukcesem - kobieta przeżyje. Michał wbrew etyce lekarskiej wybudzi ją po operacji ratującej jej życie i dowie się od niej gdzie może znajdować się porwana Anna. Wolski pojedzie jej szukać na własną rękę. Tymczasem w 12 odcinku "Diagnozy" Anna przebudzi się w nieznajomym miejscu. Związana i zakneblowana zobaczy przed sobą Oliwiera, który będzie do niej celował z broni.

Najnowsze