Sandra odeszła z Barw szczęścia, ale teraz Joanna Opozna powróci w nowej roli! - ZDJĘCIE

i

Autor: Artrama Sandra odeszła z Barw szczęścia, ale teraz Joanna Opozna powróci w nowej roli! - ZDJĘCIE

Sandra odeszła z Barw szczęścia, ale teraz Joanna Opozda powróci w nowej roli! - ZDJĘCIE

2022-06-22 10:45

Joanna Opozda wraca do aktorstwa! Znów wystąpi w serialu „Barwy szczęścia”, gdzie ostatni raz pojawiła się w 1502 odcinku? Właśnie wtedy uciekła od Radka (Filip Kosior) i pobiegła do kochanka Kornela (Jakub Bohosiewicz), który zaś zostawił dla niej żonę Sławkę (Ewelina Serafin). Oboje spotkali się na lotnisku i to była ostatnia scena Sandry w „Barwach szczęścia”. Razem z Jezierskim wyjechała do Meksyku i nie daje znaku życia. Joanna Opozda wraca do aktorstwa i nawet dodała zdjęcie z planu, ale nie wszystko jest takie oczywiste. Sprawdź na ile prawdopodobny będzie powrót Sandry do „Barw szczęścia” po wakacjach 2022.

Joanna Opozda wraca do aktorstwa! Dodała zdjęcie z planu, więc Sandra znów zagości w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2022?

Sandra zniknęła z „Barw szczęścia” nagle i niespodziewanie. Dosłownie uciekła Radkowi i zostawiła mu tylko krótką informację, że odchodzi. - Wybacz drogi Radku. Wyjeżdżam i już nie wrócę. Jeśli możesz, nie myśl o mnie źle. Sandra – napisała w 1502 odcinku „Barw szczęścia” dziewczyna, po czym wskoczyła w ramiona Kornela. Niektórzy myśleli, że Jezierski wymyślił kochankę, by odegrać się na Sławce, ale szybko wyszło na jaw, że ta istnieje i jest nią właśnie dziewczyna Radka! Zakochani rzucili się na siebie przed lotniskiem i niebywale szczęśliwi zadeklarowali, że uciekają do Meksyku i zaczną nowe życie.

- Jak wsiadałam do taksówki, widziałam jak Radek biegnie do mieszkania, jeszcze chwila i zastałby mnie i pewnie zatrzymał. Kornel ja ci przysięgam, to była najtrudniejsza decyzja w moim życiu – zadeklarowała kobieta w 1502 odcinku „Barw szczęścia” i uciekła z kochankiem.

Sprawdź: Przyjaciółki. Małgorzata Socha odchodzi?! To ona zastąpi Ingę w nowym sezonie? Fani grzmią - ZDJĘCIE

Okazuje się, że Joanna Opozda wraca do aktorstwa. Przypomnijmy, że aktorka zniknęła z ekranu, ponieważ zaszła w ciążę, a jej stan zdrowotny uległ pogorszeniu. W niejednym wywiadzie przyznała, że okres ciąży bardzo wiele ją kosztował, dlatego też nie było mowy o kontynowaniu prac na planie. Teraz Joanna Opozda pojawiła się na planie zdjęciowym, ale dla fanów „Barw szczęścia” mamy smutną wiadomość. Nie chodzi o hit TVP, a serial telewizji Polsat. Aktorka wystąpi w nowym sezonie „Mecenas Porada”, który opowiada o losach dzielnej prawniczki (Aleksandra Domańska).

Przeczytaj też: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostałą inną propozycję?

- W takim towarzystwie praca to przyjemność ❤️❤️ - napisała Joanna Opozda pod zdjęciem z odtwórczynią głównej roli w serialu „Mecenas Porada”. Wielki powrót aktorki na ekrany na pewno ucieszy jej fanów, ale niestety póki co nie ma informacji odnośnie tego, czy Sandra wróci do „Barw szczęścia”. Wróci natomiast Korne;, który będzie chciał pomóc Sławce i córce Jowicie (Magdalena Żak), która została oskarżona o zabójstwo i nie opuszcza aresztu. W tej sytuacji ojciec postanowi wspierać młodą Jezierską oraz zdradzoną żonę i syna Patryka (Konrad Skolimowski).

Barwy szczęścia, odcinek 2645: Wielka przemiana Sławki. Patryk nie pozna własnej matki
Najnowsze