Barwy szczęścia. Regina straci dziecko Franka? Ciąża będzie zagrażała jej życiu!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Regina straci dziecko Franka? Ciąża będzie zagrażała jej życiu!

Barwy szczęścia. Regina straci dziecko Franka? Ciąża będzie zagrażała jej życiu!

2021-07-01 10:35

Ciąża Reginy (Kamila Kamińska) w "Barwy szczęścia" bardzo ucieszyła Franka (Mateusz Banasiuk), który nie może się doczekać, by dzieciątko przyszło na świat. Niestety w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 młodych spotka ogromny ból i rozczarowanie. Wszystko przez nagły napad bólu, który powali Reginę. Franek przystąpi do ratowania dziewczyny, a nawet podejmie bardzo radykalne kroki, żeby tylko jej pomóc. Niestety okaże się, że będą musieli poradzić sobie z wielką zmianą, którą przyszykuje los.

Ciąża Reginy z "Barwy szczęścia" zagrożona! Straci dziecko Franka?

W "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 świeżo upieczeni małżonkowie wybiorą się na spacer, a Franek zacznie się chwalić budującym się mieszkaniem, do którego mają się wprowadzić. Niestety snucie planów na przyszłość przerwie gwałtowny atak Reginy, która zacznie mieć problemy z oddechem. 

- Kochanie? Co się dzieje? - zapyta Franek i posadzi żonę na ławce.  - Nic... Już dobrze. Po prostu zrobiło mi się słabo - wyzna Regina.  - Ostatnie dni były wyczerpujące - doda. - Dobrze, że się przeszliśmy. Dotleniłam się - słowa kobiety nie uspokoją jednak Franka, który zacznie wariować z niepokoju. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3252: Koniec dramatu Beaty i Pawła. Stracili wszystko, ale teraz się zemszczą - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Pomimo natychmiastowej reakcji strażaka w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021, Regina nie będzie wyglądała najlepiej.

- Łóżko, kocyk i herbata - powie mężczyzna i zadzwoni po taksówkę, by natychmiast jechać do domu. - Ja naprawdę czuję się dobrze - przyzna Regina, by uspokoić męża. 

Franek w "Barwy szczęścia" będzie jednak nieugięty. Natychmiast spróbuje skontaktować się z ginekologiem, ale ten nie odbierze telefonu. 

- Nie męcz jej - przyzna Regina. - Dopiero zaczynam! Będę najbardziej nadopiekuńczym mężem i ojcem, jakiego widział świat - podsumuje mężczyzna. 

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

Napad Reginy w "Barwy szczęścia" nie będzie zwiastował niczego dobrego. Franek przewidzi, że dzieje się coś naprawdę złego i będzie ze wszystkich sił próbował dodzwonić się do lekarza. Podejmie radykalne kroki i postawi całą podróż poślubną pod znakiem zapytania. Dopóki Reginy nie zobaczy specjalista, on nie będzie chciał nigdzie jechać. W "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 okaże się, że młodzi będą musieli zmienić swoje życie i jeszcze raz zastanowić się nad przyszłością. Regina straci dziecko? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków. 

Najnowsze