Koniec Barw szczęścia. Zły znak przed ślubem Reginy i Franka w ostatnim 2465 odcinku! Pojawi się jej były - WIDEO

2021-06-11 20:30 Agnieszka Pyź
Koniec Barw szczęścia. Zły znak przed ślubem Reginy i Franka w ostatnim 2465 odcinku! Pojawi się jej były - WIDEO
Autor: Artrama Koniec Barw szczęścia. Zły znak przed ślubem Reginy i Franka w ostatnim 2465 odcinku! Pojawi się jej były - WIDEO

Koniec serialu "Barwy szczęścia" upłynie pod znakiem gorączkowych przygotowań do ślubu Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk). Zakochani będą nerwowo czekać na dzień ślubu, ale w ostatnim 2465 odcinku "Barwy szczęścia" zły znak od losu zapowie tragedię jaka może się rozegrać. Nie dość, że Regina zobaczy Franka w ślubnym garniturze, to jeszcze ukochana zabroni mu na siebie patrzeć tuż przed wieczorem panieńskim. Ale najgorsze stanie się kiedy w finale sezonu "Barwy szczęścia" przed wakacjami pojawi się były kochanek Franki, który spróbuje wprosić się na ślub. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Barwy szczęścia" odcinek 2465 ostatni przed wakacjami - piątek, 11.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Ślub Reginy i Franka z "Barwy szczęścia" w ostatnim 2465 odcinku przed przerwą wakacyjną stanie pod znakiem zapytania! Od romantycznej, skromnej ceremonii, która odbędzie się w hotelu Stańskich narzeczonych będzie dzielił tylko jeden dzień. I właśnie wtedy pojawią się niespodziewanie komplikacje. Już podczas ostatnich przygotowań Regina i Franek w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" dostaną ostrzeżenie od losu. Zły znak pojawi się w chwili kiedy pan młody wystrojony w garnitur będzie ćwiczył pierwszy taniec ze swoim synkiem. Mały Stefanek (Nicolas Marciniak) ubrudzi ojca kredą, a Franek będzie tak przejęty, że nie odczyta tej wskazówki jako zapowiedź tragedii.

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Bożena i Bruno nie poradzą sobie z chorym Tadziem! Zrezygnują z adopcji?

Chwilę później w ostatnim 2465 odcinku "Barwy szczęścia" do mieszkania wkroczy Regina z suknią ślubną! Choć będzie miała kreację szczelnie schowaną w pokrowcu, to i tak zobaczy Franka jako pana młodego. A wiadomo, że taka sytuacja przed ślubem przynosi pecha nowożeńcom. - Nie patrz, bo zapeszysz! - krzyknie przerażony Franek. - To ty też nie patrz! - Regina zacznie się śmiać, bo w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" nie uwierzy, że może się im przydarzyć coś złego. - Ale tu nic nie widać... - oceni Franek, który nie będzie miała pojęcia jaką suknię ślubną wybrała. - Zasady, to zasady! - doda Regina.

Koniec Barw szczęścia. Zły znak przed ślubem Reginy i Franka w ostatnim 2465 odcinku! Nie pozwoli mu na to patrzeć - WIDEO

Sprawdź też: Koniec Barw szczęścia. Patryk w ostatniej chwili zamieni Agatę na Oliwkę w 2465 odcinku. Nie będzie już czego zbierać

Tuż przed ślubem w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" Reginę dopadnie jednak blady strach, że może nie zostać żoną Franka. Dlaczego? Do jej życia znów wkroczy Remek (Piotr Sędkowski). Były kochanek Reginy odwiedzi ją w fitness klubie z pretensjami, że nie dostał zaproszenia na ślub. I choć ona delikatnie wspomni, że byłby nieproszonym gościem, Remek się nie podda. Zapowie, że ma zamiar pojawić się na weselu, choć nie dostał wcale zaproszenia.

Zdesperowana Regina w finale sezonu "Barwy szczęścia" zaprotestuje, ale muzyk głosu rozsądku nie posłucha. - Proszę cię, nie przychodź, Franek będzie zły... Nie psuj mi uroczystości! - Przykro mi, ale nie odmówię sobie tej przyjemności... Po tych słowach Regina w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" będzie pewna, że jej były wywoła jakiś skandal albo awanturę i nie dopuści do jej ślubu z Frankiem. Ze strachu nie wspomni jednak o tym narzeczonemu. 

Barwy szczęścia odc. 2466. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2466. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)
Barwy szczęścia odc. 2466. Remek Białkowski (Piotr Sędkowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2466. Remek Białkowski (Piotr Sędkowski)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze