Koniec Barw szczęścia. Zły znak przed ślubem Reginy i Franka w ostatnim 2465 odcinku! Pojawi się jej były - WIDEO

i

Autor: Artrama Koniec Barw szczęścia. Zły znak przed ślubem Reginy i Franka w ostatnim 2465 odcinku! Pojawi się jej były - WIDEO

Koniec Barw szczęścia. Zły znak przed ślubem Reginy i Franka w ostatnim 2465 odcinku! Pojawi się jej były - WIDEO

2021-06-11 20:30

Koniec serialu "Barwy szczęścia" upłynie pod znakiem gorączkowych przygotowań do ślubu Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk). Zakochani będą nerwowo czekać na dzień ślubu, ale w ostatnim 2465 odcinku "Barwy szczęścia" zły znak od losu zapowie tragedię jaka może się rozegrać. Nie dość, że Regina zobaczy Franka w ślubnym garniturze, to jeszcze ukochana zabroni mu na siebie patrzeć tuż przed wieczorem panieńskim. Ale najgorsze stanie się kiedy w finale sezonu "Barwy szczęścia" przed wakacjami pojawi się były kochanek Franki, który spróbuje wprosić się na ślub. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Barwy szczęścia" odcinek 2465 ostatni przed wakacjami - piątek, 11.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Ślub Reginy i Franka z "Barwy szczęścia" w ostatnim 2465 odcinku przed przerwą wakacyjną stanie pod znakiem zapytania! Od romantycznej, skromnej ceremonii, która odbędzie się w hotelu Stańskich narzeczonych będzie dzielił tylko jeden dzień. I właśnie wtedy pojawią się niespodziewanie komplikacje. Już podczas ostatnich przygotowań Regina i Franek w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" dostaną ostrzeżenie od losu. Zły znak pojawi się w chwili kiedy pan młody wystrojony w garnitur będzie ćwiczył pierwszy taniec ze swoim synkiem. Mały Stefanek (Nicolas Marciniak) ubrudzi ojca kredą, a Franek będzie tak przejęty, że nie odczyta tej wskazówki jako zapowiedź tragedii.

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Bożena i Bruno nie poradzą sobie z chorym Tadziem! Zrezygnują z adopcji?

Chwilę później w ostatnim 2465 odcinku "Barwy szczęścia" do mieszkania wkroczy Regina z suknią ślubną! Choć będzie miała kreację szczelnie schowaną w pokrowcu, to i tak zobaczy Franka jako pana młodego. A wiadomo, że taka sytuacja przed ślubem przynosi pecha nowożeńcom. - Nie patrz, bo zapeszysz! - krzyknie przerażony Franek. - To ty też nie patrz! - Regina zacznie się śmiać, bo w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" nie uwierzy, że może się im przydarzyć coś złego. - Ale tu nic nie widać... - oceni Franek, który nie będzie miała pojęcia jaką suknię ślubną wybrała. - Zasady, to zasady! - doda Regina.

Koniec Barw szczęścia. Zły znak przed ślubem Reginy i Franka w ostatnim 2465 odcinku! Nie pozwoli mu na to patrzeć - WIDEO

Sprawdź też: Koniec Barw szczęścia. Patryk w ostatniej chwili zamieni Agatę na Oliwkę w 2465 odcinku. Nie będzie już czego zbierać

Tuż przed ślubem w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" Reginę dopadnie jednak blady strach, że może nie zostać żoną Franka. Dlaczego? Do jej życia znów wkroczy Remek (Piotr Sędkowski). Były kochanek Reginy odwiedzi ją w fitness klubie z pretensjami, że nie dostał zaproszenia na ślub. I choć ona delikatnie wspomni, że byłby nieproszonym gościem, Remek się nie podda. Zapowie, że ma zamiar pojawić się na weselu, choć nie dostał wcale zaproszenia.

Zdesperowana Regina w finale sezonu "Barwy szczęścia" zaprotestuje, ale muzyk głosu rozsądku nie posłucha. - Proszę cię, nie przychodź, Franek będzie zły... Nie psuj mi uroczystości! - Przykro mi, ale nie odmówię sobie tej przyjemności... Po tych słowach Regina w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" będzie pewna, że jej były wywoła jakiś skandal albo awanturę i nie dopuści do jej ślubu z Frankiem. Ze strachu nie wspomni jednak o tym narzeczonemu. 

Barwy szczęścia odc. 2466. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2466. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)
Barwy szczęścia odc. 2466. Remek Białkowski (Piotr Sędkowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2466. Remek Białkowski (Piotr Sędkowski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze