Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Zaskakująca przemiana Huberta! Po wyjeździe Klary zmieni nie tylko partnerkę - ZDJĘCIA

2023-06-17 12:51

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Hubert (Marek Molak) zmieni się nie do poznania! I nie chodzi tutaj o wygląd Pyrki, lecz jego wybory, gdyż po wyjeździe Klary (Olga Jankowska) i samodzielnej decyzji żony o pozostaniu w USA na dłużej, już nic nie będzie takie samo. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej w życiu Huberta dojdzie do prawdziwej rewolucji, w której główne role odegrają kobiety! I nie mowa wyłącznie o Asi (Anna Gzyra), która zastąpi mu żonę! O kim jeszcze? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Nowy Hubert w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Wymieni nie tylko Klarę na Asię

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Hubert już nie będzie taki sam! Pyrka ogromnie zmieni się po wyjeździe żony do USA tym bardziej, że Klara postanowi zostać za oceanem na dłużej i to jeszcze bez konsultacji tego z nim. Pisarka dostanie ofertę pracy nad scenariuszem do 2 części filmu na podstawie jej powieści, którą bez wahania przyjmie, a swoich bliskich poinformuje dopiero po fakcie. To sprawi, że Hubert wpadnie we wściekłość, gdyż Klara już w ogóle przestanie się z nim liczyć, a na dodatek spróbuje odebrać mu Marysię (Nina Szumowska). Pyrka zacznie kusić córkę możliwościami, jakie oferują USA, ale oczywiście mąż nie odda jej dziecka i w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej postąpi dokładnie tam samo jak żona!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Pyrka przekupi Marysię nie tylko odświeżonym domkiem dla lalek, ale przede wszystkim towarzystwem! Hubert ściągnie do domu Asię (Anna Gzyra) i Emila (Artem Malashchuk), z którymi córka od razu złapie dobry kontakt, ale nie tylko ona, gdyż u boku Sokalskiej odżyje również sam zainteresowany. Szczególnie, że wspólnie z Asią będę mieli wiele wspólnego, gdyż samotnie będą wychowywali dzieci. To sprawi, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej staną się sobie bardzo bliscy, a nawet stworzą jedną wielką rodzinę, a za tym pójdą już kolejne kroki!

Wiele wskazuje na to, że nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Hubert rozwiedzie się z Klarą, a reprezentować go będzie Natalia (Maria Dejmek). Co będzie ogromnym zaskoczeniem, gdyż do tej pory Pyrkowie korzystali wyłącznie z usług Paszkowskiej (Olga Bończyk), byłej kochanki Marka (Marcin Perchuć), ojczyma Huberta. I to nie tylko w sprawie walki Klary z podłą macochą Ireną (Małgorzata Krzysica), która chciała przywłaszczyć sobie spadek po zmarłym Olgierdzie (Tomasz Sobczak), ale zakazu wyjazdu Pyrki z USA, gdy oskarżono ją o szpiegostwo czy wjazdu, jaki otrzymał Hubert po wybrykach Ryśka (Sebastian Stankiewicz) w samolocie. Jednak w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Pyrka zmieni i prawniczkę i przerzuci się na Natalię! A to, że Zwoleńska uchodzi za specjalistkę od rozwodów również nie będzie bez znaczenia...

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze

Materiał sponsorowany