Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Rozwód Klary i Huberta?! Pyrka zjawi się u Natalii - ZDJĘCIE

2023-06-17 20:31

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Hubert (Marek Molak) rozwiedzie się z żoną?! Klara (Olga Jankowska) wybrała karierę zamiast rodziny i bez konsultacji z mężem przyjęła kolejną ofertę pracy w USA, czym wydłużyła swój pobyt za oceanem. Pewnym jest, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Pyrka nie wróci do kraju, a obok jej męża zakręci się Asia Sokalska (Anna Gzyra). Czy to dla niej Hubert postanowi odejść od żony i z tego względu poprosi o pomoc Natalię (Maria Dejmek)? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Koniec małżeństwa Pyrków w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?! Natalia będzie reprezentować Huberta

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach małżeństwo Pyrków rozpadnie się?! Przypomnijmy, że już w obecnym sezonie związek Klary i Huberta zawisnął na włosku, gdy pisarka wybrała karierę zamiast rodziny i przedłużyła swój pobyt w USA. Autorka "Dwunastu westchnień Emilii" zgodziła się uczestniczyć w pracach nad 2 częścią scenariusza do filmu na podstawie jej powieści i nie raczyła wcześniej spytać o zdanie męża. Klara przyjęła propozycję za plecami rodziny i postawiła ją przed faktem dokonanym, czym doprowadziła Huberta do szewskiej pasji. Pyrka nie mógł znieść rozłąki z żoną, szczególnie, że z jednej strony sam nie mógł do niej polecieć z racji zakazu wjazdu do USA po wybrykach Ryśka (Sebastian Stankiewicz) w samolocie, zaś z drugiej nie chciał nagle rzucać wszystkiego i dopasowywać się do ukochanej. Czy to doprowadzi do ich końca w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej?

Tym bardziej, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Hubert nie będzie zbyt długo rozpaczał za Klarą. Wszystko przez to, że w jego życiu pojawi się Asia, która tak jak on, będzie samotnie wychowywała dziecko. A co więcej, Emil (Artem Malashchuk) i Marysia (Nina Szumowska) bardzo się polubią, a dzięki ich obecności nawet córka Pyrków już nie będzie chciała lecieć do matki, mimo iż Klara zacznie przekupywać ją możliwościami, jakie oferują USA. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Hubert i Asia mocno się do siebie zbliżą. Do tego stopnia, że stworzą nawet jedną wielką rodzinę, z czego ucieszy się również Agata (Natalia Zambrzycka). Czy to sprawi, że Pyrka zdecyduje się odejść od żony?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Klara i Hubert rozwiodą się?! Bardzo możliwe, że małżeństwo Pyrków przestanie istnieć nie tylko teoretycznie, ale również praktycznie. Wszystko przez to, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Hubert zjawi się w kancelarii u Natalii, czym Maria Dejmek oficjalnie pochwaliła się na swoim Instagramie i od razu zelektryzowała fanów! A to dlatego, że Zwoleńska jest przecież specjalistką od rozwodów, a Pyrka do tej pory korzystał z usług Paszkowskiej (Olga Bończyk). W związku z czym widzowie od razu zaczęli podejrzewać, co się może święcić!

- Oboje tyle lat gramy w serialu @barwyszczescia.official . Marek od pierwszego odcinka, ja dołączyłam do obsady parę lat później. Nie raz mijaliśmy się w garderobie, w make’ upie, ale nigdy nie graliśmy wspólnych scen. Do dziś😉Przemiłe to było spotkanie @marek_molak !!! Oby więcej takich! My już powoli kończymy pracę i życzymy Wam miłego weekendu! - napisała Maria Dejmek pod wspólnym zdjęciem z Markiem Molakiem.

- Może przyszedł złożyć pozew o rozwód z Klara i mecenas Natalia mu pomoże 🔥 - przypuszcza jedna z fanek hitowego serialu TVP2.

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze