Barwy szczęścia po wakacjach. Sebastian trafi do więzienia?! Wejdzie w komitywę z Kodurem, ale to nie wystarczy?

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach. Sebastian trafi do więzienia?! Wejdzie w komitywę z Kodurem, ale to nie wystarczy?

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Sebastian trafi do więzienia?! Wejdzie w komitywę z Kodurem, ale to nie wystarczy?

2022-08-19 13:14

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Sebastian (Marek Krupski) skończy w więzieniu?! Na oficjalnych profilach serialu na Instagramie i Facebooku pojawiły się zdjęcia, na których widać ukochanego Dominiki (Karolina Chapko) przed komisariatem policji, co mocno rozgrzało fanów! Pewnym jest, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Sebastian za sprawą Renaty (Ani Mrozowska) zaprzyjaźni się z inspektorem Kodurem (Oskar Stoczyński), ale czy to uchroni go przed odpowiedzialnością? A może Kowalski trafi na komendę z zupełnie innego powodu? Sprawdźcie, co już wiemy!

Sebastian wyląduje na komendzie w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! Skończy w więzieniu?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach szczęście Dominiki i Sebastiana nie potrwa długo! Para dopiero co postanowiła dać sobie jeszcze jedną szasnę, gdy po straszliwym wypadku Kowalskiego, w wyniku którego został kaleką, oboje zrozumieli, że nie potrafią bez siebie żyć, to złośliwy los znów zacznie im rzucać kłody pod nogi! Pewnym jest, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej wróci Zbyszek Stawicki (Piotr Borowski), były kochanek Dominiki, który znów zacznie się przy niej kręcić! A jakby tego było mało, to Sebastian wyląduje na komisariacie policji, co oficjalnie zdradziły „Barwy szczęścia” na swoich profilach na Instagramie i Facebooku, sugerując, że Kowalski może wpakować się w poważne kłopoty! Czy to będzie robota Zbyszka, który w ten sposób będzie chciał pozbyć się rywala i odzyskać Dominikę?

- Czyżby Seba coś przeskrobał? ? To wyjaśni się już niedługo! – zapowiada tajemniczo produkcja na swoich profilach.

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek zatrzyma Oliwkę na dziecko w 2650 odcinku! Zbrowska nie będzie w stanie odmówić – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Szokująca sztuczka na planie powali widzów. Tak oszukują podczas kręcenia nowego sezonu

Przyjaźń Sebastiana i Kodura w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej ochroni Kowalskiego przed więzieniem?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Sebastian i Kodur zostaną przyjaciółmi, a to dlatego, że Renata zacznie grać na dwa fronty! Kelnerka będzie gotowa na wszystko, aby odzyskać Damiana (Michał Lesień-Głowacki), którego w przeszłości porzuciła dla Romanowskiego (Maciej Jachowski), ale jej wybór okazał się być totalną klapą! Zupełnie inaczej potoczyły się losy Wójcika, który zaczął budować swoje szczęście z Anią (Hanna Klepacka), z czym Renata nie mogła się pogodzić. W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej zrobi wszystko, aby zniszczyć ich związek, a na dodatek zacznie jeszcze uwodzić inspektora Kodura, który prawdopodobnie jej się nie oprze! Renata i Kodur zaczną się spotykać, a nawet będą chodzili na wspólne randki z Dominiką i Sebastianem, dzięki czemu panowie również się zaprzyjaźnią! Ale czy to wystarczy, aby ochronić Kowalskiego?

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach. Ostra walka Justina i Patryka o Oliwkę w 2649 odcinku! Poświęcą swoją przyjaźń i oboje przegrają - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Czemu Sebastian znajdzie się na komisariacie w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach?

Wiele wskazuje na to, że Sebastian wcale nie trafi na komisariat przez Stawickiego w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach, ale przez dziwną relację Żabcia – Damian – Renata! Pod zdjęciem Marka Krupskiego na Instagramie „Barw szczęścia” pojawił się komentarz Hanny Klepackiej, która także przyznała, że sama także była przesłuchiwana! Zatem czyżby wizyta Sebastiana na komendzie miała związek z kolejną intrygą Renaty? Tego dowiemy się już niebawem!

- Też mnie przesłuchiwali....? – zdradziła Żabcia.

Spójrz również: Iwona odeszła z Barw szczęścia i wyjechała z Polski, a teraz Izabela Zwierzyńska robi międzynarodową karierę

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze