Iwona odeszła z Barw szczęścia i wyjechała z Polski, a teraz Izabela Zwierzyńska robi międzynarodową karierę

i

Autor: Artrama Iwona odeszła z Barw szczęścia i wyjechała z Polski, a teraz Izabela Zwierzyńska robi międzynarodową karierę

Barwy szczęścia

Iwona odeszła z Barw szczęścia i wyjechała z Polski, a teraz Izabela Zwierzyńska robi międzynarodową karierę

2022-08-15 10:04

Izabela Zwierzyńska odeszła z „Barw szczęścia” po 15 latach, a jej bohaterka Iwona Pyrka wyjechała z narzeczonym Tomaszem Kępskim (Jakub Sokołowski) na prestiżowy program naukowy do USA. Produkcja postanowiła nie uśmiercać jej postaci, gdyby aktorka zdecydowała się na powrót do uwielbianego serialu TVP2, jednak ona otwarcie przyznała, że już nie wróci! Zwierzyńska przeprowadziła się do Londynu i ciągłe przyjazdy na plan „Barw szczęścia” były dla niej zbyt męczące, dlatego zdecydowała się definitywnie rozstać z serialem. Jednak w Wielkiej Brytanii aktorka nie próżnuje i już zagrała w wielu prestiżowych produkcjach! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Iwona Pyrka nie wróci do „Barw szczęścia”! Izabela Zwierzyńska odeszła po 15 latach!

Iwona Pyrka odeszła w 2615 odcinku „Barw szczęścia”, gdy wspólnie z narzeczonym Tomaszem Kępskim zdecydowali się wyjechać na pół roku do USA na prestiżowy program naukowy. Tym samym, Izabela Zwierzyńska po 15 latach pożegnała się z rolą, którą odgrywała od samego początku serialu. Produkcja „Barw szczęścia” postanowiła jednak nie uśmiercać jej bohaterki, gdyby Zwierzyńska zdecydowała się na powrót do serialu, ale aktorka przyznała wprost, że już nie wróci! W 2018 roku aktorka przeprowadziła się do Londynu, gdzie zaczęła studia aktorskie na Royal Academy of Dramatic Art, a także poznała nowego ukochanego - Andy’ego Haigo. Zwierzyńska postanowiła zostać tam na stałe, a przez kolejne trzy lata regularnie kursowała między Londynem a Warszawą, co stało się dla niej zbyt uciążliwe. Szczególnie, że prywatnie jest również mamą 5-letniego Franciszka, którego nie bardzo miała z kim zostawiać. Dlatego postanowiła definitywnie rozstać się z „Barwami szczęścia” i rozwijać swoją karierę za granicą!

Patrz też: Za kulisami Barw szczęścia aż huczy od plotek o tym co łączy Wiktorię Gąsiewską i Jaspera Sołtysiewicza. Kiedyś byli już kochankami – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2615: Pożegnanie Iwony z Pyrkami

Czym zajmuje się Izabela Zwierzyńska po odejściu z „Barw szczęścia”?

Izabela Zwierzyńska po odejściu z „Barw szczęścia” nie próżnowała i szybko trafiła do agencji aktorskiej Q&T Management. Już w lutym dostała rolę w filmie, emitowanym w telewizji ITV i Amazon Studios, z kolei w czerwcu tego roku zagrała krótką rolę w filmie „Take Care” w reżyserii Katherine Stocker, finansowanym przez BBC, czym z dumą pochwaliła się na swoim Instagramie agencja, jak i sama zainteresowana!

- Nasza urocza @izabelazwierzynska jest dziś na planie filmowania czegoś bardzo ekscytującego, co będzie emitowane w ITV i Amazon Studios – czytamy na Instagramie agencji.

- Przeżyłam piękna przygodę. Przez ostatnie kilka dni pracowałam na planie krótkiego filmu dla BBC z cudowną ekipą. W 90% były to kobiety- ambitne, pracowite, inspirujące. To był ogromny zaszczyt być wśród nich. Historia filmu jest przejmująca i wzruszająca. Nie mogę doczekać się, kiedy będę się mogła podzielić z Wami finalnym produktem! Wdzięczność x 100000 ✨ - czytamy we wpisie Zwierzyńskiej.

Zobacz także: Celina z Barw szczęścia oberwała na planie. Nie do wiary, co Orina Krajewska usłyszała od reżysera

Co dalej z wątkiem Iwony w „Barwach szczęścia”?

Pewnym jest, że Iwona nie pojawi się już w „Barwach szczęścia”, gdyż ostatni raz pojawiła się na planie w listopadzie ubiegłego roku, a jej oficjalne pożegnanie miało miejsce w 2615 odcinku w marcu tego roku. Najprawdopodobniej Iwona zdecyduje się zostać w USA na dłużej lub produkcja zdecyduje się w końcu uśmiercić jej bohaterkę tak samo jak w przypadku jej matki Marii (Izabela Kuna), która najpierw wyjechała z Markiem (Marcin Perchuć) do Norwegii, a następnie zginęła w tragicznym wypadku samochodowym. Szczególnie, że Złoty nie chciał rezygnować z roli i wrócił do serialu tak jak w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach stanie się z ukochanym Iwony! Kępski wróci do Polski, ale bez swojej narzeczonej, co sprawi, że już zakręci się obok niego dawna kochanka Grażyna (Kinga Suchan), która zobaczy w tym swoją szansą, aby znów mogli być razem i stworzyli Wiktorowi (Grzegorz Kestranek) prawdziwą rodzinę!

Spójrz również: Koniec Patryka w Barwach szczęścia?! Konrad Skolimowski zagra główną rolę u konkurencji

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze