Celina z Barw szczęścia oberwała na planie. Nie do wiary, co Orina Krajewska usłyszała od reżysera

i

Autor: Artrama Celina z Barw szczęścia oberwała na planie. Nie do wiary, co Orina Krajewska usłyszała od reżysera

Barwy szczęścia

Celina z Barw szczęścia oberwała na planie. Nie do wiary, co Orina Krajewska usłyszała od reżysera

2022-08-10 21:43

Celina (Orina Krajewska) w „Barwach szczęścia” dała się poznać jako twarda, pewna i zdecydowana kobieta, której nie można wejść w paradę. W końcu w przeszłości zajmowała się osaczeniem ludzi, szukaniem na nich haków i szantażowaniem ich, a później sama chroniła Jowitę (Magdalena Żak) przed mściwymi gangsterami! Celina była nawet gotowa poświęcić swój związek z Hermanem (Maciej Raniszewski), aby znów wrócić do korzeni i zostać detektywem śledczym. Jak się okazuje Orina Krajewska ma dużo wspólnego ze swoją bohaterką, gdyż prywatnie również trudno ją okiełznać. Przekonał się o tym sam reżyser „Barw szczęścia”! Zobaczcie, co jej powiedział!

Mocny charakter Celiny z „Barw szczęścia”!

Celina to jedna z najbardziej twardych babek w „Barwach szczęścia”. O tym, że nie warto z nią zadzierać przekonał się już niejeden zbir, który próbował napaść na Jowitę, gdy Brońska zajmowała się jej ochroną. W końcu Celina trenowała sztuki walki, a zmysł i spryt, które opanowała w poprzedniej pracy tylko jej w tym pomogły. Przypomnijmy, że w przeszłości Celina zajmowała się osaczaniem ludzi, pogrążaniem ich, a następnie ich szantażowaniem jak choćby w przypadku Bożeny (Marieta Żukowska), która przez jej intrygi o mały włos nie straciła ojca (Kazimierz Mazur). Celina porzuciła swoje dawne życie i starała wyprzeć je z pamięci, jednak ciągle ciągnęło wilka do lasu. Jak tylko Jacek Kmita (Bogusław Kudłek), jej były chłopak, zaproponował pracę w agencji detektywistycznej rzuciła wszystko, a nawet poświeciła swój związek z Hermanem. Okazuje się, że na planie „Barw szczęścia” reżyser również ma z nią ciężki orzech do zgryzienia!

Patrz też: Koniec Patryka w Barwach szczęścia?! Konrad Skolimowski zagra główną rolę u konkurencji

Orina Krajewska zebrała reprymendę od reżysera „Barw szczęścia”!

Jak pokazała Orina Krajewska na swojej relacji na Instagramie w życiu prywatnym odtwórczyni roli Celiny w „Barwach szczęścia” stanowi nie lada wyzwanie nie tylko dla Hermana, ale i dla samego reżysera. Okazuje się, że Krajewska jest straszną gadułą, co utrudnia reżyserowi nagranie sceny! Celina z „Barw szczęścia” zaprezentowała fanom, jak na jej zachowanie zareagował reżyser, od którego zebrała niezłą reprymendę!

- Start… Kamera… Karatka nie gadaj już. Na miłość boską… Akcja! – krzyczy zdenerwowany reżyser.

Oczywiście, Celina z „Barw szczęścia” nie obraziła się na reżysera, a wszystko przyjęła z uśmiechem, o czym może świadczyć jej kolejne zdjęcie na relacji z planu, na którym widzimy ją radosną!

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach. Tragiczny finał podłej intrygi Renaty. Damian nie będzie chciał jej znać

Co czeka Celinę w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Celina ciągle będzie pomagać Natalii (Maria Dejmek) znaleźć dowody na niewinność Jowity, podejrzanej o zabicie Prota (Andrzej Michalski). Już w końcówce obecnego sezonu Brońskiej udało się pozyskać materiały z monitoringu, które zdradziły, że jej spotkanie z chłopakiem nad Wisłą wcale nie było przypadkowe, gdyż on śledził ją już wcześniej! Te dowody mogą okazać się kluczowe w dojściu do prawdy i odzyskaniu przez Jowitę wolności, co jak zdradziła serialowa Sławka (Ewelina Serafin) na swoim Instagramie stanie się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej! Niestety, w życiu prywatnym Celina nie będzie miała już tyle szczęścia, gdyż nie będzie już mowy o powrocie do Hermana, który na poważnie zacznie układać sobie życie z Malwiną (Joanna Gleń)!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Wyjątkowy prezent Renaty dla Dominiki! Tak odpłaci jej się za pomoc w odzyskaniu Damiana?

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze