Celina z Barw szczęścia oberwała na planie. Nie do wiary, co Orina Krajewska usłyszała od reżysera

i

Autor: Artrama Celina z Barw szczęścia oberwała na planie. Nie do wiary, co Orina Krajewska usłyszała od reżysera

Barwy szczęścia

Celina z Barw szczęścia oberwała na planie. Nie do wiary, co Orina Krajewska usłyszała od reżysera

2022-08-10 21:43

Celina (Orina Krajewska) w „Barwach szczęścia” dała się poznać jako twarda, pewna i zdecydowana kobieta, której nie można wejść w paradę. W końcu w przeszłości zajmowała się osaczeniem ludzi, szukaniem na nich haków i szantażowaniem ich, a później sama chroniła Jowitę (Magdalena Żak) przed mściwymi gangsterami! Celina była nawet gotowa poświęcić swój związek z Hermanem (Maciej Raniszewski), aby znów wrócić do korzeni i zostać detektywem śledczym. Jak się okazuje Orina Krajewska ma dużo wspólnego ze swoją bohaterką, gdyż prywatnie również trudno ją okiełznać. Przekonał się o tym sam reżyser „Barw szczęścia”! Zobaczcie, co jej powiedział!

Mocny charakter Celiny z „Barw szczęścia”!

Celina to jedna z najbardziej twardych babek w „Barwach szczęścia”. O tym, że nie warto z nią zadzierać przekonał się już niejeden zbir, który próbował napaść na Jowitę, gdy Brońska zajmowała się jej ochroną. W końcu Celina trenowała sztuki walki, a zmysł i spryt, które opanowała w poprzedniej pracy tylko jej w tym pomogły. Przypomnijmy, że w przeszłości Celina zajmowała się osaczaniem ludzi, pogrążaniem ich, a następnie ich szantażowaniem jak choćby w przypadku Bożeny (Marieta Żukowska), która przez jej intrygi o mały włos nie straciła ojca (Kazimierz Mazur). Celina porzuciła swoje dawne życie i starała wyprzeć je z pamięci, jednak ciągle ciągnęło wilka do lasu. Jak tylko Jacek Kmita (Bogusław Kudłek), jej były chłopak, zaproponował pracę w agencji detektywistycznej rzuciła wszystko, a nawet poświeciła swój związek z Hermanem. Okazuje się, że na planie „Barw szczęścia” reżyser również ma z nią ciężki orzech do zgryzienia!

Patrz też: Koniec Patryka w Barwach szczęścia?! Konrad Skolimowski zagra główną rolę u konkurencji

Orina Krajewska zebrała reprymendę od reżysera „Barw szczęścia”!

Jak pokazała Orina Krajewska na swojej relacji na Instagramie w życiu prywatnym odtwórczyni roli Celiny w „Barwach szczęścia” stanowi nie lada wyzwanie nie tylko dla Hermana, ale i dla samego reżysera. Okazuje się, że Krajewska jest straszną gadułą, co utrudnia reżyserowi nagranie sceny! Celina z „Barw szczęścia” zaprezentowała fanom, jak na jej zachowanie zareagował reżyser, od którego zebrała niezłą reprymendę!

- Start… Kamera… Karatka nie gadaj już. Na miłość boską… Akcja! – krzyczy zdenerwowany reżyser.

Oczywiście, Celina z „Barw szczęścia” nie obraziła się na reżysera, a wszystko przyjęła z uśmiechem, o czym może świadczyć jej kolejne zdjęcie na relacji z planu, na którym widzimy ją radosną!

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach. Tragiczny finał podłej intrygi Renaty. Damian nie będzie chciał jej znać

Co czeka Celinę w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Celina ciągle będzie pomagać Natalii (Maria Dejmek) znaleźć dowody na niewinność Jowity, podejrzanej o zabicie Prota (Andrzej Michalski). Już w końcówce obecnego sezonu Brońskiej udało się pozyskać materiały z monitoringu, które zdradziły, że jej spotkanie z chłopakiem nad Wisłą wcale nie było przypadkowe, gdyż on śledził ją już wcześniej! Te dowody mogą okazać się kluczowe w dojściu do prawdy i odzyskaniu przez Jowitę wolności, co jak zdradziła serialowa Sławka (Ewelina Serafin) na swoim Instagramie stanie się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej! Niestety, w życiu prywatnym Celina nie będzie miała już tyle szczęścia, gdyż nie będzie już mowy o powrocie do Hermana, który na poważnie zacznie układać sobie życie z Malwiną (Joanna Gleń)!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Wyjątkowy prezent Renaty dla Dominiki! Tak odpłaci jej się za pomoc w odzyskaniu Damiana?

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Najnowsze