Barwy szczęścia po wakacjach. Jowita i Sławka wreszcie razem! Siostra Patryka wyjdzie z więzienia i będzie jak dawniej?

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach. Jowita i Sławka wreszcie razem! Siostra Patryka wyjdzie z więzienia i będzie jak dawniej?

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Jowita i Sławka wreszcie razem! Siostra Patryka wyjdzie z więzienia i będzie jak dawniej?

2022-08-07 9:53

Jowita (Magdalena Żak) wreszcie wyjdzie z więzienia w "Barwy szczęścia" po wakacjach?! Serialowa Sławka (Ewelina Serafin) ujawniła zdjęcie, gdzie pozuje ze smutną siostrą Patryka (Konrad Skolimowski). Jowita na tym zdjęciu na pewno nie przebywa w więzieniu. Czyżby oznaczało to, że już niebawem młoda Jezierska opuści więzienną celę? W nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach dziewczyna będzie mogła liczyć na pomoc "z zewnątrz". Możliwe, że to tylko kwestia czasu, kiedy znajdzie się na wolności.

Czy Jowita wyjdzie z więzienia w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2022?

Jowita nadal przebywa za kratami, a sytuacja trwa już naprawdę długo. Chociaż Kodur (Oskar Stoczyński) i Natalia (Maria Dejmek) starają się rozwikłać sprawę zabójstwa Prota (Andrzej Michaliski), sprawa nie posuwa się do przodu. Sławka i Patryk cały czas wierzą w niewinność Jowity, chociaż odmienne zdanie miała m.in. Agata (Natalia Zambrzycka), która sugerowała byłemu narzeczonemu, że siostra mogła być do tego zdolna. M.in. przez to doszło do ich rozstania. 

W nowych odcinkach "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej Sławka nadal spróbuje przekonać wszystkich, że Jowita nie jest żadną morderczynią, a znalazła się w areszcie przez pomyłkę. Nawet w mieszkaniu Justina (Jasper Sołtysiewicz) rozpęta się afera, bo sąsiedzi Kanadyjczyka poskarżą się, że nie chcą mieszkać w jednej wspólnocie z matką morderczyni.

- Nie rozumiem, czego się pan czepia. Nie sprawiamy kłopotu, płacimy regularnie, żadnych imprez nie urządzamy, sąsiedzi się nie skarżą... - podaje portal światseriali.pl słowa wściekłego właściciela mieszkania, które padną w nadchodzących odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach. - Nie skarżą się? - Jaworski uda zdziwionego w 2650 odcinku "Barw szczęścia". - Nie skarżą się, że mieszkają pod jednym dachem z rodziną morderczyni? Pewnie, dla wszystkich to idealne sąsiedztwo! - dorzuci rozzłoszczony.

Sprawdź też: M jak miłość. Szokująca przemiana Gabrieli Raczyńskiej powala! Tak córka Pawła Zduńskiego zmieniała się w serialu - ZDJĘCIA

Sławka i Patryk wyciągną Jowitę z więzienia w "Barwy szczęścia" po wakacjach? 

Sławka na pewno nie odpuści i będzie walczyć o reputację córki. Nie pomyśli, że dziewczyna naprawdę zamordowała Prota, a w szczególności w obliczu faktu nowych dowodów. Już w zeszłym sezonie "Barw szczęścia" pojawiły się nagrania, które świadczyły o tym, że Jowita była śledzona przez tajemniczego mężczyznę. Kodur i Natalia muszą się poważnie przyjrzeć tej sprawie i ocenić, czy mężczyzna faktycznie popełnił morderstwo. Zanim to jednak nastąpi, Sławka i Patryk będą walczyć o Jowitę. Na instagramowym profilu Eweliny Serafin pojawiło się zdjęcie, gdzie pozuje z serialową córką. - Nie mogę się doczekać nowych wątków Pani bohaterki Sławki i Jowity . Miłego weekendu Paniom życzę - komentuje jedna z fanek.

Sprawdź też: M jak miłość. Ala nie przypomina już niewinnej siostrzenicy księdza. Alicja Ostolska chwali się powalającą urodą i luksusowym życiem - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Małgorzata będzie miała romans! Z młodszym facetem zdradzi Jerzego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze