Barwy szczęścia, odcinek 2652: Tragiczny finał podłej intrygi Renaty. Damian nie będzie chciał jej znać

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2652: Tragiczny finał podłej intrygi Renaty. Damian nie będzie chciał jej znać

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Tragiczny finał podłej intrygi Renaty. Damian nie będzie chciał jej znać

2022-08-09 11:49

W 2562 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w czwartek 8.09.2022 o 20.10 w TVP2) Renata (Ania Mrozowska) postanowi za wszelką cenę zdobyć Damiana (Michał Lesień-Głowacki) i zniszczyć jego związek z Żabcią (Hanna Klepacka). Kelnerka zacznie go podrywać i zasypie go komplementami, po czym pójdzie na całość i zaprosi go na randkę! W 2562 odcinku „Barw szczęścia” Wójcik da jej jasno do zrozumienia, że już nie jest nią zainteresowany, gdyż zależy mu tylko na Ani! Słowa Damiana nie zrażą Renaty, w związku z czym kelnerka nie odpuści i rzuci kolejną propozycją, która tylko przeleje czar goryczy!

Barwy szczęścia odcinek 265w - czwartek 8.09.2022 o godz. 20.10 w TVP2

W 2562 odcinku „Barw szczęścia” Renata nie zrezygnuje z walki o Damiana i skorzysta z każdej okazji, aby rozbić jego związek z Żabcią! Mimo iż kelnerka dostanie od Ani jasno do zrozumienia, że nie ma na co liczyć, to tak łatwo nie odpuści i spróbuje na nowo zbliżyć się do dawnego ukochanego, którego wcześniej zostawiła dla Romanowskiego (Maciej Jachowski), ale ich związek zakończył się kompletną klapą! Renata nie daruje sobie, że została sama, a Damian zaczął układać sobie życie u boku innej kobiety, dlatego postanowi o niego kolejny raz zawalczyć! W 2562 odcinku „Barw szczęścia” jak tylko Wójcik zjawi się w „Feel Good” to kelnerka obsypie go komplementami, a nawet postanowi pójść na całość i pozwoli sobie na coś więcej!

Patrz też: Barwy szczęścia. Wyjątkowy prezent Renaty dla Dominiki! Tak odpłaci jej się za pomoc w odzyskaniu Damiana?

Renata zaprosi Damiana na randkę w 2562 odcinku „Barw szczęścia”, ale dostanie kosza!

W 2562 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl Damian odwiedzi Renatę w „Feel Good”, aby poinformować ją, że Sebastian (Marek Krupski) oczyścił jego telefon z wirusów, dzięki czemu znów może odbierać połączenia od klientów, w czym wcześniej sama mu pomagała. Kelnerka zauważy, że dzięki temu udogodnieniu znów będzie miał więcej czasu dla siebie i ona już wpadnie na to jak powinien go zagospodarować! Renata postanowi trafić do serca Damiana przez żołądek do serca i najpierw podsunie mu tartę i kawę, po czym zaprosi go na randkę, ale w 2562 odcinku „Barw szczęścia” spotka się z kategoryczną odmową!

- To będziesz miał teraz więcej czasu, skoro apka ogarnie klientów. Powinieneś mieć trochę wolnego... Tak dla siebie – uzna Renata.

- Staram się, żeby praca dała mi też pożyć – uśmiechnie się Damian.

- Akurat mam dwa vouchery na paintball. Pamiętam, że chciałeś kiedyś spróbować... – zaproponuje mu, ale nawet nie skończy zdania, gdyż wetnie jej się Wójcik.  

- Chciałbym coś wyjaśnić między nami. Myślę, że po prostu nie ma powrotu do przeszłości – postawi sprawę jasno.

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Basi po śmierci Zenka! Nie wyjedzie do Adama i zrezygnuje z walki o Jasia?

Renata i Damian nie zostaną nawet przyjaciółmi w 2562 odcinku „Barw szczęścia”!

Odmowa Damiana w 2562 odcinku „Barw szczęścia” bardzo zaboli Renatę, ale postara się nie pokazać tego Wójcikowi. Kelnerka od razu zacznie się tłumaczyć, że ich wyjście byłoby niezobowiązujące, ale to nie przekona Damiana, który nawet nie zgodzi się na bycie przyjaciółmi!

- Nie oświadczam ci się przecież… Ale przyjaciółmi chyba możemy być? – wypali Renata.

- Spotykam się z inną kobietą – Damian da jej jasno do zrozumienia, że oni to już zamknięty temat.

Następnie w 2562 odcinku „Barw szczęścia” Renata zmieni taktykę i zapewni Damiana, że kibicuje mu w nowym związku, aby uśpić jego czujność, co jej się uda! Wójcik pocieszy ja, że na pewno też sobie kogoś znajdzie, ale ona będzie chciała tylko Damiana i mimo kosza i tak łatwo się nie podda!

- Zasługujesz na szczęście – stwierdzi Renata.

- Każdy na nie zasługuje. Tobie też się ułoży – zapewni ją, po czym wyjdzie.

- Andrzej mnie wykorzystał. A teraz jestem sama – zwierzy się Dominice (Karolina Chapko) i już zacznie obmyślać kolejną intrygę, aby odbić Damiana Żabci!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach. Stawicki po rozstaniu z Anetą weźmie się za Dominikę! Zniszczy jej szczęście z Sebastianem?

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze