Koniec Patryka w Barwach szczęścia?! Konrad Skolimowski zagra główną rolę u konkurencji

i

Autor: Artrama Koniec Patryka w Barwach szczęścia?! Konrad Skolimowski zagra główną rolę u konkurencji

Barwy szczęścia

Koniec Patryka w Barwach szczęścia?! Konrad Skolimowski zagra główną rolę u konkurencji

2022-08-10 8:47

Patryk (Konrad Skolimowski) zniknie z „Barw szczęścia”? Były narzeczony Agaty (Natalia Zambrzycka) dostanie kosza od Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i tak zakończy swoją przygodę z uwielbianym serialem TVP2? To już pewne, że Konrad Skolimowski zagra jedną z głównych ról w nowym serialu konkurencyjnej stacji TV4, gdzie wcieli się w zupełnie inną postać niż do tej pory! Czy przez nową produkcję, która zadebiutuje na ekranie już na początku września 2022 roku, Patryk pożegna się z „Barwami szczęścia”? Znamy odpowiedź!

Konrad Skolimowski odejdzie z „Barw szczęścia”?!

W ostatnim sezonie „Barw szczęścia” w życiu Patryka wiele się zmieniło! Jezierski definitywnie rozstał się z Agatą, której zdążył oświadczyć się po raz trzeci, gdy ta odmówiła pomocy aresztowanej Jowicie (Magdalena Żak) i nie chciała przeznaczyć pieniędzy z ich wesela na kaucję dla siostry Patryka! Co więcej, Pyrka nie wierzyła nawet w jej niewinność, a nawet stwierdziła, że nie warto pomagać Jowicie, gdyż prędzej czy później wpakuje się w kolejne bagno! To było dla Patryka zbyt wiele, dlatego postanowił ostatecznie rozstać się z Agatą, a w finale sezonu bardzo zbliżył się do Oliwki, która w przykrych okolicznościach rozstała się z Kajtkiem (Jakub Dmochowski). W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Patryk i Justin (Jasper Sołtysiewicz) staną do walki o zdradzoną i oszukaną Oliwkę, ale Zbrowska da obu kosza i postanowi dać Cieślakowi jeszcze jedną szansę! W taki sposób zakończy się wątek Patryka w uwielbianym serialu TVP2?

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2652: Tragiczny finał podłej intrygi Renaty. Damian nie będzie chciał jej znać

Konrad Skolimowski zagra główną rolę w nowej produkcji „Agenci. Biuro detektywistyczne”! O czym będzie serial i kiedy premiera?

Już wiadomo, że Konrad Skolimowski przyjął jedną z głównych ról w konkurencyjnej stacji TV4, która należy do Grupy Polsat! Aktor wcieli się w postać Adka w nowym serialu TV4 „Agenci. Biuro detektywistyczne”, przedstawiającym losy przyjaciół, którzy zakładają wspólne biuro detektywistyczne i rozwiązują sprawy swoich klientów, a w międzyczasie próbują odnaleźć zaginiętą siostrę Adka!

- Serialowa historia rozpoczyna się, kiedy Adek, świeżo upieczony licencjonowany detektyw, orientuje się, że jego siostra zniknęła, zacierając za sobą wszelkie ślady. Wizyta na policji i spotkanie z komisarzem Pospieszalskim (w tej roli Bartosz Obuchowicz) utwierdzają go w przekonaniu, że może już nigdy jej nie zobaczyć, jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce. Rozpoczyna własne śledztwo, w którym pomagają mu dwie najbliższe przyjaciółki jego siostry. We troje odkrywają, że dziewczyna, posługując się fałszywym imieniem i nazwiskiem, wiodła podwójne życie i miała cały krąg nieznanych im przyjaciół oraz chłopaka - Igora. On także prowadzi poszukiwania na własną rękę i jest w szoku, gdy poznaje trójkę detektywów oraz dowiaduje się o drugim życiu swojej ukochanej. Mimo początkowej nieufności postanawiają połączyć siły. Tym bardziej że szybko wychodzi na jaw, jak doskonale się uzupełniają. Zakładają więc we czwórkę agencję detektywistyczną, w której oprócz spraw klientów prowadzą swoje prywatne śledztwo stopniowo ujawniające kolejne tajemnice zaginionej – czytamy na oficjalnej stronie TV4.

Oprócz Konrada Skolimowskiego (Patryka z „Barw szczęścia”) i Bartosza Obuchowicza (Tomasza Burskiego z „Na dobre i na złe) w nowym serialu pojawią się: Olga Pęczak, Maria Ruddick, Izabella Bukowska i Jan Steifer.

„Agenci. Biuro detektywistyczne” zadebiutują na ekranie już w sobotę 3.09.2022 o godzinie 13 i 14 na antenie TV4. Powtórki będzie można oglądać w soboty i niedziele o godzinie 20 w TV6.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Wyjątkowy prezent Renaty dla Dominiki! Tak odpłaci jej się za pomoc w odzyskaniu Damiana?

Co dalej z rolą Patryka w „Barwach szczęścia”?

Wszystkich fanów „Barw szczęścia” uspokajamy! Skolimowski nie odejdzie z uwielbianego serialu TVP2, w związku z czym widzowie dalej będą mogli śledzić losy Patryka Jezierskiego! Pewnym jest, że Patryk dostanie kosza od Oliwki tak samo jak Justin, gdyż Zbrowska zdecyduje się ratować swój związek z Kajtkiem, ale Jezierski długo nie będzie rozpaczał po miłosnej porażce! Patryk i Sławka (Ewelina Serafin) będą dalej działać, aby wyciągnąć Jowitę z więzienia, co jak pokazała Ewelina Serafin na swoim Instagramie w końcu im się uda, po czym Jezierski postawi na swój rozwój zawodowy! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Patryk połączy zawód nauczyciela historii ze swoją pasją oprowadzania wycieczek i jazdy samochodem i będzie pilotażował wycieczki w szkole Gabrysi (Marta Juras)!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Basi po śmierci Zenka! Nie wyjedzie do Adama i zrezygnuje z walki o Jasia?

Agenci. Biuro detektywistyczne. Konrad Skolimowski (Patryk z Barw szczęścia), Olga Pęczak, Bartosz Obuchowicz, Maria Ruddick, Jan Steifer

i

Autor: Materiały prasowe TV4 Agenci. Biuro detektywistyczne. Konrad Skolimowski (Patryk z Barw szczęścia), Olga Pęczak, Bartosz Obuchowicz, Maria Ruddick, Jan Steifer
Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze