Koniec Patryka w Barwach szczęścia?! Konrad Skolimowski zagra główną rolę u konkurencji

i

Autor: Artrama Koniec Patryka w Barwach szczęścia?! Konrad Skolimowski zagra główną rolę u konkurencji

Barwy szczęścia

Koniec Patryka w Barwach szczęścia?! Konrad Skolimowski zagra główną rolę u konkurencji

2022-08-10 8:47

Patryk (Konrad Skolimowski) zniknie z „Barw szczęścia”? Były narzeczony Agaty (Natalia Zambrzycka) dostanie kosza od Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i tak zakończy swoją przygodę z uwielbianym serialem TVP2? To już pewne, że Konrad Skolimowski zagra jedną z głównych ról w nowym serialu konkurencyjnej stacji TV4, gdzie wcieli się w zupełnie inną postać niż do tej pory! Czy przez nową produkcję, która zadebiutuje na ekranie już na początku września 2022 roku, Patryk pożegna się z „Barwami szczęścia”? Znamy odpowiedź!

Konrad Skolimowski odejdzie z „Barw szczęścia”?!

W ostatnim sezonie „Barw szczęścia” w życiu Patryka wiele się zmieniło! Jezierski definitywnie rozstał się z Agatą, której zdążył oświadczyć się po raz trzeci, gdy ta odmówiła pomocy aresztowanej Jowicie (Magdalena Żak) i nie chciała przeznaczyć pieniędzy z ich wesela na kaucję dla siostry Patryka! Co więcej, Pyrka nie wierzyła nawet w jej niewinność, a nawet stwierdziła, że nie warto pomagać Jowicie, gdyż prędzej czy później wpakuje się w kolejne bagno! To było dla Patryka zbyt wiele, dlatego postanowił ostatecznie rozstać się z Agatą, a w finale sezonu bardzo zbliżył się do Oliwki, która w przykrych okolicznościach rozstała się z Kajtkiem (Jakub Dmochowski). W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Patryk i Justin (Jasper Sołtysiewicz) staną do walki o zdradzoną i oszukaną Oliwkę, ale Zbrowska da obu kosza i postanowi dać Cieślakowi jeszcze jedną szansę! W taki sposób zakończy się wątek Patryka w uwielbianym serialu TVP2?

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2652: Tragiczny finał podłej intrygi Renaty. Damian nie będzie chciał jej znać

Konrad Skolimowski zagra główną rolę w nowej produkcji „Agenci. Biuro detektywistyczne”! O czym będzie serial i kiedy premiera?

Już wiadomo, że Konrad Skolimowski przyjął jedną z głównych ról w konkurencyjnej stacji TV4, która należy do Grupy Polsat! Aktor wcieli się w postać Adka w nowym serialu TV4 „Agenci. Biuro detektywistyczne”, przedstawiającym losy przyjaciół, którzy zakładają wspólne biuro detektywistyczne i rozwiązują sprawy swoich klientów, a w międzyczasie próbują odnaleźć zaginiętą siostrę Adka!

- Serialowa historia rozpoczyna się, kiedy Adek, świeżo upieczony licencjonowany detektyw, orientuje się, że jego siostra zniknęła, zacierając za sobą wszelkie ślady. Wizyta na policji i spotkanie z komisarzem Pospieszalskim (w tej roli Bartosz Obuchowicz) utwierdzają go w przekonaniu, że może już nigdy jej nie zobaczyć, jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce. Rozpoczyna własne śledztwo, w którym pomagają mu dwie najbliższe przyjaciółki jego siostry. We troje odkrywają, że dziewczyna, posługując się fałszywym imieniem i nazwiskiem, wiodła podwójne życie i miała cały krąg nieznanych im przyjaciół oraz chłopaka - Igora. On także prowadzi poszukiwania na własną rękę i jest w szoku, gdy poznaje trójkę detektywów oraz dowiaduje się o drugim życiu swojej ukochanej. Mimo początkowej nieufności postanawiają połączyć siły. Tym bardziej że szybko wychodzi na jaw, jak doskonale się uzupełniają. Zakładają więc we czwórkę agencję detektywistyczną, w której oprócz spraw klientów prowadzą swoje prywatne śledztwo stopniowo ujawniające kolejne tajemnice zaginionej – czytamy na oficjalnej stronie TV4.

Oprócz Konrada Skolimowskiego (Patryka z „Barw szczęścia”) i Bartosza Obuchowicza (Tomasza Burskiego z „Na dobre i na złe) w nowym serialu pojawią się: Olga Pęczak, Maria Ruddick, Izabella Bukowska i Jan Steifer.

„Agenci. Biuro detektywistyczne” zadebiutują na ekranie już w sobotę 3.09.2022 o godzinie 13 i 14 na antenie TV4. Powtórki będzie można oglądać w soboty i niedziele o godzinie 20 w TV6.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Wyjątkowy prezent Renaty dla Dominiki! Tak odpłaci jej się za pomoc w odzyskaniu Damiana?

Co dalej z rolą Patryka w „Barwach szczęścia”?

Wszystkich fanów „Barw szczęścia” uspokajamy! Skolimowski nie odejdzie z uwielbianego serialu TVP2, w związku z czym widzowie dalej będą mogli śledzić losy Patryka Jezierskiego! Pewnym jest, że Patryk dostanie kosza od Oliwki tak samo jak Justin, gdyż Zbrowska zdecyduje się ratować swój związek z Kajtkiem, ale Jezierski długo nie będzie rozpaczał po miłosnej porażce! Patryk i Sławka (Ewelina Serafin) będą dalej działać, aby wyciągnąć Jowitę z więzienia, co jak pokazała Ewelina Serafin na swoim Instagramie w końcu im się uda, po czym Jezierski postawi na swój rozwój zawodowy! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Patryk połączy zawód nauczyciela historii ze swoją pasją oprowadzania wycieczek i jazdy samochodem i będzie pilotażował wycieczki w szkole Gabrysi (Marta Juras)!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Basi po śmierci Zenka! Nie wyjedzie do Adama i zrezygnuje z walki o Jasia?

Agenci. Biuro detektywistyczne. Konrad Skolimowski (Patryk z Barw szczęścia), Olga Pęczak, Bartosz Obuchowicz, Maria Ruddick, Jan Steifer

i

Autor: Materiały prasowe TV4 Agenci. Biuro detektywistyczne. Konrad Skolimowski (Patryk z Barw szczęścia), Olga Pęczak, Bartosz Obuchowicz, Maria Ruddick, Jan Steifer
Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze