Za kulisami Barw szczęścia aż huczy od plotek o tym co łączy Wiktorię Gąsiewską i Jaspera Sołtysiewicza. Kiedyś byli już kochankami – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Za kulisami Barw szczęścia aż huczy od plotek o tym co łączy Wiktorię Gąsiewską i Jaspera Sołtysiewicza. Kiedyś byli już kochankami – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Za kulisami Barw szczęścia aż huczy od plotek o tym co łączy Wiktorię Gąsiewską i Jaspera Sołtysiewicza. Kiedyś byli już kochankami – ZDJĘCIA

2022-08-12 15:13

Za kulisami „Barw szczęścia” krążą plotki o bliskiej relacji Wiktorii Gąsiewskiej i Jaspera Sołtysiewicza. Aktorka niedawno zakończyła długoletni związek z Adamem Zdrójkowskim, a każda jej kolejna relacja nie przetrwała próby czasu. W „Barwach szczęścia” Oliwka i Justin byli już kochankami za czasów „Grand Szaletu”, gdy Zbrowska rozstała się z Kajtkiem (Jakub Dmochowski), ale ich romans również skończył się rozstaniem. Jednak w nowym sezonie między tą dwójką znów zrobi się gorąco, a jak zdradziła osoba pracująca przy produkcji serialu, miłosną aurę czuć między nimi przy każdym wspólnym ujęciu! Ile jest prawdy w tym, że Gąsiewską i Sołtysiewicza łączy coś więcej niż przyjaźń? Koniecznie sprawdźcie!

Oliwka i Justin w „Barwach szczęścia” są przyjaciółmi, ale w przeszłości połączył ich gorący romans!

Oliwka w „Barwach szczęścia” wpadła Justinowi w oko już od pierwszego wejrzenia, ale wtedy była związana z Kajtkiem! Wszystko zmieniło się, gdy Cieślak odkrył, że jego ukochana zgodziła się być dziewczyną do towarzystwa i z nią zerwał! Wówczas jego miejsce zajął Justin, a Zbrowską i Skotnickiego połączył gorący seks! Oliwka i Justin zostali kochankami, ale po śmierci Mii (Maria Ruddick) rozstali się, a Zbrowska wróciła do Cieślaka. W międzyczasie Justin próbował jeszcze zbliżyć się do Oliwki, ale wtedy znów na drodze stanął Kajtek! Sytuacja zmieniła się jednak, gdy na jaw wyszła zdrada z Lilly (Mayu Gralińska Sakai), a Oliwka znów była do wzięcia! Dzięki temu w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Justin ponownie spróbuje swoich sił, a między tą dwójką zrobi się naprawdę gorąco, co jak zdradza osoba z produkcji ma miejsce także poza kamerami „Barw szczęścia”!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia i Klemens będą razem?! Maria Dejmek zdradziła, jak potoczą się ich losy!

Barwy szczęścia, odcinek 2644: Oliwka ośmieszona przez Kajtka! Wszystko rozegra się na oczach Patryka

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz razem poza planem „Barw szczęścia”?

Gąsiewska już jakiś czas temu rozstała się z aktorem Adamem Zdrójkowskim z którym wspólnie grała w „Rodzince.pl”. Później spotykała się m.in. z Patrykiem Cebulskim, poznanym na planie „Kowalscy kontra Kowalscy” czy tancerzem Jakubem Lipowskim, ale z żadnym z nich nie udało jej się stworzyć dłuższej relacji. Ostatnio coraz głośniej zrobiło się na temat romansu Gąsiewskiej z jej kolegą z planu „Barw szczęścia” – Jasperem Sołtysiewiczem.

Plotki o ich romansie podgrzała także wypowiedź osoby współpracującej przy uwielbianym serialu TVP2 dla tygodnika „Świat&Ludzie”, która zdradziła, że każde wspólne ujęcie Gąsiewskiej i Sołtysiewicza potwierdza, że łączy ich coś więcej niż sympatia! Tym bardziej, że w życiu prywatnym role się odwróciły i to Oliwka z „Barw szczęścia” jest pod wielkim wrażeniem o półtora roku starszego kolegi, z którym poza kamerami spędza coraz więcej czasu razem, czym oboje chwalą się na swoich relacjach na Instagramach. Były już wspólne przejażdżki samochodowe, spacery w parku oraz wypady na strzelnicę, a ostatnio widziano ich razem na wakacjach!

Co więcej, atmosferę dodatkowo podgrzały słowa bliskiej osoby aktora, która w rozmowie we wspomnianym tygodniku dodała, że Gąsiewska i Sołtysiewicz świetnie się rozumieją i uwielbiają grać wspólne sceny!

- Z Wiktorią doskonale się rozumieją i widać, że oboje bardzo się cieszą, gdy mają grać razem jakąś scenę – donosi kolega aktora.

Zobacz także: Celina z Barw szczęścia oberwała na planie. Nie do wiary, co Orina Krajewska usłyszała od reżysera

Gąsiewska i Sołtysiewicz będą blisko także w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Wspólnych scen z udziałem Gąsiewskiej i Sołtysiewicza nie zabraknie również w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! Justin ponownie spróbuje zdobyć serce Oliwki i stanie o nią do walki z Patrykiem (Konrad Skolimowski), który po definitywnym rozstaniu z Agatą (Natalia Zambrzycka) również zbliży się do atrakcyjnej koleżanki! Tylko, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Oliwka nie wybierze ani Patryka, ani Justina, gdyż zrozumie, że ciągle kocha Kajtka i to jemu postanowi dać jeszcze jedną szansę!

Spójrz również: Koniec Patryka w Barwach szczęścia?! Konrad Skolimowski zagra główną rolę u konkurencji

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze