Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia i Klemens będą razem?! Maria Dejmek zdradziła, jak potoczą się ich losy!

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia i Klemens będą razem?! Maria Dejmek zdradziła, jak potoczą się ich losy!

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia i Klemens będą razem?! Maria Dejmek zdradziła, jak potoczą się ich losy!

2022-08-10 13:40

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Natalia (Maria Dejmek) i Klemens (Sebastian Perdek) zatopią topór wojenny i będą razem?! Jeszcze do niedawna prawnicy toczyli ostrą sądową batalię w sprawie rozwodu Sałatków, gdzie nie szli na żadne kompromisy i nawzajem się atakowali! Jednak, gdy Klemens dowiedział się o straszliwej diagnozie Natalii, gdy groziła jej operacja usunięcia piersi i jajników, otoczył ją szczególną opieką i okazał jej wiele wsparcia. Czy operacja Zwoleńskiej zbliży do siebie prawników w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej i w końcu zostaną parą? Maria Dejmek na swoim profilu na Instagramie jednym wpisem rozwiała wszelkie wątpliwości! Zobaczcie, co napisała!

Trudna relacja Natalii i Klemensa w „Barwach szczęścia”!

Natalia i Klemens byli najlepszymi przyjaciółmi w „Barwach szczęścia” do czasu, gdy na jaw wyszło jak prawnik w obrzydliwy sposób potraktował Dominikę (Karolina Chapko) tuż przed jej ślubem z Sebastianem (Marek Krupski)! Wówczas Zwoleńska dowiedziała się, że Klemens zatrudnił byłą prostytutkę, która za dodatkową opłatą sprzątała u niego w skąpej bieliźnie, co prawnik nagrywał swoim telefonem! Natalia była oburzona zachowaniem Klemensa, tym bardziej, że ten źle odczytał jej sygnały i uznał, że po prostu jest o niego zazdrosna!

Zwoleńska rozwiała jego wątpliwości, a ich kontakt się urwał do czasu aż spotkali się po przeciwnych stronach w sprawie rozwodu Józka (Patryk Pniewski) i Julity (Katarzyna Sawczuk) Sałatków! Dawni przyjaciele nie mieli wobec siebie żadnych skrupułów, a nawet grali wobec siebie nieczysto, choć miało to też swoje plusy, gdyż odnowili swój kontakt! Szczególnie, że w międzyczasie Zwoleńska dowiedziała się o straszliwej diagnozie, że w przyszłości może zachorować na raka i stanęła przed trudną decyzją o usunięciu piersi i jajników, w czasie której Klemens okazał jej wiele wsparcia. Czyżby to zwiastowało, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej między prawnikami dojdzie do czegoś więcej?

Patrz też: Celina z Barw szczęścia oberwała na planie. Nie do wiary, co Orina Krajewska usłyszała od reżysera

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ co czeka Natalię i Klemensa w "Barwach szczęścia" >>>

Maria Dejmek o losach Natalii i Klemensa w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Wielu fanów „Barw szczęścia” życzyłoby sobie, żeby Natalia i Klemens w końcu zostali parą, a Zwoleńska ułożyła sobie życie. Szczególnie, że w ostatnim czasie prawnicy jeszcze bardziej się do siebie zbliżyli, a w nowym sezonie będą już naprawę blisko! Maria Dejmek i Sebastian Perdek zamieścili na swoich Instagramach wspólne zdjęcia z planu „Barw szczęścia”, na których widzimy, że ich bohaterowie będą mieli wiele wspólnych scen razem, ale pozostaną jedynie na stopie przyjaźni, o czym oficjalnie poinformowała serialowa Natalia w swoim wpisie.

- Od samego ranka buszujemy z Marią @maria_dejmek na planie serialu @barwyszczescia.official. Szykujemy nowe odcinki! I am excited!!! 🦋❤️🎥 #barwyszczescia #barwyszczęścia #serial #tv #mariadejmek #sebastianperdek – zdradza Perdek na Instagramie.

- Z tym panem to my się znamy ponad 10 lat. Przyjaźnimy się w życiu i w serialu. 🥰Pozdrawiamy z @sebastian_perdek z planu @barwyszczescia.official #friends #lovemyjob #actress #serial – podpisała Dejmek pod ich wspólnym zdjęciem.

Słowa Dejmek nie pozostawiają żadnych wątpliwości, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Natalia i Klemens nie będą razem, ale pozostaną w przyjaźni! A wsparcie Klemensa będzie Zwoleńskiej szczególne potrzebne…

Zobacz także: Koniec Patryka w Barwach szczęścia?! Konrad Skolimowski zagra główną rolę u konkurencji

Co wydarzy się w życiu Natalii i Klemensa w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Natalia nie zmieni zdania i faktycznie zdecyduje się na operację usunięcia piersi i jajników, aby w ten sposób zminimalizować ryzyko zachorowania na raka. Wówczas wsparcie najbliższych okaże się niedocenione, a wśród tych osób z pewnością nie zabraknie Klemensa! Tym bardziej, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej prawnicy znów spotkają się po przeciwnych stronach na sali sądowej, gdzie zajmą się sprawą zboczeńca Rymana (Filip Wałcerz), który molestował aktorki w teatrze Olgi (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska). Adwokaci będą musieli zachować czujność, gdyż Ryman nie będzie grał czysto…

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach. Tragiczny finał podłej intrygi Renaty. Damian nie będzie chciał jej znać

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze