Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia i Klemens będą razem?! Maria Dejmek zdradziła, jak potoczą się ich losy!

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia i Klemens będą razem?! Maria Dejmek zdradziła, jak potoczą się ich losy!

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia i Klemens będą razem?! Maria Dejmek zdradziła, jak potoczą się ich losy!

2022-08-10 13:40

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Natalia (Maria Dejmek) i Klemens (Sebastian Perdek) zatopią topór wojenny i będą razem?! Jeszcze do niedawna prawnicy toczyli ostrą sądową batalię w sprawie rozwodu Sałatków, gdzie nie szli na żadne kompromisy i nawzajem się atakowali! Jednak, gdy Klemens dowiedział się o straszliwej diagnozie Natalii, gdy groziła jej operacja usunięcia piersi i jajników, otoczył ją szczególną opieką i okazał jej wiele wsparcia. Czy operacja Zwoleńskiej zbliży do siebie prawników w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej i w końcu zostaną parą? Maria Dejmek na swoim profilu na Instagramie jednym wpisem rozwiała wszelkie wątpliwości! Zobaczcie, co napisała!

Trudna relacja Natalii i Klemensa w „Barwach szczęścia”!

Natalia i Klemens byli najlepszymi przyjaciółmi w „Barwach szczęścia” do czasu, gdy na jaw wyszło jak prawnik w obrzydliwy sposób potraktował Dominikę (Karolina Chapko) tuż przed jej ślubem z Sebastianem (Marek Krupski)! Wówczas Zwoleńska dowiedziała się, że Klemens zatrudnił byłą prostytutkę, która za dodatkową opłatą sprzątała u niego w skąpej bieliźnie, co prawnik nagrywał swoim telefonem! Natalia była oburzona zachowaniem Klemensa, tym bardziej, że ten źle odczytał jej sygnały i uznał, że po prostu jest o niego zazdrosna!

Zwoleńska rozwiała jego wątpliwości, a ich kontakt się urwał do czasu aż spotkali się po przeciwnych stronach w sprawie rozwodu Józka (Patryk Pniewski) i Julity (Katarzyna Sawczuk) Sałatków! Dawni przyjaciele nie mieli wobec siebie żadnych skrupułów, a nawet grali wobec siebie nieczysto, choć miało to też swoje plusy, gdyż odnowili swój kontakt! Szczególnie, że w międzyczasie Zwoleńska dowiedziała się o straszliwej diagnozie, że w przyszłości może zachorować na raka i stanęła przed trudną decyzją o usunięciu piersi i jajników, w czasie której Klemens okazał jej wiele wsparcia. Czyżby to zwiastowało, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej między prawnikami dojdzie do czegoś więcej?

Patrz też: Celina z Barw szczęścia oberwała na planie. Nie do wiary, co Orina Krajewska usłyszała od reżysera

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ co czeka Natalię i Klemensa w "Barwach szczęścia" >>>

Maria Dejmek o losach Natalii i Klemensa w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Wielu fanów „Barw szczęścia” życzyłoby sobie, żeby Natalia i Klemens w końcu zostali parą, a Zwoleńska ułożyła sobie życie. Szczególnie, że w ostatnim czasie prawnicy jeszcze bardziej się do siebie zbliżyli, a w nowym sezonie będą już naprawę blisko! Maria Dejmek i Sebastian Perdek zamieścili na swoich Instagramach wspólne zdjęcia z planu „Barw szczęścia”, na których widzimy, że ich bohaterowie będą mieli wiele wspólnych scen razem, ale pozostaną jedynie na stopie przyjaźni, o czym oficjalnie poinformowała serialowa Natalia w swoim wpisie.

- Od samego ranka buszujemy z Marią @maria_dejmek na planie serialu @barwyszczescia.official. Szykujemy nowe odcinki! I am excited!!! ?❤️? #barwyszczescia #barwyszczęścia #serial #tv #mariadejmek #sebastianperdek – zdradza Perdek na Instagramie.

- Z tym panem to my się znamy ponad 10 lat. Przyjaźnimy się w życiu i w serialu. ?Pozdrawiamy z @sebastian_perdek z planu @barwyszczescia.official #friends #lovemyjob #actress #serial – podpisała Dejmek pod ich wspólnym zdjęciem.

Słowa Dejmek nie pozostawiają żadnych wątpliwości, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Natalia i Klemens nie będą razem, ale pozostaną w przyjaźni! A wsparcie Klemensa będzie Zwoleńskiej szczególne potrzebne…

Zobacz także: Koniec Patryka w Barwach szczęścia?! Konrad Skolimowski zagra główną rolę u konkurencji

Co wydarzy się w życiu Natalii i Klemensa w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Natalia nie zmieni zdania i faktycznie zdecyduje się na operację usunięcia piersi i jajników, aby w ten sposób zminimalizować ryzyko zachorowania na raka. Wówczas wsparcie najbliższych okaże się niedocenione, a wśród tych osób z pewnością nie zabraknie Klemensa! Tym bardziej, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej prawnicy znów spotkają się po przeciwnych stronach na sali sądowej, gdzie zajmą się sprawą zboczeńca Rymana (Filip Wałcerz), który molestował aktorki w teatrze Olgi (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska). Adwokaci będą musieli zachować czujność, gdyż Ryman nie będzie grał czysto…

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach. Tragiczny finał podłej intrygi Renaty. Damian nie będzie chciał jej znać

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze